Lincoln Six Echo 88925 #13401 Napisano 22 Maja 2023 Mads Mikkelsen i Chopard. 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Slimturtle 7781 #13402 Napisano 23 Maja 2023 chyba datejustco nosi Arni? Czy to AP?Chyba jednak APWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
logann 4027 #13403 Napisano 30 Maja 2023 Robert Makłowicz, grill, burgery i... Omega? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13404 Napisano 30 Maja 2023 (edytowane) 2 godziny temu, logann napisał(-a): Robert Makłowicz, grill, burgery i... Omega? No raczej - Omega Geneve 1110116 znana jako "Omega Makłowicz" PS - umniejszanie dorobku Toto to trochę jakby napisać że Bach to ten od czołówki "Był sobie człowiek". Można nie lubić ale szanować wypada. Głos stulecia, nowe nurty, inni plumkają - trąci Rolexem... Edytowane 30 Maja 2023 przez Bugs 5 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
logann 4027 #13405 Napisano 31 Maja 2023 14 hours ago, Bugs said: No raczej - Omega Geneve 1110116 znana jako "Omega Makłowicz" Kolejny dowód wyższość Omegi nad R! Co tam jakiś Batman czy Pepsi, Omega Makłowicz to jest dopiero ref 🔥 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88925 #13406 Napisano 2 Czerwca 2023 (edytowane) Rafael Leao, piłkarz AC MILAN. Edytowane 2 Czerwca 2023 przez Lincoln Six Echo 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
selphy 354 #13407 Napisano 20 Czerwca 2023 Ktoś wie co ma na ręku Naval ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Autor1984 14796 #13408 Napisano 20 Czerwca 2023 WAŻNE PRZECZYTAJ! W dniu 1.06.2023 o 10:51, Eugeniusz Szwed napisał(-a): Kwiecień był rekordowy - przypominam - ponad 5 tys zł z Waszych wpłat ! 🙂 W maju już tak pięknie nie było - z wpłat uzbierało się tylko 1,5 tys zł czyli około 30 % tego co w kwietniu. Zobaczymy co przyniesie czerwiec 😜 Razem użytkujemy - razem utrzymujemy ! "bo nasze forum na to zasługuje" Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. : 100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 105,00 zł 220,00 zł 230,00 zł 280,00 zł 290,00 zł 475,00 zł 595,00 zł (stan na 19 - 06 - 2023r.) / w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł / Bardzo, proszę o wpłaty ( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty ) Stowarzyszenie KMZiZ 00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2 Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368 z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc lub darowizna na klub 22 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a): Na naszym forum wszyscy dobrze się "bawią", ale jeśli miesiąc w miesiąc nie będzie od Was, wpłat na poziomie kwietnia, to zabawa się niestety skończy. Jak wiecie ostatni weekend to Lublin i dwudniowa konferencja /spotkanie w Lublinie w LCK. Impreza wielowymiarowa z wykładami i spotkaniami z bardzo ciekawymi ludźmi. Ja byłem w środku tego wydarzenia więc moja ocena nie jest obiektywna, ale na bazie tego co widziałem i czego doświadczyłem, wiem że niewiele się zmieniło - jest bardzo mała grupa klubowiczów którzy chcą coś zrobić i ogromna rzesza tych którzy chętnie korzystają z pracy i wysiłku innych. Jednak, to nie będzie trwało wieki, bo w końcu komuś się znudzi bezinteresowne działanie na rzecz ogółu. Razem użytkujemy - razem utrzymujemy ! Wrzucam ponownie tam gdzie poczytność tematu jest spora. Większość zapewne zagląda do tego "niezwykle ciekawego" wątku o wpłatach rzadko lub w ogóle. Przepraszam za spam, ale to wyższa konieczność. Kwiecień był rekordowy, nie sądzę abyśmy go przebili, ale starajmy się zbliżyć. Każda wpłata na wagę złota. Pozdrawiam Łukasz 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88925 #13409 Napisano 21 Czerwca 2023 Arnie z jakimś gimbusem. 3 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Londek 51014 #13410 Napisano 5 Lipca 2023 DB na trybunach Wimbledonu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tts 5648 #13411 Napisano 5 Lipca 2023 On 6/20/2023 at 6:43 AM, selphy said: Ktoś wie co ma na ręku Naval ? NAVAL - polski ambasador zegarków taktycznych traser 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8666 #13412 Napisano 6 Lipca 2023 Gerhard Berger, mój ulubiony kierowca z dzieciństwa: Na nadgarstku - tak jak u ówczesnego kolegi z teamu - TAG Heuer Link. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8666 #13413 Napisano 13 Lipca 2023 Pete Townshend nosi puszkę 7 Up, a Mick Jagger Seiko 6309. I choć The Who to dużo ciekawszy zespół, to na tym zdjęciu Stonesi wygrywają 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
memento mori 2999 #13414 Napisano 14 Lipca 2023 (edytowane) Adam Kornacki - dziennikarz motoryzacyjny. Jak się ścigał nosił TH Link. Później zaczął współpracę z Casio, więc tylko te nosił. Aż do dziś... 🤦♂️ Piękny dziurbilion. Edytowane 14 Lipca 2023 przez memento mori 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bohacz 3117 #13415 Napisano 14 Lipca 2023 41 minut temu, memento mori napisał(-a): Adam Kornacki - dziennikarz motoryzacyjny. Jak się ścigał nosił TH Link. Później zaczął współpracę z Casio, więc tylko te nosił. Aż do dziś... 🤦♂️ Piękny dziurbilion. Tag Heuer 🤣 0 www.instagram.com/pawelbohacz/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Valygaar 6716 #13416 Napisano 14 Lipca 2023 Chyba nie trzeba przedstawiać osób i zegarka 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi 16739 #13417 Napisano 15 Lipca 2023 Chyba nie trzeba przedstawiać osób i zegarka American dream - nawet podrzędny sprzedawca butów może w końcu zarobić na Daytonę 7 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13418 Napisano 15 Lipca 2023 19 godzin temu, Valygaar napisał(-a): Chyba nie trzeba przedstawiać osób i zegarka To ja będę pierwszy który przyzna że nie rozpoznaje kto to. Zegarek - może być Daytona, albo Benyar, albo Pagani Design, albo modowane Seiko.... 2 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77336 #13419 Napisano 15 Lipca 2023 (edytowane) Godzinę temu, Bugs napisał(-a): To ja będę pierwszy który przyzna że nie rozpoznaje kto to. Zegarek - może być Daytona, albo Benyar, albo Pagani Design, albo modowane Seiko.... No przecież to Bundy i Christina Applegate 😁😁😁 zegarka mogę nie znać ale ich 🤗🤗🤗 Edytowane 15 Lipca 2023 przez TomcioMiki 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szuwi 6612 #13420 Napisano 15 Lipca 2023 1 godzinę temu, Bugs napisał(-a): To ja będę pierwszy który przyzna że nie rozpoznaje kto to. Zegarek - może być Daytona, albo Benyar, albo Pagani Design, albo modowane Seiko.... Lubiłem.... https://www.filmweb.pl/serial/Świat+według+Bundych-1987-92457 3 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13421 Napisano 15 Lipca 2023 21 minut temu, TomcioMiki napisał(-a): No przecież to Bundy i Christina Applegate 😁😁😁 zegarka mogę nie znać ale ich 🤗🤗🤗 Faktycznie - wiedziałem że znam ale nie mogłem skojarzyć kto. Jednak trochę innych ich pamiętam. Zdjęcie z 2015 roku, jeszcze dobrze wyglądała. 1 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meinard 5042 #13422 Napisano 15 Lipca 2023 Naczelny discopolowiec polskiej piłki nosi Daytonę 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marak 10000 #13423 Napisano 15 Lipca 2023 12 godzin temu, Bugs napisał(-a): Faktycznie - wiedziałem że znam ale nie mogłem skojarzyć kto. Jednak trochę innych ich pamiętam. Zdjęcie z 2015 roku, jeszcze dobrze wyglądała. Choruje na SM. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88925 #13424 Napisano 16 Lipca 2023 Carlos Alcaraz, dzisiejszy finalista Wimbledon - aktualnie dostaje łomot. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13425 Napisano 16 Lipca 2023 12 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): Carlos Alcaraz, dzisiejszy finalista Wimbledon - aktualnie dostaje łomot. Od ambasadora SEIKO.... 0 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach