tomaliusz 23274 #10701 Posted September 3, 2018 Poważnie...?Poważnie.Teraz już się domyślam po komentarzach Może to dziwne ale dla mnie wszyscy czarnoskórzy wyglądają tak samo 0 Share this post Link to post Share on other sites
YouAreNext 39 #10702 Posted September 3, 2018 to jesteś zatem niezłym ignorantem. 0 Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16576 #10703 Posted September 3, 2018 I przy takim nadgarstku można nosić PAMa. A nie, zakładacie na te swoje wątłe witki i wmawiacie sobie i innym, że dobrze leży, bo (prawie) nie wystaje za obrys nadgarstka. WTF jest ten „obrys nadgarstka? 0 Share this post Link to post Share on other sites
desmo 3941 #10704 Posted September 3, 2018 (edited) Z grubsza tak ale to było przed PAMową histerią na dalekim wschodzie Edited September 3, 2018 by desmo 0 Share this post Link to post Share on other sites
Muzzy 4055 #10705 Posted September 7, 2018 Borek jakaś Daytona two-tone czy coś. Ale czy Hajto nie zmienił Hublota na jakiegoś Datejusta? Na zabawnego przemytnika fajek nie ma zbliżenia ale widać dość dobrze od 56s. https://youtu.be/FTxj9JQW23I?t=16s Hajto nigdy nie miał Hublota, nosił takie badziwie : 0 Share this post Link to post Share on other sites
zielony.m 2131 #10706 Posted September 7, 2018 Hajto nigdy nie miał Hublota, nosił takie badziwie : jakby to był hublot i tak byłoby badziewie 0 Share this post Link to post Share on other sites
corse999 29 #10707 Posted September 7, 2018 Nie chce nic sugerować ale Mati Borek był na wakacjach w Tajlandii, może przywiózł dwa "okazy" 0 Share this post Link to post Share on other sites
Valygaar 6617 #10708 Posted September 7, 2018 To ciekawe, nie wiedziałem, ale ani trochę mnie to nie dziwi .A mnie jednak trochę tak - nie tak dawno chwalił się, że przepił kilka mln zł, to na zegarek by wykroił... Chyba, że miał na myśli złotówki przed denominacją..? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44296 #10709 Posted September 7, 2018 Hajto podobno ma zakaz wstępu do większości kasyn. Kiedyś miałem "przyjemność" spędzić kilka godzin w jednym z kasyn. Ówcześnie był mocno uzależniony od hazardu. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Kosma 204 #10710 Posted September 7, 2018 A mnie jednak trochę tak - nie tak dawno chwalił się, że przepił kilka mln zł, to na zegarek by wykroił... Chyba, że miał na myśli złotówki przed denominacją..? 20 milionow. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka 0 Only Fools Do Not Fear The Sea Share this post Link to post Share on other sites
dawid82 1723 #10711 Posted September 9, 2018 Nie wiem czy było Tomasz Kammel i Daytona z ceramicznym bezelem 0 Pozdrawiam Share this post Link to post Share on other sites
rafi87 586 #10712 Posted September 9, 2018 Bill Gates i Casio za niecałe 300 zł. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Aliszja 2 #10713 Posted September 9, 2018 Mowcie co chcecie ale Bill i Casio za 300 zl - jest w tym jakas taka klasa, szacunek. 0 Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16576 #10714 Posted September 9, 2018 Ale że na czym ta klasa ma niby polegać? Znaczy ja nie przeczę, że Gates ma klasę. Pytam po prostu, jak Kazik za 70 baksów ma tę klasę potwierdzać? 0 Share this post Link to post Share on other sites
70' 375 #10715 Posted September 9, 2018 Najwyrazniej facet nie przywiazuje wagi do tego typu zbytkow, pomimo ze moglby pewnie miec zegarek wielokrotnie drozszy. 0 Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam. Share this post Link to post Share on other sites
meXy 621 #10716 Posted September 9, 2018 Ja myślę, że te Casio to starannie przemyślany wybór. Wywołuje więcej kontrowersji niż najdroższy Patek, więc jest to tylko kolejny ruch budujący określony wizerunek. Na tym poziomie nic nie pozostawia się przypadkowi. 0 Co-Axial Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87308 #10717 Posted September 9, 2018 Guy Ritchie, znany reżyser. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
porcelanowy 938 #10718 Posted September 10, 2018 (edited) PowitołStarsza młodzież kojarzy film Dark Angel z Dolphem Lundgrenem? I tam był taki zły kosmita co się na ziemi nazywa Matthias Hues. No i mi ten kosmita wyskoczył jak szurałem po googlu za zegarkowymi sprawami - Jacques Lemans Fotka ze strony producenta. Znany, raczej mniej, ale mi się łezka zakręciła za czasami VHSu... Chyba poszukam gdzieś tego filmu Edited September 10, 2018 by porcelanowy 0 porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl Z pamiętnika strapmakera amatora Share this post Link to post Share on other sites
Adi 4982 #10719 Posted September 10, 2018 Etatowy czarny charakter. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Valygaar 6617 #10720 Posted September 12, 2018 Rany, kto tego gościa nie chciał obic z półobrotu.... Szwarccharakterowa pierwsza liga 0 Share this post Link to post Share on other sites
rafi87 586 #10721 Posted September 12, 2018 Steve ''Stone Cold '' Austin, zapaśnik i aktor. 0 Share this post Link to post Share on other sites
cecon 279 #10722 Posted September 12, 2018 Nie wiem czy było Tomasz Kammel i Daytona z ceramicznym bezelem Czy on ma fryzurę jak Lewandowski, czy odwrotnie, bo coś się gubię Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
mkoch 892 #10723 Posted September 14, 2018 Się zastanawiam co nosił Łazuka w "Nie lubię poniedziałku". Rok '71 a na ręku coś ciekawego, na pewno nie ruskiego. Ktoś jest w stanie rozpoznać? 0 TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)MARIANEK Share this post Link to post Share on other sites
Guest Kwiatek #10724 Posted September 14, 2018 Joanna JędrzejczykZegarki założone raczej tylko do zdjęcia. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Admof 2283 #10725 Posted September 14, 2018 poobija koperty tak zakładając 0 Share this post Link to post Share on other sites