Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Poważnie...?

Poważnie.

Teraz już się domyślam po komentarzach :)

Może to dziwne ale dla mnie wszyscy czarnoskórzy wyglądają tak samo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I przy takim nadgarstku można nosić PAMa. A nie, zakładacie na te swoje wątłe witki i wmawiacie sobie i innym, że dobrze leży, bo (prawie) nie wystaje za obrys nadgarstka.

WTF jest ten „obrys nadgarstka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z grubsza tak ale to było przed PAMową histerią na dalekim wschodzie

post-55792-0-25873000-1536000353_thumb.jpeg

Edited by desmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borek jakaś Daytona two-tone czy coś. Ale czy Hajto nie zmienił Hublota na jakiegoś Datejusta? Na zabawnego przemytnika fajek nie ma zbliżenia ale widać dość dobrze od 56s.

 

https://youtu.be/FTxj9JQW23I?t=16s

 

 

 Hajto nigdy nie miał Hublota, nosił takie badziwie :

 

 

W0247G3_4m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce nic sugerować ale Mati Borek był na wakacjach w Tajlandii, może przywiózł dwa "okazy" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ciekawe, nie wiedziałem, ale ani trochę mnie to nie dziwi :D.

A mnie jednak trochę tak - nie tak dawno chwalił się, że przepił kilka mln zł, to na zegarek by wykroił... :huh:

 

Chyba, że miał na myśli złotówki przed denominacją..?  :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajto podobno ma zakaz wstępu do większości kasyn.

Kiedyś miałem "przyjemność" spędzić kilka godzin w jednym z kasyn. Ówcześnie był mocno uzależniony od hazardu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie jednak trochę tak - nie tak dawno chwalił się, że przepił kilka mln zł, to na zegarek by wykroił... :huh:

 

Chyba, że miał na myśli złotówki przed denominacją..? :rolleyes:

20 milionow.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy było ;)

Tomasz Kammel i Daytona z ceramicznym bezelem :)

1OGvRAU.jpg


Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale że na czym ta klasa ma niby polegać? Znaczy ja nie przeczę, że Gates ma klasę. Pytam po prostu, jak Kazik za 70 baksów ma tę klasę potwierdzać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwyrazniej facet nie przywiazuje wagi do tego typu zbytkow, pomimo ze moglby pewnie miec zegarek wielokrotnie drozszy.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że te Casio to starannie przemyślany wybór. Wywołuje więcej kontrowersji niż najdroższy Patek, więc jest to tylko kolejny ruch budujący określony wizerunek. Na tym poziomie nic nie pozostawia się przypadkowi.


Co-Axial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powitoł

Starsza młodzież kojarzy film Dark Angel z Dolphem Lundgrenem? I tam był taki zły kosmita ;) co się na ziemi nazywa Matthias Hues. No  i mi ten kosmita wyskoczył jak szurałem po googlu za zegarkowymi sprawami - Jacques Lemans :rolleyes:

bild-3.jpg

Fotka ze strony producenta.

 

Znany, raczej mniej, ale mi się łezka zakręciła za czasami VHSu... Chyba poszukam gdzieś tego filmu :)

Edited by porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, kto tego gościa nie chciał obic z półobrotu.... :wub:  Szwarccharakterowa pierwsza liga  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem czy było ;)

Tomasz Kammel i Daytona z ceramicznym bezelem :)

 

Czy on ma fryzurę jak Lewandowski, czy odwrotnie, bo coś się gubię

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Się zastanawiam co nosił Łazuka w "Nie lubię poniedziałku". Rok '71 a na ręku coś ciekawego, na pewno nie ruskiego. Ktoś jest w stanie rozpoznać?

 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kwiatek

Joanna Jędrzejczyk

Zegarki założone raczej tylko do zdjęcia.

post-69581-0-81071800-1536927097_thumb.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.