Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ulubieniec z parkietów - Patrick Ewing. Jako trener macierzystej uczelni Georgetown właśnie wygrał prestiżowy turniej Big East. I lubi dobre zegarki :)

 

gettyimages-1207005325.jpg?ixlib=rails-1

 

Oprócz Santosa nosi też złote chrono RO i IWC Big Pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fioletowy AP na bransolecie do smokingu(?) i złoty PP na pasku do poliestrowej koszulki. Chyba ktoś nieprzychylny podmienił mu zegarki w zestawach 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że ten zegarek nie pasuje do jego ubioru i sylwetki?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli chodzi o nazwijmy to elegancko "eklektyzm", jeśli jest się bohaterem typu Bond można sobie pozwolić na wiele, jeśli jest się stylistą, projektantem, ikoną mody również, ale jeśli kupuje się zegarek tylko dlatego, że jest drogi i inni dookoła też "takie drogie" kupują (a IMO tak jest w przypadku Lewandowskiego) to powyższy dobór zegarka do ubioru wygląda dla mnie śmiesznie. Sam PP określa tę linię jako "sportową i elegancką, szykowną". Stal na czarnej gumie jest jak najbardziej sportowa, więc zgaduję, że złoto i brązowy pasek ma być tą "elegancką, szykowną" wersją. Stroju szykownego u Roberta nie widzę. Umiejętność łączenia różnych stylów to IMO prawdziwa sztuka, zarezerwowana dla osób z artystyczną duszą, która nie przychodzi automatycznie z grubym portfelem . Oczywiście każdy robi jak uważa i "ważne, że jemu się podoba". 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszy piłkarz świata, zawodnik, który za chwilę stanie się najbardziej legendarnym strzelcem w historii jednej z najlepszych piłkarskich lig planety, też może sobie na pewien "eklektyzm" pozwolić.  :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo
"się" zabrakło ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 21:47, memento mori napisał(-a):

Uważam, że jeśli chodzi o nazwijmy to elegancko "eklektyzm", jeśli jest się bohaterem typu Bond można sobie pozwolić na wiele, jeśli jest się stylistą, projektantem, ikoną mody również, ale jeśli kupuje się zegarek tylko dlatego, że jest drogi i inni dookoła też "takie drogie" kupują (a IMO tak jest w przypadku Lewandowskiego) to powyższy dobór zegarka do ubioru wygląda dla mnie śmiesznie. Sam PP określa tę linię jako "sportową i elegancką, szykowną". Stal na czarnej gumie jest jak najbardziej sportowa, więc zgaduję, że złoto i brązowy pasek ma być tą "elegancką, szykowną" wersją. Stroju szykownego u Roberta nie widzę. Umiejętność łączenia różnych stylów to IMO prawdziwa sztuka, zarezerwowana dla osób z artystyczną duszą, która nie przychodzi automatycznie z grubym portfelem . Oczywiście każdy robi jak uważa i "ważne, że jemu się podoba". 😉 

Eee, wszystko się zgadza - pasek to guma więc sportowa a złoto rose więc prawie pasuje do czerwonej koszulki .

Stalowego entry level miał 1,5 roku temu - teraz jest w innym miejscu. To też jest komunikat dla sponsorów. Jestem na tej samej półce co R i M.  Co to będzie za zegarek jak faktycznie zdobędzie złotą piłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, desmo napisał(-a):

[...]Co to będzie za zegarek jak faktycznie zdobędzie złotą piłkę?

 

Może w końcu taki, który faktycznie mu się spodoba, a nie taki, który wypada mieć ponieważ inni też takie mają? 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2021 o 22:38, desmo napisał(-a):

Eee, wszystko się zgadza - pasek to guma więc sportowa a złoto rose więc prawie pasuje do czerwonej koszulki .

Stalowego entry level miał 1,5 roku temu - teraz jest w innym miejscu. To też jest komunikat dla sponsorów. Jestem na tej samej półce co R i M.  Co to będzie za zegarek jak faktycznie zdobędzie złotą piłkę?

Sponsorzy tak odebrali ten komunikat, że zamiast Nike teraz reprezentuje 4F ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pechagto napisał(-a):

Sponsorzy tak odebrali ten komunikat, że zamiast Nike teraz reprezentuje 4F ;)

Może jako początkujący deweloper musiał wesprzeć lokalny biznes ( Polsportu już nie ma a Orlen dopiero uruchamia produkcję trampek). No i medal dostał 😉

Lewandowski ma pecha - jego najlepsze lata sportowe przypadają na chude lata dla sportowego marketingu. Nike tnie koszty. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jako początkujący deweloper musiał wesprzeć lokalny biznes ( Polsportu już nie ma a Orlen dopiero uruchamia produkcję trampek). No i medal dostał
Lewandowski ma pecha - jego najlepsze lata sportowe przypadają na chude lata dla sportowego marketingu. Nike tnie koszty. 
 
Gdzieś słyszałem, że Nike stawia na 1. młodych, rozwijających się 2. Lewandowski nie ma polotu, a dla dzisiejszej młodzieży liczy się JAK ktoś strzeli bramkę, a nie ILE ich strzeli, a on strzela jak robot, bez tricków itp.
Ale to tylko zasłyszane,nie znam się, bardziej w koszykówce siedzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 21:47, memento mori napisał(-a):

a IMO tak jest w przypadku Lewandowskiego)

 

tu sie zastanawiam, albo lubi zegarki albo ktoś mu bardzo dobrze doradza. Zdjęcia jego nadgarstka raczej odbiegają od wszechobecnych wśród piłkarzy RM'ow albo wyblingowanych diamentami rolexow.

 

W dniu 22.03.2021 o 21:47, memento mori napisał(-a):

Umiejętność łączenia różnych stylów to IMO prawdziwa sztuka,

 

Tu pełna zgoda, RL nie potrafi łączyć albo ktoś mu żle doradza. 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pechagto napisał(-a):

Gdzieś słyszałem, że Nike stawia na 1. młodych, rozwijających się 2. Lewandowski nie ma polotu, a dla dzisiejszej młodzieży liczy się JAK ktoś strzeli bramkę, a nie ILE ich strzeli, a on strzela jak robot, bez tricków itp.
Ale to tylko zasłyszane,nie znam się, bardziej w koszykówce siedzę

Młodzi są tańsi a Nike w pandemii z różnych powodów  sprzedaje mniej butów. E - sport napędza inne firmy .Co do Lewandowskiego   jak wrzucał triki to lajkowali go kibice ale nie doceniali go eksperci. Jak śrubuje rekordy to ciągnie zespół i  ma szansę na kolejny tytuł najlepszego na świecie. W koszykówce to chyba AP RO 😉 A tu śmieszna i straszna zarazem historia boksera i złotego Rolexa . Jest wątek polski. https://timeandtidewatches.com/how-a-rolex-sky-dweller-inspired-this-boxer-to-become-world-champion/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś się zastanawiałem nad tym zegarkiem. Mnie wygląda na kwarcową Omegę De Ville.

a94b6360-bd42-11e6-9593-5c77ea602b9c.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zaciekawił mnie zegarek, który od jakiegoś czasu można zobaczyć u Tede'go.

Bardzo mi się spodobał i chciałbym sobie taki sprawić ale nie do końca jestem w stanie rozgryźć co to za sikor.

Znając jego pewnie jakiś G.

 

 

 

122609390_846305496107280_1841240020724101617_n-1-1024x1024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael książę Kentu, AP RO bikolor 33mm.

timeout_6850531.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stallone & Pit - Sly wie, co dobre 😜

 

ps

w sumie na jego "malej lapce" nie wyglada na malego

 

Brad-Pitt-with-Sylvester-Stallone-Rolex-GMT-Master.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felipe, albo masz imponujący monitor, albo sokoli wzrok. Podziwiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.