Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Enkil

Cóż za przygnębiająca pogoda....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, iż temat nie trafi natychmiast do kosza :)

Do jego założenia zainspirował mnie Paweł Bury, który nie miał gdzie narzekać na konieczność skrabania szyb, choć dopiero wrzesień.

 

A teraz do rzeczy; jeszcze tydzień temu było około 25° a przez następny tydzień byłem niebywale pociągający z powodu zakatarzenia, gdyż temperatura spadła poniżej 10°C i to nie jest miłe. - dobrze, że mam bimber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6 aż się przestraszyłem, bo na termometrze były 2 stopnie...

 

Niestety ja również jestem ofiarą ochłodzenia - w piątek wieczorem jeździłem sporo na rowerze - było bardzo przyjemnie i fajnie zawiewało... No i zawiało, a nie mam bimbru...

 

P.S. Wczoraj na przystanku tramwajowym widziałem faceta w bluzce z krótkim rękawem, w krótkich spodenkach i sandałach... Aż mi się zrobiło zimno <_<


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się koty rozbrykały...kurde...co za czas...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dzisiaj również mogłem skrobać szyby. :( Ale nie chciało mi się to poczekałem chwilę. :D

 

Masakra, żeby we wrześniu takie czynności rano wykonywać. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W d*pach wam się poprzewracało. Cieszcie się, że nie mieszkacie na Syberii, -48 stopni...

 

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.dziś rano +13. Co za paskudna pogoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę jadę w góry Sowie i okolice...

Byle nie padało... . Myślę jaki lub jakie zegarki zabrać ?.

Teraz w Łodzi jest 13 i pochmurno. Powiem szczerze, nie narzekam na ochłodzenie po tym upalnym lecie... Męczyło mnie to chyba bardziej.

Pozdrawiam.

 

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesień nastała nie oczekujmy więcej niż może nam dać. 

To że lato było kapitalne do samego końca nijak się ma do otaczającej jesieni która już nie rozpieszcza.

Ja to tylko mam nadzieję że chodź trochę śniegu na Święta będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora wrócić do realnego świata i uświadomić sobie, że w Polsce lato nie trwa wiecznie, choć ostatnimi miesiącami wydawało się, że jest inaczej.

ps. Uwielbiam zimę. Nie znoszę upału, gorąca, duchoty.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zimy nie lubię. Ubieranie kilku warstw ciuchów, niekontrolowane poślizgi bo cieć zaspał, odkopywanie i skrobanie auta - brrr.

Już wolę upał, choć to też nie jest idealny stan. Najlepiej tak do +25 st., lekki wiaterek i słoneczko. Wybredny jestem. Wiem o tym i dobrze mi z tym.

Jak są takie huśtawki, łapię doła i czach mi dymi ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

A ja się cieszę z aktualnej pogody, bo dotychczasowy skwar mnie już męczył i wkurzał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym pięknym kraju pogoda niestety nas nie rozpieszcza...

Począwszy od zimy, kiedy to chłopaki musieli ciąć zmarzniętą ziemię piłą do asfaltu, poprzez wiosnę i rozmoknięty teren, kiedy to wpadłem po pas w błoto, a na wspaniałym lecie kończąc, kiedy to wyjątkowo pogoda dopisała, ale za to pojawiły się sinice nad morzem, więc i tak d*pa z kąpieli...Teraz mamy piękną złotą polską jesień - w piątek było 28 stopni, w sobotę koło 8...

Dzisiaj cały dzień w terenie pochmurny, ale jak pojechałem 15km dalej, to słońce tak grzało, że aż nie mogłem uwierzyć B) ehh -_- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczny się, że ciepło - jeździsz na "zimnego łokcia" :D

Jak ciepło to łokieć obowiązkowo  :)

Tak jak powyżej chłopaki ja też nie lubię upałów a w tym roku przed urlopem dawało przez 2 miesiące potem urlop a tam jeszcze goręcej po powrocie dalej upał przez kolejne tygodnie więc jak teraz jest 15-20 to luksus dla ciała.

W takie upały wydajność jak ktoś pracuje na zewnątrz spada o 70% po 3-4 godzinach zmęczenie takie jak teraz po 8-9 

Co do zdjęcia rano były chmurki ale teraz zero chmur 

post-68206-0-76053900-1538064196_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóź. "Jesień idzie, nie ma na to rady" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za latem. Zima to tylko w górach.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem posadzkę w garażu, auto stoi na zewnątrz, wyjrzałem przez okno, jest całkowicie pokryte szronem, -4°C na termometrze. Moim zdaniem to jednak o miesiąc za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas zimy sie skończyły 4 lata temu, gdy kupiłem auto z napędem 4x4, od tego czasu 2 razy widziało śnieg i raz lód. Do d...y z taka pogoda. Nawet nie mam impulsu by wymienić pompkę od webasto za 200 zł.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdziwy lòd nie pomoze żadne quatro, 4x4, x-drive czy jak to jeszcze inaczej nazywają, a nawet 6x6 (kto jezdzil wie o co chodzi), dzien tez sie raczej nie wydłużył wraz zakupem czteronapedowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdziwy lòd nie pomoze żadne quatro, 4x4, x-drive czy jak to jeszcze inaczej nazywają, a nawet 6x6 (kto jezdzil wie o co chodzi), dzien tez sie raczej nie wydłużył wraz zakupem czteronapedowca.

Na lod sa lyzwy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.