Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
irekm

Teorie spiskowe

Recommended Posts

Chyba po szwedzku, ale zrozumiałem ;).

Pozdrawiam

Piotr

21 minut temu, bazant napisał(-a):

Po jakiemu to?

W języku w którym współcześnie powstaje  najwięcej prac naukowych 

Od dzisiaj dołączyłem do grona osób, które przez pacnięcie dłonią w czoło robią print screena dla Gatesa :):) 

Krystian "KriSu"

LeBron James zachęcał do zabicia policjanta na Twitterze, ale chyba obejrzał potem całą sytuację w "slow motion" i wpis usunął oraz wytłumaczył się, że "przesadził w gniewie"...

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Niezły bełkot.  To takie radosne bla bla jakiegoś socjologa, który z lubością używa słów "faszyzm", "korporacja" w co drugim zdaniu.

Mnie podoba się passus o obywatelach jako surowcu dla spółkujących z rządem korporacji.

Brawo ten pan.

Guest motocyklista_

Jednak czipy?

internet.jpg

I słusznie. Czasem to jedynie słuszny argument.

P.s. nie popieram przemocy☺

Bardzo niepoprawnie politycznie. Biały rzucił na glebę muslima z Czeczenii albo Dagestanu. Gdzie liberalne media? 😁 

To co, teraz każdy z ostrą brodą musi mieć kaukaskie korzenie? A oni są ponoć najlepsi w walce w parterze...

Posted (edited)
28 minut temu, loco50 napisał(-a):

Bardzo niepoprawnie politycznie. Biały rzucił na glebę muslima z Czeczenii albo Dagestanu. Gdzie liberalne media? 😁 

Przystojny jesteś Gość i poprawny, chyba politycznie.

P.s. żart, ☺👍

Edited by Kurzy

3 godziny temu, Iko napisał(-a):

Niezły bełkot.  To takie radosne bla bla jakiegoś socjologa, który z lubością używa słów "faszyzm", "korporacja" w co drugim zdaniu.

Mnie podoba się passus o obywatelach jako surowcu dla spółkujących z rządem korporacji.

Brawo ten pan.

Trzeba przyznać jedno. Z całości tego bełkotu wyłania się jedno słuszne spostrzeżenie. Czeka nas naprawdę bardzo duży kryzys, a ten, jak uczy historia, jest pożywką dla wszelkiej maści oszołomów i ich chorych doktryn politycznych. Czy będzie nowy totalitaryzm? Możliwe. Oby nie był ogólnoświatowy i oby miał mu się kto przeciwstawić. 

Nikt się nie będzie przeciwstawiał, bo większość wierzy że to dla ich dobra.:)

Poza tym w TV mówili że gospodarka rusza z kopyta i gdzieś koło Mielca jest już na dużym rozbiegu. 

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

29 minut temu, renqien napisał(-a):

Trzeba przyznać jedno. Z całości tego bełkotu wyłania się jedno słuszne spostrzeżenie. Czeka nas naprawdę bardzo duży kryzys, a ten, jak uczy historia, jest pożywką dla wszelkiej maści oszołomów i ich chorych doktryn politycznych. Czy będzie nowy totalitaryzm? Możliwe. Oby nie był ogólnoświatowy i oby miał mu się kto przeciwstawić. 

Nie ma i nie będzie kryzysu. Jest i będzie drożej. 

2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

To co, teraz każdy z ostrą brodą musi mieć kaukaskie korzenie? A oni są ponoć najlepsi w walce w parterze...

Nie miał uszu kalafiorów więc chyba slaby w parterze. 

Posted (edited)

Temat o teoriach spiskowych. Książka Piątka o Antku. Waszym zdaniem, Antek pracuje na emeryturę w rublach? 

Edited by jakubos

Nie wiem, ja już nikomu w tym kraju nie wierzę...

W to, że ktoś jest wariatem bo media kogoś pokazują go jako wariata również. Za dużo tych wariatów. Korwin Mikke- wariat. Lepper- wariat. Macierewicz- wariat. Wszyscy wariaci, dom wariatów normalnie. Tylko władza jest normalna, reszta to wariaci. I tylko zmieniają się miejscami. Raz jedni są normalni, raz inni wariatami. Zależy, kto jest u władzy nad mediami.

4 godziny temu, jakubos napisał(-a):

Temat o teoriach spiskowych. Książka Piątka o Antku. Waszym zdaniem, Antek pracuje na emeryturę w rublach? 

Świadomie lub nie ale tak ;)

Pracuje, pracuje. GRU go pasie od dawna.