Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ale to oczywiście, że pierwsze oferty na wtórnym będą pompowane. W tej cenie to na wtórnym taniej kupi się Pepsi A już nie wspominam nawet o Batmanie.

Ale dlaczego “ale”?


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Tylko inna bransoleta. 

No inna, tylko że Jubilee to żadna nowość odnośnie bransolet - po prostu dali ją do tego modelu i tyle. Ale żeby wypuścić model gdzie odnośnie koloru bezela trzeba się bawić w zgadywanie ‚jaki to odcień’ i nazywać to wiekopomnie nowością to jednak przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
50 minut temu, beniowski napisał(-a):

No inna, tylko że Jubilee to żadna nowość odnośnie bransolet - po prostu dali ją do tego modelu i tyle. Ale żeby wypuścić model gdzie odnośnie koloru bezela trzeba się bawić w zgadywanie ‚jaki to odcień’ i nazywać to wiekopomnie nowością to jednak przesada. 

W porównaniu z Twoim to nowy mechanizm, antyreflex, troszkę inny bezel i dostępna druga wersja bransolety - dla Rolexa to rewolucja.

Całkiem fajny, dobrze że go drastycznie nie pozmieniali, poza tym musi być spójny z pozostałymi z oferty. Po premierze wersji TT było wiadomo że to kwestia czasu, miło że tak szybko ( tylko rok 😉 ). 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę że jest niefajny, tylko że nie ma w nim (dla mnie) nic z nowości. Mechanizm? Już go stosują w innych gmt. Bransoleta? Jest od lat w ofercie. Antyrefleks? Też już stosowany w innych modelach serii od kilku lat. To jakby BMW pokazało serię 7 w nowym kolorze nadwozia i z nowymi kołpakami i chwaliło się “nowością”. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja nie twierdzę że jest niefajny, tylko że nie ma w nim (dla mnie) nic z nowości. Mechanizm? Już go stosują w innych gmt. Bransoleta? Jest od lat w ofercie. Antyrefleks? Też już stosowany w innych modelach serii od kilku lat. To jakby BMW pokazało serię 7 w nowym kolorze nadwozia i z nowymi kołpakami i chwaliło się “nowością”. 


Może jestem szczegolarzem, ale dwukolorowy bezel to DNA GMT mastera. Ten czarny to był sub z doklejoną wskazówką, wypadek przy pracy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

No inna, tylko że Jubilee to żadna nowość odnośnie bransolet - po prostu dali ją do tego modelu i tyle. Ale żeby wypuścić model gdzie odnośnie koloru bezela trzeba się bawić w zgadywanie ‚jaki to odcień’ i nazywać to wiekopomnie nowością to jednak przesada. 

No, mnie ta nowość nie zachwyciła, podobnie jak nowalijki GMT z poprzedniego roku. Mnie z ceramicznych GMT podobają się Pepsi, Batman i Rootbeer. Reszta to wariacje dla tych, którzy nie mieli możliwości zapisania się trzy powyższe. 

Coke może cokolwiek zmienić w moim postrzeganiu...😋


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tbn napisał(-a):

Ten czarny to był sub z doklejoną wskazówką, wypadek przy pracy . 

Żałuję że nie mieli takich wypadków przy pracy więcej.

image.thumb.png.14d1a7f876c465fce57a1a6446d3dedb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Ja nie twierdzę że jest niefajny, tylko że nie ma w nim (dla mnie) nic z nowości. Mechanizm? Już go stosują w innych gmt. Bransoleta? Jest od lat w ofercie. Antyrefleks? Też już stosowany w innych modelach serii od kilku lat. To jakby BMW pokazało serię 7 w nowym kolorze nadwozia i z nowymi kołpakami i chwaliło się “nowością”. 

Bo to nie jest nowy model tylko nowa wersja aktualnego. To nie telefon czy telewizor żeby co rok była nowinka. Seria 7 też co chwilę nowa nie wychodzi - na szczęście, nie dajmy się zwariować tymi premierami żeby co wystawa nowych modeli oczekiwać.

Zegarek mechaniczny jest z grubsza taki sam od 100 lat albo i dłużej, jakieś flexy, kwarce, śrubki to tylko drobiazgi żeby wyglądało na postęp. Dziś Rolex ma -2/+2 tak jak 50 lat temu Grand Seiko VFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bugs napisał(-a):

na szczęście, nie dajmy się zwariować tymi premierami żeby co wystawa nowych modeli oczekiwać.

Mam wrażenie, że to właśnie od Rolexa i fanbojów wychodzi za każdym razem komunikat, że unexpected, unbelievable, legendary, itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, meinard napisał(-a):

Mam wrażenie, że to właśnie od Rolexa i fanbojów wychodzi za każdym razem komunikat, że unexpected, unbelievable, legendary, itp. 

Wystarczy Wei’a Koha posłuchać: ten to by się zaślinił gdyby Rolex zmienił kolor paska w 1908. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porzadna nowosc w gmt bylaby pewnie z pomaranczowo-fioletowym bezelem z rozowym zlotem. Wowczas wielu milosnikow marki byloby ukontentowanych. Czytajac internety szaro-czarny bezel to zadna nowosc. Zegarek geriatryczny.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do szaro-czarnego nie dali czerwonej wskazówki GMT. :(Byłby bardzo fajny. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Karlowych Warach Rolexy do wyboru od ręki bez czekania. W pustym pudełku była Daytona, tylko ktoś przymierzał. Można powiedzieć, że Karlowe Wary stoją Hublotami. Na takie małe w sumie miasto 3 butiki tej marki to lekka przesada. Oprócz tych marek mieli jeszcze Breguet, Arnold and Son, Omegę, Zenith, Parmigiani, Tudor, Piaget i coś tam jeszcze. Generalnie było w czym wybierać.

20240504_114245.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 6 cyfrowe referencje na cal 31xx mogliby produkować do 2030 po czym zaprezentować obecne i produkować je do 2050 itd. Poza zmianami na plus w Moonie (chora cena gratis i wolałbym nadal 1861/1863 zamiast coaxiala), Inge (chora cena gratis, tutaj nie trudno było o dobrą zmianę w designie) i DJ41 zamiast DJII w ostatnich 10-15 latach żadna nowa wersja danego modelu w najbardziej popularnych markach nie okazała się IMHO lepsza niż poprzednik. Cenię Rolka za ich konserwatyzm w linii Professional i dla mnie nowości w postaci nowego koloru bezela mogliby ogłaszać co 5-10 lat i zmieniać linię co 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Tymczasem w Karlowych Warach Rolexy do wyboru od ręki bez czekania. W pustym pudełku była Daytona, tylko ktoś przymierzał. Można powiedzieć, że Karlowe Wary stoją Hublotami. Na takie małe w sumie miasto 3 butiki tej marki to lekka przesada. Oprócz tych marek mieli jeszcze Breguet, Arnold and Son, Omegę, Zenith, Parmigiani, Tudor, Piaget i coś tam jeszcze. Generalnie było w czym wybierać.

20240504_114245.jpg

Ale to nie AD więc nic nowego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, souls_hunter napisał(-a):

Tymczasem w Karlowych Warach Rolexy do wyboru od ręki bez czekania. W pustym pudełku była Daytona, tylko ktoś przymierzał. Można powiedzieć, że Karlowe Wary stoją Hublotami. Na takie małe w sumie miasto 3 butiki tej marki to lekka przesada. Oprócz tych marek mieli jeszcze Breguet, Arnold and Son, Omegę, Zenith, Parmigiani, Tudor, Piaget i coś tam jeszcze. Generalnie było w czym wybierać.

20240504_114245.jpg

 

Chcesz powiedziec, ze odkryles sklep z uzywanymi zegarkami? Na CH24 jest tego o wiele wiecej, tez dostepne od reki 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj poszukuje GMT Master II Root Beer? Wersja bi-color? Zapisałem się z 1,5 roku temu, a teraz dostałem info o możliwości odbioru, a tak się składa, że... już zdążyłem kupić dzieki uprzejmosci kolegi @demollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, żeby kruk przy oficjalnej cenie 10850 euro czyli 47950 według ich strony sprzedawał rolexa w kruku za 48850? Miałem odbiór kilka dni temu i jestem zniesmaczony faktem różnicy i złego przelicznika.

 

Czy taka praktyka nadal jest stosowana przez Kruk w przypadku Rolexa czy powinienem pisać do Kruka lub Rolexa o pomoc/zwrot różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clepsidre napisał(-a):

Czy to możliwe, żeby kruk przy oficjalnej cenie 10850 euro czyli 47950 według ich strony sprzedawał rolexa w kruku za 48850? Miałem odbiór kilka dni temu i jestem zniesmaczony faktem różnicy i złego przelicznika.

 

Czy taka praktyka nadal jest stosowana przez Kruk w przypadku Rolexa czy powinienem pisać do Kruka lub Rolexa o pomoc/zwrot różnicy?


A te nowe „Polskie” ceny na stronie, nie weszły w dniu wczorajszym?

Może to działa od 1 czerwca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego powiedzieć, ponieważ jestem przekonany, że wyswietlaly mi sie tylko ceny w euro. 
 

generalnie jest to bardzo niesmaczne Koledzy. Czy ktoś miał podobnie w ostatnim czasie, bo dlaczego miałbym dopłacać 900zł do tego interesu?

 

Zakładam, że jeśli ktoś jest oficjalnym dystrybutorem to nie może mieć cen innych niż producent?

Edytowane przez clepsidre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900 zł to niski wymiar „kary” 😅

sa historie z dużo większą przebitką wg kruczego kursu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, clepsidre napisał(-a):

Nie potrafię tego powiedzieć, ponieważ jestem przekonany, że wyswietlaly mi sie tylko ceny w euro. 
 

generalnie jest to bardzo niesmaczne Koledzy. Czy ktoś miał podobnie w ostatnim czasie, bo dlaczego miałbym dopłacać 900zł do tego interesu?


Może jak odbierałeś to w salonach, była inna „stara” cena? A po dwóch dniach obniżyli przelicznik/wprowadzili (wreszcie) Polskie ceny.

Ja rok temu odbierałem na bardzo wysokim „przeliczniku” a po miesiącu była całkiem inna (niższa) cena…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, clepsidre napisał(-a):

Czy to możliwe, żeby kruk przy oficjalnej cenie 10850 euro czyli 47950 według ich strony sprzedawał rolexa w kruku za 48850? Miałem odbiór kilka dni temu i jestem zniesmaczony faktem różnicy i złego przelicznika.

[...]

 

Oni wywalili cenę sufitu, Ty ją zaakceptowałeś. Skoro ta sytuacja nie była dla Ciebie komfortowa, trzeba było po prostu wyjść ze sklepu. Tylko tyle i aż tyle. Czy sprzedawca przystawił Ci pistolet do głowy podczas transakcji?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, clepsidre napisał(-a):

Czy to możliwe, żeby kruk przy oficjalnej cenie 10850 euro czyli 47950 według ich strony sprzedawał rolexa w kruku za 48850?

Możliwe, jeszcze jak. Kurs PLN/EUR w Kruku jest z d*py, wg ich własnego widzimisię, nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

 

Oni wywalili cenę sufitu, Ty ją zaakceptowałeś. Skoro ta sytuacja nie była dla Ciebie komfortowa, trzeba było po prostu wyjść ze sklepu. Tylko tyle i aż tyle. Czy sprzedawca przystawił Ci pistolet do głowy podczas transakcji?


ten post kompletnie nic nie wnosi.. 😅 dziękuję za kompletne nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.