Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi


Jak widac co salon to obyczaj

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka




Też czasem odnoszę takie wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, a_team napisał(-a):

 


Też czasem odnoszę takie wrażenie emoji849.png

 

To ktoś jeszcze naiwnie sądzi, że wszędzie jest tak samo?🤣 Dziś odebrany (nie mój).

IMG_0100.thumb.jpg.66e37048ec7b7013eb28d0a26f80046e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ktoś jeszcze naiwnie sądzi, że wszędzie jest tak samo? Dziś odebrany (nie mój).
IMG_0100.thumb.jpg.66e37048ec7b7013eb28d0a26f80046e.jpg

Chyba nie, ale niby jedna lista a wygląda na to, że list tyle ile butików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to jest ciekawy news. 

 

Teraz możliwe że popatrzą na swoje ryzyka finansowe, ryzyka rynkowe. koszty wdrożeń systemu zamówień online, koszt kary, ryzyko wizerunkowe i oszacują co im się bardziej opłaca wyjść z Francji czy wdrożyć rozwiązania unikając kary, lub ją zapłacą pokazując środkowy palec :) 

 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPS napisał(-a):

O to jest ciekawy news. 

 

Teraz możliwe że popatrzą na swoje ryzyka finansowe, ryzyka rynkowe. koszty wdrożeń systemu zamówień online, koszt kary, ryzyko wizerunkowe i oszacują co im się bardziej opłaca wyjść z Francji czy wdrożyć rozwiązania unikając kary, lub ją zapłacą pokazując środkowy palec :) 

 

Jeśli zapłacą karę i nie zmienią praktyk, to dalej wystawią się na strzał. Więc, albo zmiany, albo wyjście z Francji, w co wątpię.

3 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Dzięki za link 👍

W końcu ktoś się postawił tej słynnej "fundacji".

Szkoda, że UOKiKowi zabrakło jaj przy postępowaniu z Krukiem i jego dawnymi zaliczkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam - jeśli firma nie chce sprzedawać swoich produktów online, to można ją do tego zmusić? Jeśli ja mam swoją firmę sprzedającą np. wiertarki i chcę je sprzedawać tylko stacjonarnie, to można mnie zmusić żebym je online sprzedawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotyczy, że to Rolex jako producent zegarków zabrania ADs sprzedaży tychże zegarków online. Francuzi najwidoczniej twierdzą, że decyzja powinna należeć do ADs jak sprzedają zegarki Rolexa.

Edytowane przez Walezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę nie kumam - jeśli firma nie chce sprzedawać swoich produktów online, to można ją do tego zmusić? Jeśli ja mam swoją firmę sprzedającą np. wiertarki i chcę je sprzedawać tylko stacjonarnie, to można mnie zmusić żebym je online sprzedawał?

Ty jako dystrybutor mozesz sobie robic co chcesz. Ale zebys mogl robic co chcesz, to ten producent wiertarek nie powinien ograniczac Cie do jedynego kanalu sprzedazy wiertarek - vis sklep stacjonarny. Rozumiem, ze taki jest tok rozumowania przy nalozeniu tej kary.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie może zakup przez zakup Bucherera Rolex nadepnął na odcisk niewłaściwym ludziom i rozpoczęła się właśnie „kontrofensywa” konkurencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, bibbi napisał(-a):


Ty jako dystrybutor mozesz sobie robic co chcesz. Ale zebys mogl robic co chcesz, to ten producent wiertarek nie powinien ograniczac Cie do jedynego kanalu sprzedazy wiertarek - vis sklep stacjonarny. Rozumiem, ze taki jest tok rozumowania przy nalozeniu tej kary.


bibbi

Ok, ale czy A. Lange & Sohne czy biżuterię Van Cleef & Arpels mogę kupić online? A Rolls-Royce’a czy Lamborghini też mogę kupić online? Ich też się czepiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo jestem ciekaw co zrobią :) póki co brak odpowiedzi. 

 

Z artykułu rozumiem, w skrócie, że Rolex nie pozwalając sprzedawać online francuskim AD swoich zegarków naruszył ustawę antymonopolową w tym kraju. Stąd kara. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SPS napisał(-a):

bardzo jestem ciekaw co zrobią :) póki co brak odpowiedzi. 

 

Z artykułu rozumiem, w skrócie, że Rolex nie pozwalając sprzedawać online francuskim AD swoich zegarków naruszył ustawę antymonopolową w tym kraju. Stąd kara. 

 

Dokładnie tak. Producent musi się dostosować się pod każdym względem do potrzeb każdego konsumenta bo inaczej kara. Świat staje na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB piszą, że w Pradze zapisują, szkoda, że jak byłem chyba w czerwcu, to nie chcieli na nic zapisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Ok, ale czy A. Lange & Sohne czy biżuterię Van Cleef & Arpels mogę kupić online? A Rolls-Royce’a czy Lamborghini też mogę kupić online? Ich też się czepiają?

Pytanie czy jakiś sprzedawca detaliczny ALS/Van Cleef/RR/Lamborghini prowadzi we Francji sprzedaż online i został poinformowany przez w/w marki że nie może produktów tych marek umieszczać w swoim sklepie online?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nicon napisał(-a):

Pytanie czy jakiś sprzedawca detaliczny ALS/Van Cleef/RR/Lamborghini prowadzi we Francji sprzedaż online i został poinformowany przez w/w marki że nie może produktów tych marek umieszczać w swoim sklepie online?

Nie mam pojęcia. Niemniej, trochę to dziwne że się tak czepiają tego w jaki sposób firma chce dystrybuować swoje produkty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie drobiazgi byly wczoraj do wziecia bez kolejki w Poznaniu. Biorac je hurtem mozna bylo zaoszczedzic z 25k przed poniedzialkowa podwyzka. 😅
 

24D70095-F41B-404C-97AE-31E407DB4E33.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie drobiazgi byly wczoraj do wziecia bez kolejki w Poznaniu. Biorac je hurtem mozna bylo zaoszczedzic z 25k przed poniedzialkowa podwyzka.
 
24D70095-F41B-404C-97AE-31E407DB4E33.thumb.jpeg.023546379bcada9fe68e0c9a9b51d667.jpeg

DD pewnie białe złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Wiedniu - Wagner- złoto od ręki. 
Pozostałe na zapis. Czas oczekiwania 3-5 lat 😅

Noi zapis tylko dla lokalsów … 🫤

Żadna stal nie była od ręki. 
słabo że nie można było się wpisać nawet w kolejkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w Wiedniu - Wagner- złoto od ręki. 
Pozostałe na zapis. Czas oczekiwania 3-5 lat
Noi zapis tylko dla lokalsów … 🫤
Żadna stal nie była od ręki. 
słabo że nie można było się wpisać nawet w kolejkę 

3-5 lat to marny horyzont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zakpię, trochę na poważnie. Czy przy takich horyzontach czasowych miejsce na liście jest dziedziczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę zakpię, trochę na poważnie. Czy przy takich horyzontach czasowych miejsce na liście jest dziedziczne?

Tak, ale tylko do drugiego pokolenia.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czekających, Kruk obniżył przelicznik do 4.70zł za 1€. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.