Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pisał chyba że jakąś dopłatę musiał zrobić, nie pamiętam czy wysokość tej dopłaty padła, natomiast biorąc pod uwagę że ten DD wyglądał na trochę zajechanego (jak to używane złoto w sumie, nic dziwnego), to ten deal niekoniecznie musi być taki super. 

No ale w każdym razie z tego co czytałem to RW zaproponował zwrot pieniędzy, więc się nie wymigiwali przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasteczko na osłodę dla każdego kto czeka na liście w kolejce  😁

 

IMG_5816.thumb.jpeg.0ad7e7600e381d82a58d16bbdcb82b17.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPS napisał(-a):

Ciasteczko na osłodę dla każdego kto czeka na liście w kolejce  😁

 

 

Ja  nie czekam, ale ciasteczko też bym przytulił 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sanik napisał(-a):

Milgaussa zwrócono a w rozliczeniu koleś wziął DJ.

Po czy na forum się okazało, że to stary DD 😀

Także tak można inwestować swoje pieniądze 😂😂

Albo to jakiś dramatyczny naiwniak albo nie wiem, ukryta kamera czy co? Szkoda było zaangażowania tych wszystkich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, sanik napisał(-a):

Ja  nie czekam, ale ciasteczko też bym przytulił 😀


na ciastko zapraszam do Rudy Śląskiej 😁

 

34 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Albo to jakiś dramatyczny naiwniak albo nie wiem, ukryta kamera czy co? Szkoda było zaangażowania tych wszystkich ludzi.


w sumie to szczęście mieli  że chłopak na policję nie zgłosił tego zakupu 

 

A  posta na FB widać że kupujący zadowolony ze złotego Rolka…  

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SPS napisał(-a):


w sumie to szczęście mieli  że chłopak na policję nie zgłosił tego zakupu 

Pewnie by się wyślizgali bo mają tego Milgaussa nadal w ogłoszeniach na stronie swojej i Ch24, na zdjęciach wygląda idealnie a w opisie nie ma ani słowa na temat stanu. Już samo to powinno wzbudzać ostrożność - zegarek używany, bez dokumentacji, nie podano roku produkcji ( a przecież dość łatwo to chyba sprawdzić ) ani nic na temat stanu i przeszłości czyli klient weźmie a potem nie ma się na co powoływać, chyba że nagra rozmowę ze sprzedawcą. Normalnie autokomis, w życiu bym nic stamtąd nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Pewnie by się wyślizgali bo mają tego Milgaussa nadal w ogłoszeniach na stronie swojej i Ch24, na zdjęciach wygląda idealnie a w opisie nie ma ani słowa na temat stanu. Już samo to powinno wzbudzać ostrożność - zegarek używany, bez dokumentacji, nie podano roku produkcji ( a przecież dość łatwo to chyba sprawdzić ) ani nic na temat stanu i przeszłości czyli klient weźmie a potem nie ma się na co powoływać, chyba że nagra rozmowę ze sprzedawcą. Normalnie autokomis, w życiu bym nic stamtąd nie kupił.


dokładnie 🙏

myślę że jeśli ta sytuacja jest reprezentatywna to znaczy że jakoś im się zawsze udawało bez afer prawnych.
I jak tutaj, chłopak dopłacił do złotego DD bez dokumentów i pisze że zadowolony.

no to jak klient jest zadowolony to nie ma tematu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Albo to jakiś dramatyczny naiwniak albo nie wiem, ukryta kamera czy co? Szkoda było zaangażowania tych wszystkich ludzi.

Chyba masz rację, że to są jakieś jaja.

Ten DD na którego wymieniono milgaussa jest zajechany, nie ma papierów, choć miały być (tak jest w ogłoszeniu na chrono), do tego cena wywalona w kosmos i chyba nie wiele mniejsza została zapłacona.

3 minuty temu, SPS napisał(-a):


dokładnie 🙏

myślę że jeśli ta sytuacja jest reprezentatywna to znaczy że jakoś im się zawsze udawało bez afer prawnych.
I jak tutaj, chłopak dopłacił do złotego DD bez dokumentów i pisze że zadowolony.

no to jak klient jest zadowolony to nie ma tematu 🙂

Albo to frajer, albo ukryta kamera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sanik napisał(-a):

 

Albo to frajer, albo ukryta kamera.


O tym samym pomyślałem 

Akcja marketingowa - ocieplanie wizerunku i sprawdzenie opinii na rynku o sobie samym przez tego  sprzedawcę. 
Sztuczne wytworzenie sytuacji „tajemniczy klient”. I kilka dni później post jak to super mu wymienili na inny zegarek 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może cała ta paskudna sprzedaż to przejaw jakiejś desperacji RW ? Może są zastockowani po uszy zbyt drogo kupionymi zegarkami których nikt nie kupuje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nieświadomie kupili trupa po SPA to źle, jak nieświadomie dalej go sprzedali to jeszcze gorzej, a jak świadomie podpicowali trupa i opchnęli naiwnemu klientowi to mega bardzo źle. To jest profesjonalna firma handlująca zegarkami za ciężkie pieniądze, nie mogą być tak niekompetentni ani tłumaczyć się niewiedzą. jak to ma być show to źle zrobiony.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Milgaussa zwrócono a w rozliczeniu koleś wziął DJ.

Po czy na forum się okazało, że to stary DD 😀

Także tak można inwestować swoje pieniądze 😂😂

 

Czyli jednak jest sporo ludzi, dla których liczy się tylko napis na tarczy i fakt, że można "błysnąć" w towarzystwie co się ma. 🤦‍♂️

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Jeżeli nieświadomie kupili trupa po SPA to źle, jak nieświadomie dalej go sprzedali to jeszcze gorzej, a jak świadomie podpicowali trupa i opchnęli naiwnemu klientowi to mega bardzo źle. To jest profesjonalna firma handlująca zegarkami za ciężkie pieniądze, nie mogą być tak niekompetentni ani tłumaczyć się niewiedzą. jak to ma być show to źle zrobiony.

Jakby to delikatnie napisać.. to co wydaje Ci się anomalią jest standardem w tej branży. 

19 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Czyli jednak jest sporo ludzi, dla których liczy się tylko napis na tarczy i fakt, że można "błysnąć" w towarzystwie co się ma. 🤦‍♂️

"Jednak"? Jednak można zastosować do tego promila konsumentów którzy mają pojęcie o tym co kupują;)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suma sumarum, RW można wpisać na czarną listę sprzedawców bez wnikania, czy to mistyfikacja, czy klient ignorant, który dał się naciąć dwa razy na trupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Jakby to delikatnie napisać.. to co wydaje Ci się anomalią jest standardem w tej branży. 

 

W sensie sprzedawania podpicowanych zegarków jako nówki? Domyślam się, różne rzeczy wypływają co jakiś czas, im większa kasa tym większa pokusa.

Jak ja sprzedawałem miesięcznego Rolexa to jeszcze czekając na kupującego w knajpie sprawdzałem czy nie przeoczyłem gdzieś jakiejś ryski dlatego dla mnie to anomalia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpicowane to nawet u ad się zdarzają.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Bugs napisał(-a):

W sensie sprzedawania podpicowanych zegarków jako nówki? Domyślam się, różne rzeczy wypływają co jakiś czas, im większa kasa tym większa pokusa.

Jak ja sprzedawałem miesięcznego Rolexa to jeszcze czekając na kupującego w knajpie sprawdzałem czy nie przeoczyłem gdzieś jakiejś ryski dlatego dla mnie to anomalia.

 

Ja oddając nienoszonego Batgirl przygotowałem kupującemu (gdy ten pobiegł do optyka pobliskiego po szmatkę do okularów) latarkę do poświecenia, aby miał pewność, że wszystko jest cacy:) Tym się różnią prywaciarze od handlarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Jakby to delikatnie napisać.. to co wydaje Ci się anomalią jest standardem w tej branży. 

"Jednak"? Jednak można zastosować do tego promila konsumentów którzy mają pojęcie o tym co kupują;)

 

Racja. Kilkanaście lat na forum "miłośników" trochę wypacza spojrzenie na ogół kupujących. Gdzie sam wielokrotnie tu pisałem, że Rolex jest marką, która ma najmniej miłośników wśród klientów, a pewnie 99% właścicieli kupuje tylko dla znaczka. A w takiej Omedze już pewnie "tylko" z 95%. 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja z tym RW, zdecydowanie źle to o nich świadczy. Czy to w przypadku Miligaussa czy złotego DD. Plus jest taki, że wiemy kogo omijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

Jaja z tym RW, zdecydowanie źle to o nich świadczy. Czy to w przypadku Miligaussa czy złotego DD. Plus jest taki, że wiemy kogo omijać.

 

Ja wychodzę z założenia, że jak masz pojęcie, wiesz czego chcesz i znasz ofertę to bez znaczenia gdzie kupujesz:) Plusem RW jest to, że oni faktycznie potrafią robić dobrą cenę - ja swojego Rootbeer'a dostałem niżej niż ceny na Chrono24. Minusem jest to, że jak widać nie jest to miejsce, w którym laik ma prawa czuć się bezpiecznie, bo może wyjść z "interesem życia". W tym wypadku jak czytałem wątek to chłopak sam zdecydował, że wybierze sobie inny zegarek i za niego dopłaci. Ja bym na jego miejscu zabrał kasę i uciekł jak najszybciej. A on poszedł w temat vintage, którego trzeba się najpierw nauczyć dobrze (zwłaszcza rolexowego) i władował prawdopodobnie ok 60-70k w złotego DD za lat 70tych bez papierów. Jego prawo:) Ja zapewne jakbym szukał zegarka i znalazł ofertę w RW to kolejny raz zrobiłbym tam zakupy, bo wiem co kupuję. A chłopakowi współczuję, bo po wrzuceniu nowego deal'u na grupę to za cholerę nie będzie się cieszył z zakupu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem kiedyś Polara to trafiłem na ofert od tej firmy. Nie zgadzały się opisy ze zdjęciami, pudełka nie z tego rocznika, wszystko full set w super stanie. Zasadniczo też wiem co kupuje, ale takie firmy omijam szerokim łukiem. Nie będę się zastanawiał co jest w środku i jakie cuda z zegarkiem robiono. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak szukałem kiedyś Polara to trafiłem na ofert od tej firmy. Nie zgadzały się opisy ze zdjęciami, pudełka nie z tego rocznika, wszystko full set w super stanie. Zasadniczo też wiem co kupuje, ale takie firmy omijam szerokim łukiem. Nie będę się zastanawiał co jest w środku i jakie cuda z zegarkiem robiono. 

Czyli to nie była przypadkowa wtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie to oni tam mogą mieć sporo składaków/frankenów czy też innych podpicowanych sztuk. W końcu mają też duży serwis, w którym jedną z usług jest odnawianie zegarków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pgajlewicz napisał(-a):

 

Ja wychodzę z założenia, że jak masz pojęcie, wiesz czego chcesz i znasz ofertę to bez znaczenia gdzie kupujesz:) Plusem RW jest to, że oni faktycznie potrafią robić dobrą cenę - ja swojego Rootbeer'a dostałem niżej niż ceny na Chrono24. Minusem jest to, że jak widać nie jest to miejsce, w którym laik ma prawa czuć się bezpiecznie, bo może wyjść z "interesem życia". W tym wypadku jak czytałem wątek to chłopak sam zdecydował, że wybierze sobie inny zegarek i za niego dopłaci. Ja bym na jego miejscu zabrał kasę i uciekł jak najszybciej. A on poszedł w temat vintage, którego trzeba się najpierw nauczyć dobrze (zwłaszcza rolexowego) i władował prawdopodobnie ok 60-70k w złotego DD za lat 70tych bez papierów. Jego prawo:) Ja zapewne jakbym szukał zegarka i znalazł ofertę w RW to kolejny raz zrobiłbym tam zakupy, bo wiem co kupuję. A chłopakowi współczuję, bo po wrzuceniu nowego deal'u na grupę to za cholerę nie będzie się cieszył z zakupu:)

Odnośnie ceny poniżej Chrono24, to wystarczy że znajdziesz dilera z tej strony bezpośrednio i już na wejściu możesz negocjować cenę niższą o 6,5%, bo taką prowizję owa strona pobiera.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Odnośnie ceny poniżej Chrono24, to wystarczy że znajdziesz dilera z tej strony bezpośrednio i już na wejściu możesz negocjować cenę niższą o 6,5%, bo taką prowizję owa strona pobiera.

6,5% jest dla sprzedawców prywatnych

Profesjonalni mają mniejszy procent bo ich konto jest płatne. Kiedyś sprawdzałem i coś pomiędzy 2 a 4%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.