Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

W Kruku dalej nie można zapisywać się na nic, za granicą przyjmują zapisy nawet na stalowe modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, a_team napisał(-a):

W Kruku dalej nie można zapisywać się na nic, za granicą przyjmują zapisy nawet na stalowe modele emoji846.png

Mozna na zlotego suba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2023 o 13:42, a_team napisał(-a):

W Kruku dalej nie można zapisywać się na nic, za granicą przyjmują zapisy nawet na stalowe modele emoji846.png

Zdradzisz gdzie za granicą? W sobotę podjechałem na Plac Trzech Krzyży oraz Konstytucji, byłem przy okazji w okolicy - nie udało się zapisać na wymarzonego DJ 36, o inne nawet nie pytałem, bo mnie nie interesują. O moim Subie niby nic nie wiedzieli, ale przy wyjściu dodali, że w przeciągu trzech miesięcy mogę spodziewać się telefonu. 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2023 o 13:42, a_team napisał(-a):

W Kruku dalej nie można zapisywać się na nic, za granicą przyjmują zapisy nawet na stalowe modele emoji846.png

taaa

a w Moskwie na placu Czerwonym Ferrari rozdają 

 

takie pierdzielenie, jak kiedyś dla biedaków, że w stanach panie to dolary się z nieba sypią 

uwielbiam te gadki - urban legends

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale @a_team chyba był zagranico i się zapisał, chyba że coś źle zrozumiałem. Propaganda Kruka niektórym już tak łeb sprała, że nie pojmują tego że gdzieś jest lepiej. To takie pierdzielenie jak kiedyś dla głupków, że Polska ludowa ratuje USA wysyłając śpiwory do Nowego Jorku - Urban not legend xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się składa, że często jestem "za granico"

O zgrozo, jestem klientem trzygwiazdkowych restauracji Michelina, jak również najlepszych hoteli od Emirates Pałace przez President Wilson, San Clemence  Pałace do Victor

Bywam w Four Seasons, Kempinski etc 

Również bywam w różnych AD Roleksa 

Więc nie chrzańmy o propagandzie Kruka 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Pan Dariusz szybko wskaże wam wasze miejsce i wybije z głowy bzdury o kupowaniu stalowych Rolkow za granico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

tak się składa, że często jestem "za granico"

O zgrozo, jestem klientem trzygwiazdkowych restauracji Michelina, jak również najlepszych hoteli od Emirates Pałace przez President Wilson, San Clemence  Pałace do Victor

Bywam w Four Seasons, Kempinski etc 

Również bywam w różnych AD Roleksa 

Więc nie chrzańmy o propagandzie Kruka 

 

Wow. Nie wiem co napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te trzy gwiazdkowe restauracje przyjmują/obsługują klientów z ulicy, czy trzeba rezerwować wizytę z paromiesięcznym wyprzedzeniem? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tam wejść w jeansach, czy koniecznie w gangusie i koniecznie dowóz taksówką od Kempinskiego?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, aby przestać chrzanić o tym, że my tu w Polsce jesteśmy czymś w rodzaju trzeciego świata z otwartą szeroko buzią, chłonącego wszystko co opowiadają ci, którym się na moment uchyliła żelazna kurtyna.

Ludzie !!! lata 80te za nami, nie jesteśmy zacofanym socjalistycznym grajdołem, oczywiście Kruk stosuje że tak powiem patologiczne czasem praktyki, ale nigdzie nie jest łatwo ze stalowymi sportowymi modelami R

Popatrzcie sobie na chrono24 ( nietrudne wybrać kraj i sprawdzić ceny) skoro byłoby tak łatwo o zapis każdemu z ulicy, to ceny byłyby na poziomie sklepowych.

Litości !!!

I bardzo się cieszę, że swoim kontrowersyjnym celowo wpisem, udało się odwrócić uwagę od WIELKOPAŃSKIEGO zagramanicznego stwierdzenia, że my polaczki to na kruku musimy polegać, a prawdziwe PAŃSTWO z ZACHODU to ma na tacy podane, że hej 

 

 

 

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sam nie wiem. Na Cartiera, który jak się okazało był dostępny za granico od ręki, u nas czekałem prawie pół roku. To jak to jest z tym 3-cim polskim światem🤔?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy już trzecim światem, fakt. Kupić stalowego Rolexa wszędzie jest trudno, jeśli nie bardzo trudno. Niemniej wciąż odstajemy od świata trochę. Spróbuj kupić w Polsce AP, Bregueta, F.P Journe, Greubel Forsey’a. Ba, spróbuj w Polsce kupić Rolls-Royce’a (jeśli się mylę co do wymienionych marek, proszę mnie poprawić).

 

Ja u mnie w Włoszech jadę do mieściny typu Chiavari (to wcale nie jest jakieś super miejsce, tylko po prostu ładne miasteczko w średniozamożnej Ligurii) mam tam butik Rolexa. Takich miejsc są dziesiątki. Czekam aż znajdę salon Rolexa w Polsce np. w Zamościu.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra sprawdzam Florencję. Miało być od dzisiaj, ale wywalili nas z samolotu. Jutro drugie podejście. Zobaczymy jak to w tym ciut lepszym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, beniowski said:

Nie jesteśmy już trzecim światem, fakt. Kupić stalowego Rolexa wszędzie jest trudno, jeśli nie bardzo trudno. Niemniej wciąż odstajemy od świata trochę. Spróbuj kupić w Polsce AP, Bregueta, F.P Journe, Greubel Forsey’a. Ba, spróbuj w Polsce kupić Rolls-Royce’a (jeśli się mylę co do wymienionych marek, proszę mnie poprawić).

 

Ja u mnie w Włoszech jadę do mieściny typu Chiavari (to wcale nie jest jakieś super miejsce, tylko po prostu ładne miasteczko w średniozamożnej Ligurii) mam tam butik Rolexa. Takich miejsc są dziesiątki. Czekam aż znajdę salon Rolexa w Polsce np. w Zamościu.


A może właśnie ten z galerii Mokotów co zamknęli tam przenoszą 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

tak się składa, że często jestem "za granico"

O zgrozo, jestem klientem trzygwiazdkowych restauracji Michelina, jak również najlepszych hoteli od Emirates Pałace przez President Wilson, San Clemence  Pałace do Victor

Bywam w Four Seasons, Kempinski etc 

Również bywam w różnych AD Roleksa 

Więc nie chrzańmy o propagandzie Kruka 

 

 

Mam nadzieję, że wszędzie tam z tym TAG Heurem kupionym ode mnie z 12 lat temu chodzisz. Ileż on świata dzięki Tobie zwiedził 🥰

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A te trzy gwiazdkowe restauracje przyjmują/obsługują klientów z ulicy, czy trzeba rezerwować wizytę z paromiesięcznym wyprzedzeniem? 

Ja na miejsce u Bottury czekałem „tylko” pół roku 🤩.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, beniowski napisał(-a):

Nie jesteśmy już trzecim światem, fakt. Kupić stalowego Rolexa wszędzie jest trudno, jeśli nie bardzo trudno. Niemniej wciąż odstajemy od świata trochę. Spróbuj kupić w Polsce AP, Bregueta, F.P Journe, Greubel Forsey’a. Ba, spróbuj w Polsce kupić Rolls-Royce’a (jeśli się mylę co do wymienionych marek, proszę mnie poprawić).

 

Ja u mnie w Włoszech jadę do mieściny typu Chiavari (to wcale nie jest jakieś super miejsce, tylko po prostu ładne miasteczko w średniozamożnej Ligurii) mam tam butik Rolexa. Takich miejsc są dziesiątki. Czekam aż znajdę salon Rolexa w Polsce np. w Zamościu.

Nie znajdziesz przez kolejne 50 lat.

Polska to nie jest Kraj turystyczny, a już na pewno nie dla ludzi, którzy mają sałaty jak Chiny wojska.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich mniej więcej 2 lat z ulicy zapisałem  się i odebrałem stalowego profeszynala za granicą. Mam otwartą drogę do dalszych zakupów. Celowo nie doprecyzowuję szczegółów bo nie mam zaufania do intencji niektórych „użytkowników” .Nie musiałem podawać swojej historii hotelowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

... Polska to nie jest Kraj turystyczny, a już na pewno nie dla ludzi, którzy mają sałaty jak Chiny wojska.

Do mojego rodzinnego miasta przylatuje/przyjeżdża kilka milionów turystów rocznie. To chyba jednak jest miasto turystyczne. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Do mojego rodzinnego miasta przylatuje/przyjeżdża kilka milionów turystów rocznie. To chyba jednak jest miasto turystyczne. 

No tak zobaczyć Wawel. 

Ale bądźmy poważni, ja "mówię" tutaj o przepychu. Gdyby droga z Mielna do Kołobrzegu była tym samym dla Polski czym jest Amalfitana dla Włoch, gdzie człowiekowi puszczają zwieracze na sam widok, to śmiem sądzić, że stając na doppio w Ustroniu Morskim moglibyśmy oczekiwać podobnych przyjemności jakich doświadcza @beniowski.

Niestety tak nie jest.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

No tak zobaczyć Wawel. 

Ale bądźmy poważni, ja "mówię" tutaj o przepychu. Gdyby droga z Mielna do Kołobrzegu była tym samym dla Polski czym jest Amalfitana dla Włoch, gdzie człowiekowi puszczają zwieracze na sam widok, to śmiem sądzić, że stając na doppio w Ustroniu Morskim moglibyśmy oczekiwać podobnych przyjemności jakich doświadcza @beniowski.

Niestety tak nie jest.

Ja zawsze powtarzam, że Włochy to jest jeden z najlepszych krajów do życia, ale nie do pracy - na razie dążę do tego, żeby żona zarabiała pieniądze a ja cieszył się życiem 😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do mojego rodzinnego miasta przylatuje/przyjeżdża kilka milionów turystów rocznie. To chyba jednak jest miasto turystyczne. 

Wloszczowa albo Wadowice, nie ma innej opcji!

No tak zobaczyć Wawel. 
Ale bądźmy poważni, ja "mówię" tutaj o przepychu. Gdyby droga z Mielna do Kołobrzegu była tym samym dla Polski czym jest Amalfitana dla Włoch, gdzie człowiekowi puszczają zwieracze na sam widok, to śmiem sądzić, że stając na doppio w Ustroniu Morskim moglibyśmy oczekiwać podobnych przyjemności jakich doświadcza [mention=6729]beniowski[/mention].
Niestety tak nie jest.


Jest fajna miejscówka na espresso w Jaszczompiej Górze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.