Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bronzo
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Ty się zapisywałeś w innym trybie.

Czym innym jest otworzenie list w rutynowej sprzedaży.

 

Fakt, to zupełnie coś innego, chociaż i tak jest w szoku, że tak szybko GMT do mnie trafi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bronzo napisał(-a):

 

Fakt, to zupełnie coś innego, chociaż i tak jest w szoku, że tak szybko GMT do mnie trafi. 

I dobrze, choć pierwsi odbierali już w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A inni po 2 miesiącach wylatywali z listy :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeci będą czekali jeszcze parę lat, aż w końcu zapomną, że w ogóle byli zapisani.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamiast 35k w dniu zapisu, przyjdzie zapłacić 55k 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sanik napisał(-a):

I zamiast 35k w dniu zapisu, przyjdzie zapłacić 55k 😜

W sumie to może dystrybutor ma rację, że nie podaje (choćby przybliżonej) daty odbioru. Bo jakby klient wiedział kiedy ma odebrać zegarek i byłoby to np. 2 lata, to by sobie mógł obliczyć, czy bardziej mu się opłaca czekać czy kupić od razu na rynku wtórnym, nawet po cenie w danym momencie wyższej niż retail. A która to cena mogłaby być niższa niż retail za np. 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2023 o 13:40, beniowski napisał(-a):

We Włoszech podobna bieda: nic nie ma.

Planowałem to sprawdzić, ale wiesz, że zabrakło mi czasu na łażenie po sklepach z zegarkami? 😳😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Valygaar napisał(-a):

Planowałem to sprawdzić, ale wiesz, że zabrakło mi czasu na łażenie po sklepach z zegarkami? 😳😁

No jak mogło zabraknąć? W Milano idziesz na Via Monte Napoleone i żona na lewo do sklepów z ciuchami, a ty na prawo do sklepów z zegarkami 😂. I trzeba się ze mną umawiać, to pomogę zrobić rundkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że te ciuchowe były lepsze od zegarkowych i chodziliśmy razem 🤦‍♂️ 😆

Serio, to jest modowe eldorado, lepsze niż Paryż moim zdaniem.

A że miasto bardzo ładne to trzaskaliśmy po ponad 20 tys. kroków kadego dnia. Ubolewam, że się nie udało spiknąć, w sumie mogliśmy nawet po LaS 🤔

Ale to się nadrobi, bo tam się opłaca jeździć "zaoszczędzić" na szmatach 🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

W sumie to może dystrybutor ma rację, że nie podaje (choćby przybliżonej) daty odbioru. Bo jakby klient wiedział kiedy ma odebrać zegarek i byłoby to np. 2 lata, to by sobie mógł obliczyć, czy bardziej mu się opłaca czekać czy kupić od razu na rynku wtórnym, nawet po cenie w danym momencie wyższej niż retail. A która to cena mogłaby być niższa niż retail za np. 2 lata.

Ale wtórny też gdzieś się zaopatruje przecież? 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Valygaar napisał(-a):

Problem w tym, że te ciuchowe były lepsze od zegarkowych i chodziliśmy razem 🤦‍♂️ 😆

Serio, to jest modowe eldorado, lepsze niż Paryż moim zdaniem.

A że miasto bardzo ładne to trzaskaliśmy po ponad 20 tys. kroków kadego dnia. Ubolewam, że się nie udało spiknąć, w sumie mogliśmy nawet po LaS 🤔

Ale to się nadrobi, bo tam się opłaca jeździć "zaoszczędzić" na szmatach 🤣

 

Jak juz sie jest w Milano to warto i do Designer Outlet Serravalle podjechac. Nawet off-white maja ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ale wtórny też gdzieś się zaopatruje przecież? 😉

Ale przecież czasem sporo czasu zajmuje sprzedaż zegarka, więc to co teraz kupujesz na wtórnym, prawdopodobnie zostało zakupione jakiś czas temu. A jak masz sytuację jak teraz na rynku wtórnym (przecena) to czasem kupno za cenę wyższą niż retail może wyjść na to samo co czekanie np. 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, vvv napisał(-a):

Jak juz sie jest w Milano to warto i do Designer Outlet Serravalle podjechac. Nawet off-white maja ;)

Zacytuję mojego bezobciachowego kolegę z siatkówki: Pytasz dzika czy sra w lesie?? 🤐 Oczywiście też zaliczone 😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2023 o 15:33, Musa19 napisał(-a):

Akurat jestem w Poznaniu. W Starym Browarze od ręki dostępny jest DD, jednak w nieszczególnej konfiguracji- białe złoto, niebieska tarcza i kamyki.

Bez problemu, "z ulicy" sympatyczny Pan zapisał mnie na YM 40 ( slate)🤷‍♂️

Ciekawe bo jak 3 tygodnie temu w innym salonie o niego pytałem to się nie dało nie byłem całkiem z ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się na 3 zegarek w Kruku. Dostałem pytanie, czy jestem już na coś zapisany. Powiedziałem, że na 2. Podobno Kruk może mi wywalić wszystkie zapisy, bo niby jest praktyka, że jeden złoty i jeden stalowy Zrobiłem oczy i powiedziałem, że trudno. Najwyżej będę jeździł za granicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bronzo napisał(-a):

 

Fakt, to zupełnie coś innego, chociaż i tak jest w szoku, że tak szybko GMT do mnie trafi. 

Mam nadzieję, że chciałeś go bo Ci się autentycznie podoba , okazuje się, że jak bańka pęka i sytuacja wraca do normy to tradycyjne Rolexowe leżaki/ dziwaki , na które trudno znaleźć klienta jelenia  przyciśniętego ratami kredytów przestają być atrakcyjne dla znajomych królika skuszonych potencjałem inwestycyjnym, fliperów od szybkich zysków i handlarzy . Trzeba zatem komuś sprzedawać bo to jednak nadal prywatna firma a nie spółka skarbu państwa. Choć kto ich tam teraz wie…może już fundacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, a_team napisał(-a):

Zapisałem się na 3 zegarek w Kruku. Dostałem pytanie, czy jestem już na coś zapisany. Powiedziałem, że na 2. Podobno Kruk może mi wywalić wszystkie zapisy, bo niby jest praktyka, że jeden złoty i jeden stalowy emoji16.png Zrobiłem oczy i powiedziałem, że trudno. Najwyżej będę jeździł za granicę emoji28.png

Weź bicolora jako trzeciego - ani całkiem złoty, ani całkiem stalowy 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sanik napisał(-a):


Na grupie Rolexowej FB ktoś to wkleił dzisiaj 

Komentarze  bezcenne 🤣

 

1BE34577-4CA0-4D7E-842C-508F3AEC9024.thumb.jpeg.2866bd95445066842643ace2b674b5f8.jpeg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź bicolora jako trzeciego - ani całkiem złoty, ani całkiem stalowy .

Akurat bicolor to chyba tylko DJ przelknąłbym, ale jeszcze nie zapisują Podobno zaczyna być luźniej na listach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Mam nadzieję, że chciałeś go bo Ci się autentycznie podoba , okazuje się, że jak bańka pęka i sytuacja wraca do normy to tradycyjne Rolexowe leżaki/ dziwaki , na które trudno znaleźć klienta jelenia  przyciśniętego ratami kredytów przestają być atrakcyjne dla znajomych królika skuszonych potencjałem inwestycyjnym, fliperów od szybkich zysków i handlarzy . Trzeba zatem komuś sprzedawać bo to jednak nadal prywatna firma a nie spółka skarbu państwa. Choć kto ich tam teraz wie…może już fundacja?

 

Tak, podoba mi się i jeśli koronka po lewej stronie nie będzie mi przeszkadzać to na pewno będę nosił. Jeśli nie to pewnie zostanie w rodzinie i ktoś go przejmie, o sprzedaży póki co na pewno nie myślę. 

2 godziny temu, a_team napisał(-a):

Zapisałem się na 3 zegarek w Kruku. Dostałem pytanie, czy jestem już na coś zapisany. Powiedziałem, że na 2. Podobno Kruk może mi wywalić wszystkie zapisy, bo niby jest praktyka, że jeden złoty i jeden stalowy emoji16.png Zrobiłem oczy i powiedziałem, że trudno. Najwyżej będę jeździł za granicę emoji28.png

Jestem zapisany na Explorera I i GMT z czego jeden już jest do odbioru. :) 

moja żona zapisywała się w podobnym czasie na DJ i OP różowego. DJa dostała dużo szybciej niż mój Explorer... 

wszystkie zegarki w stali

Edytowane przez Bronzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Ciekawe bo jak 3 tygodnie temu w innym salonie o niego pytałem to się nie dało nie byłem całkiem z ulicy.

Wszedłem do Starego Browaru zupełnie przypadkiem, ale wejściem centralnie na salon Kruka (ten z poziomu ulicy więc bez Rolexa😉) i dopiero wtedy przypomniałem sobie, że jest tam też gdzieś Rolex. Zapytałem Pana z obsługi, czy na coś zapisują, a on spytał, na co bym chciał - zgodnie z prawdą powiedziałem, że jedyne co mnie jeszcze z tej marki interesuje to YM 40, no i może ewentualnie Batman. Powiedział, że GMT nie ma szans, ale na YM 40 mogłem zapiać się w każdej konfiguracji (wybrałem slate, choć zastanawiałem się jeszcze nad tym tt z czekoladową tarczą, ale nigdy go nie widziałem na żywo, a w beżach i jasnych brązach przy mojej jasnej karnacji, to wyglądam słabo😂).

Nie wiem, podobnie jak większość tutaj piszących komentarze, "jak to działa"?🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszedłem do Starego Browaru zupełnie przypadkiem, ale wejściem centralnie na salon Kruka (ten z poziomu ulicy więc bez Rolexa) i dopiero wtedy przypomniałem sobie, że jest tam też gdzieś Rolex. Zapytałem Pana z obsługi, czy na coś zapisują, a on spytał, na co bym chciał - zgodnie z prawdą powiedziałem, że jedyne co mnie jeszcze z tej marki interesuje to YM 40, no i może ewentualnie Batman. Powiedział, że GMT nie ma szans, ale na YM 40 mogłem zapiać się w każdej konfiguracji (wybrałem slate, choć zastanawiałem się jeszcze nad tym tt z czekoladową tarczą, ale nigdy go nie widziałem na żywo, a w beżach i jasnych brązach przy mojej jasnej karnacji, to wyglądam słabo).
Nie wiem, podobnie jak większość tutaj piszących komentarze, "jak to działa"?

Po prostu na ten model zapisują i tyle, listy zaczynają luzować pewnie ten model jest najmniej chodliwy Też się na niego zapisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.