Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Ile się czeka  na stalowy sky dweller  niebieski czy teraz tez zielony? 

Odbierałem niebieskiego w styczniu. Czekałem rok i 2 miesiące. Być może przy nowym wypuście (i 98% zapisów na stalową daytonę) będzie trochę szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Bez tzw. udokumentowanej historii odebrałem batmana dokładnie po roku i dwóch miesiącach. 
Bez historii po 11 miesiącach odebrałem dj41 fluted jubilee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2023 o 21:44, mroova napisał(-a):

Bez tzw. udokumentowanej historii odebrałem batmana dokładnie po roku i dwóch miesiącach. 

Ja Pepsi po około 18 miesiącach. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wypełniłem zapytanie o Rolka na stronie kruka i widząc tutejsze problemy z dodzwonieniem się do salonów raczej nie ma co liczyć na jakąkolwiek odpowiedź 😌 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłeś. Zapisy na zapisy były zdaje się między 29.03 a 5.04.2023.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolejkowych ciekawostek, to w Vancouver zarówno w GWC jak i Palladio po Rolexa* wysyłają na Hawaje albo do Las Vegas🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy do szarej rzeczywistości, listy zamknięte, ogólnie bieda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, a_team napisał(-a):

Wróciliśmy do szarej rzeczywistości, listy zamknięte, ogólnie bieda emoji16.png

czy ja wiem, ja sie zapisalem i jestem :D

to jest dlugoterminowa zabawa, na lata, tak trzeba do tego podchodzic i wtedy wszystko staje sie prostsze

 

pol roku czekalem na mozliwosc zapisu, teraz juz czekam na zegarek (pod warunkiem ze nie wylece z listy) i mysle juz na co sie zapisac nastepnym razem (pewnie za rok chyba ze jakas premiera w tym roku sie jeszcze trafi)

marzenie, ktore mialoby najwieksze szanse na bycie daily zegarkiem na dziesieciolecia to dla mnie pepsi, zaraz potem szanse ma daytona panda ale dopiero na rece ocenie ostatecznie (wiem dosc pospolity gust)

co do gustu, myslalem, ze chce milgausa bo ma fajne zielone szklo albo oystera z zolta/czerwona tarcza (szalonego rolka) ale po kilku wydarzeniach ostatnich jednak w rzeczywistosci jestem bardziej zachowawczy, stonowany, wole zegarek na kazda okazje, i do slubu i na basen i do restauracji michelin i do kosciola (jakbym wierzyl w bajki)

 

po zamowieniu wziely mnie sentymenty na to co teraz nosze od lat, wspominki itd i jestem podekscytowany na zalozenie rolka na lape ale ciekawe co wygra, sentyment do aktualnego modelu czy nowa milosc od pierwszego wejrzenia

czas pokaze :)

 

w kolekcji swojej widze oyster/pepsi/daytona jesli wiecej niz trzy to pewnie datejusta dorzuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, a_team napisał(-a):

Wróciliśmy do szarej rzeczywistości, listy zamknięte, ogólnie bieda emoji16.png

Byłem kilka dni temu w Barcelonie, przy okazji weszliśmy do Rolexa na małe rozpoznanie, bardzo miała pani powiedziała że wszystkie listy są zamknięte, ale żeby zaglądać w przyszłym miesiącu do lokalnych dystrybutorów, próbowałem dopytać co ma na myśli, ale nic więcej nie mogła powiedzieć.

Zegarków mieli całe gabloty, ale wszystko zarezerwowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Teneryfie mieli z 9 zegarków w witrynach… same złoto i bicolory. Kupić można było jednego Cellini i dwa damskie DJe. Mieli dwie daytony bicolor ale oczywiście zarezerwowane


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - sytuacja nadal beznadziejna, jednak dla tych co bardzo chca a nie moga jest rynek wtorny, na ktorym mniej chodliwe modele zaczynaja sie zblizac do cen z metki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kłania się brak prenumeraty. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, pardąsik, nie pomyślałem o tym…


Tak czy owak nic wielce odkrywczego oczywiście tam nie ma. Ale prezes mówi na przykład jak to nie mają możliwości nawet i po znajomości zmienić kolejności oczekujących. 🤷‍♂️

Takie smaczki. 

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wkleić artykuł jak ktoś ma ochotę poczytać. Poczytajcie lepiej komentarze pod tekstem, dowiecie się jakimi to bucami jesteśmy i jak czytelnicy GW gardzą takowymi 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbka komentarzy:

 

IMG_4228.png

IMG_4229.png


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A, pardąsik, nie pomyślałem o tym…

Tak czy owak nic wielce odkrywczego oczywiście tam nie ma. Ale prezes mówi na przykład jak to nie mają możliwości nawet i po znajomości zmienić kolejności oczekujących.
Takie smaczki. 

Bo podobno „sprzedaż odbywa się w salonie, za pośrednictwem doradców”
A w salonie mówią że o wszystkim decyduje „centrala”.

Fajne to, takie nie za przejrzyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten fragment, gdy preses zapytany, czy zalatwia zegarki znajomym i rodzinie, odpowiada mowiac o sobie w liczbie mnogiej. Jakie to slodkie.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst powinien być oznaczony jako reklama. Skoro się muszą reklamować znaczy przestało się samo sprzedawać i założę się że nie tylko z powodu utraty siły nabywczej przez część klasy średniej ale także przez arogancję kierownictwa W. Kruk. Zresztą idzie lato i ludzie nie potrzebują już płaszczy.😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

 Zresztą idzie lato i ludzie nie potrzebują już płaszczy.😎

Idzie lato, więc krótkie rękawy. Raczej potrzebują😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bibbi napisał(-a):

Fajny ten fragment, gdy preses zapytany, czy zalatwia zegarki znajomym i rodzinie, odpowiada mowiac o sobie w liczbie mnogiej. Jakie to slodkie.

Pluralis maiestatis  xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o przypadku, w którym pracownicy waszego salonu rok temu chcieli pomóc osobie, która przed otwarciem siedziała na mrozie przed sklepem. Ponieważ było to niedługo po wybuchu wojny, myśleli, że to uchodźczyni. Okazało się, że to klientka czekająca na zapisanie się do kolejki na nowe zegarki.

- Takie sytuacje się zdarzają.


Sporo złota w tym wywiadzie. 😅
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te komentarze są bezcenne 🤣🤭
 

Ryan Gosling Lol GIF

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, SPS napisał(-a):

te komentarze są bezcenne 🤣🤭

Sa ;) i szczegol ze luksusowe zegarki to zabawa (!) dla bogatych ale fajna zabawa i robia to ludzie na calym swiecie.

Wiadomo ze to forum czytaja tez ludzie bez logowania wiec trzy slowa od ojca prowadzacego:

Jak bylem biedny to tez tlumaczylem sobie tak rzeczywistosc, ze ktos cos kupuje bo jest prozny czy jada jada jada (tu wstaw cokolwiek). To naturalny mechanizm tlumaczenia sobie rzeczywistosci a szczegolnie swojego stanu posiadania.

Bogaty kupuje bo chce/moze/nic Ci do tego biedaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.