Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

7f21569898bd4fba1212de8e59d45445.plist&key=2adbc54a93d3c4424ea6f6a9bdf2de88f876d173818f2217f02075e597c1dd45
Połysk nowości, wiele z niego nie zostało

Ja nadal czekam, zero wiadomosci.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Za takie nie odpisywanie na maile, olewanie i uśmieszki pod nosem i szepty gdy pytam o Rolexa raz na jakiś czas idę do mojego AD wybieram sobie ofiarę i zaczynam :)  proszę o pokazanie najmniej pożądanych zegarków. Hublot, Bulgari, Cartier i miła pani/pan (ta sama osoba, która śmiała się gdy pytałem o Rolexa) biega po schodach, od gablotki do gablotki z uśmiechem, że zaraz opchnie jakiegoś leżaka bezcenne. Ja grzecznie dziękuję. Mówię, że muszę się zastanowić i żegnam się. Oczyszcza polecam :)

Małe to ale "wesołe", jak prawie wszystko tutaj. 

Edited by DEMEL

8 godzin temu, Majk2 napisał:

Za takie nie odpisywanie na maile, olewanie i uśmieszki pod nosem i szepty gdy pytam o Rolexa raz na jakiś czas idę do mojego AD wybieram sobie ofiarę i zaczynam :)  proszę o pokazanie najmniej pożądanych zegarków. Hublot, Bulgari, Cartier i miła pani/pan (ta sama osoba, która śmiała się gdy pytałem o Rolexa) biega po schodach, od gablotki do gablotki z uśmiechem, że zaraz opchnie jakiegoś leżaka bezcenne. Ja grzecznie dziękuję. Mówię, że muszę się zastanowić i żegnam się. Oczyszcza polecam :)

Akurat miła pani z salonu ma najmniej do powiedzenia i zrobienia w sprawie maili, zapisów i dystrybucji Rolexa, w ogóle odreagowywanie na kimś kto z racji układu nie może Ci tak samo odpowiedzieć jest słabe. 

Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi. Kwintesencja tego tematu :)

Godzinę temu, Bugs napisał:

Akurat miła pani z salonu ma najmniej do powiedzenia i zrobienia w sprawie maili, zapisów i dystrybucji Rolexa, w ogóle odreagowywanie na kimś kto z racji układu nie może Ci tak samo odpowiedzieć jest słabe. 

Cały ten temat to dla niektórych „odreagowanie”...  niestety często w „najniższych rejestrach” 

Edited by desmo

Kasowane są losowo zapisy typu chęć kupna - deklaracje chęci zakupu, nie zamówienia.
Z centrali, hm, nie wiem - Kruka albo Rolexa.
Taką informację dostałem z Kruka.
Czy ktoś kto zamówił i zaliczkował poprzedni model dostał już odmowę przepisania na nowy i zwrot zaliczki?

Może się mylę, ale czy na gorące modele można złożyć w ogóle zamówienie, czy przyjmowane są jednak tylko te kreatywne deklaracje chęci zakupu?

Całkowicie nieprawdopodobne, ale ponownie może się mylę, byłoby gdyby rolex kazał swoim AD kasować losowo deklaracje. Po cóż miałby to robić?

Ja do wszelakich informacji z kruka podchodzę ostrożnie - każdy pracownik każdego kruka gada co mu się akurat wymyśli...

Nie ma zamowien na Sub’y. Sa tylko deklaracje checi.

A w procesie wyboru klientow swoja role odgrywa tez kierownik salonu. More or less to samo co bylo, tyle ze w kolejce (ktora formalnie nie istnieje) nie ma numerowanych miejsc. Miejsce u zrodelka zalezy juz teraz wylacznie od widzimisie kierownika/osoby z centrali nadzorujacej butik.

Teraz na nic się nie zapiszesz, jedynie DJ i OP

Michal - czy faktycznie KRUK przywrocil juz mozliwosc zapisow na nowe OP? Zostaly wstrzymane razem z listami na Sub’y.

Kontaktowałem się w sprawie suba, dostałem odmowę. OP bez problemu, DJ także ;) 

fakt, ex tez jest chyba, o niego nie pytałem :) 

7 godzin temu, desmo napisał:

Cały ten temat to dla niektórych „odreagowanie”...  niestety często w „najniższych rejestrach” 

Właśnie chyba między innymi po to został utworzony ten wątek. Skoro polski AD traktuje swoich klientów w taki sposób,  trudno pozostawić to bez dosadnego komentarza. Obraźliwe słowa wzmacniają przekaz i stan emocjonalny piszącego. Robert, Ty masz parę rolexów na stanie i przynajmniej na jednego musiałeś się zapisać, więc chyba wiesz jak Kruk traktuje klientów, nieprawdaż? To, że osiagnąłeś równowagę w stanie posiadania, nie upoważnia Cię do pouczania innych, niespełnionych jeszcze posiadaczy tej "zacnej marki" do określonego typu zachowań. Nie wszyscy mają łagodne usposobienie i ukrywają emocje. Ja na przykład nie zamierzam.

Hubert, chyba czytasz ten wątek wybiórczo. Twarde komentarze pod adresem AD  nawet bym zrozumiał ale niektórym frustracja zupełnie odebrała rozum. To tylko zegarki.

Edited by desmo

Frustracja z definicji to zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu, a złość, gniew czy agresja bywają często jej następstwem.

Edited by mario1971

Robercie, jeśli nawiązałem w swoim poście do Ciebie zbytnio "ad personam", to wybacz. Jak zwykle podszedłem do tematu egoistyczne i wziąłem Twoją wypowiedź jako ukierunkowaną na moje bluźnierstawa w tym wątku. Choć muszę zauważyć, że mało tu było tak skrajnych opinii jak moja, więc było to w pewnym stopniu uzasadnione. Powodzenia życzę wszystkim oczekującym i niepewnym swojego statusu😀

2 godziny temu, hubex napisał:

Właśnie chyba między innymi po to został utworzony ten wątek. Skoro polski AD traktuje swoich klientów w taki sposób,  trudno pozostawić to bez dosadnego komentarza. Obraźliwe słowa wzmacniają przekaz i stan emocjonalny piszącego. Robert, Ty masz parę rolexów na stanie i przynajmniej na jednego musiałeś się zapisać, więc chyba wiesz jak Kruk traktuje klientów, nieprawdaż? To, że osiagnąłeś równowagę w stanie posiadania, nie upoważnia Cię do pouczania innych, niespełnionych jeszcze posiadaczy tej "zacnej marki" do określonego typu zachowań. Nie wszyscy mają łagodne usposobienie i ukrywają emocje. Ja na przykład nie zamierzam.

Emocje czy skrajne opinie to samo w sobie nic złego. Ja widzę sytuacje z nieco innej perspektywy:

1. Kiedy ktoś z boku czyta wątek np Omegi, Breitlinga czy Taga to może odnieś wrażenie że inna klientela, bardziej dojrzała kupuje te zegarki (vs Rolexa).

2. Przyczyn dlaczego właściciele króla (nie wszyscy)  nie wytrzymują presji w dyskusjach forumowych upatrywałbym nie w dostępności ale w dwóch obszarach:

a) Rolex mocno oddziaływuje na ludzi (every man needs a Rolex,symbol statusu itp).
b) Słabsze jednostki, zwłaszcza aspirujące, tak głęboko uwierzyły w te komunały , że mają tendencje do pouczania, pisania komuś że czegoś nie rozumie, nie doczytał a w chwilach ekscytacji pojawiają się desperackie przytyki: „ja mam Rolka a Ty nie i to Cię boli”

Potem przykleja się łatkę użytkownikom Rolexa ,ponieważ  garstka która nie wytrzymuje presji jest najbardziej hałaśliwa.

Forum jest więc również od tego aby aspirujących edukować i zwracać uwagę że jak ktoś ma Rolka to w dyskusjach zegarkowych powinien zachować nie mniej pokory od każdego który go nie ma. Natomiast jeśli królują cięte riposty... to potem nie dziwne że Rolexowiczów nazywa się tak a nie inaczej a klasa zegarka przewyższa jego właściciela.

Polecam każdemu który chce kupno Rolka i tego życzę ale nie bądźcie zawiedzeni bo po zakupie nic się nie zmieni oprócz waszego samopoczucia: albo zachwytu albo zawodu😊.

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

34 minuty temu, Maserati napisał:

b) Słabsze jednostki, zwłaszcza aspirujące, tak głęboko uwierzyły w te komunały , że mają tendencje do pouczania, pisania komuś że czegoś nie rozumie, nie doczytał 

Jakoś to pasuje do Ciebie.

Można powiedzieć że rekomendacje to pouczanie ale ja koncentruje się tylko na zegarkach czyli bardziej nauczanie 

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

2 godziny temu, Maserati napisał:

Emocje czy skrajne opinie to samo w sobie nic złego. Ja widzę sytuacje z nieco innej perspektywy:

1. Kiedy ktoś z boku czyta wątek np Omegi, Breitlinga czy Taga to może odnieś wrażenie że inna klientela, bardziej dojrzała kupuje te zegarki (vs Rolexa).

2. Przyczyn dlaczego właściciele króla (nie wszyscy)  nie wytrzymują presji w dyskusjach forumowych upatrywałbym nie w dostępności ale w dwóch obszarach:

a) Rolex mocno oddziaływuje na ludzi (every man needs a Rolex,symbol statusu itp).
b) Słabsze jednostki, zwłaszcza aspirujące, tak głęboko uwierzyły w te komunały , że mają tendencje do pouczania, pisania komuś że czegoś nie rozumie, nie doczytał a w chwilach ekscytacji pojawiają się desperackie przytyki: „ja mam Rolka a Ty nie i to Cię boli”

To jest właśnie klasyczny przykład „koncentrowania się na zegarkach” he, he  ... Ktoś wcześniej napisał że go bawią te „mądrości”,  ktoś inny dał lajka. Moim zdaniem ustawianie kolegi  w roli forumowego błazna jest z Waszej strony zbyt okrutne.  

Edited by desmo

Godzinę temu, byniek napisał:

Miałem już nie komentować.

myślałem, że „wyprawy” po najnowszego IPHONE do Berlina, sprzed kilku lat i relacje LIVE forum, to największy „obciach” jaki udało mi się zarejestrować w kwesti gadżetów. 
Tutaj idziemy krok dalej, „WYPRAWY” do salonu Kruka, aby poznęcać się nad biedną sprzedawczynią, aby tylko dać upust frustracji. 
Dodajmy, że Bogu ducha winna kobita, która nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje. 

Co będzie następne? Upuszczenie powietrza z kół samochodów pracowników AD. Sprejowanie ich w salonach i skandowanie „Ja chcę submarinera? „ 

Panowie, , to tylko kawałek stali z kółeczkami. 
jak wspomniał kolega powyżej, od tego nie będziemy lepsi. Niektórym słoma będzie dalej z butów wyłaziła, a inni dalej będą trzymali poziom. 
Rolex nie sprawi, że będę lepszym człowiekiem, czytając to forum, zaczynam się zastanawiać, czy nie przeznaczyć 40 koła z budżetu na zegarek  i na 50 tke zaopatrzyć jakiś dom dziecka w laptopy, 

Coraz bardziej przechodzi mi ochota na nowy gadżet.....

Przy tak pięknym jubileuszu nie wypada całować tyłków AD i nie trzeba się popisywać przed kolegami. Na luzie, masz przyjemny problem , budżet do wydania na 50tke. Także wszystko możesz nic nie musisz👍. Enjoy!

Panowie, , to tylko kawałek stali z kółeczkami. 

Pozwól, że zapytam... co Ty robisz na tym forum?

A czy bron, to nie taki sam (jak to nazwales) tylko kawalek stali? 🤔😊

ps

moze i sie nie podrabia, ale tutaj przez rynek wtorny dajemy tylko zarobic handlarzom a tam przez "rynek wtorny" czesto gina niewinni ludzie... moze nie porownujmy broni do zegarkow - plis 😎

Edited by artme

Kupując 1 uncjową monetę złota w 2017 zarobił PAN do tej chwili około 60 %.
Skoro to za trudne, to może łatwiej. Na zwykłym franku szwajcarskim miał PAN 20 % od 2017. 
To że ma PAN 7090 postów, nie oznacza, że ma się monopol na wiedzę. 
Zarabiam w ten sposób o 20 lat, dlatego mam tylko 72 posty na forum. 
W życiu, trzeba patrzyć dalej, niż tylko na długość bransolety w ROLEX-ie

Kończę, bez odzewu. 

A jednak Słowny nie jest.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka