Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

Złoto wystrzeliło przez koronawirusa. Tak więc rok temu nie można było spodziewać się takiego bumu.

Poza tym, większość z nas nie traktuje rolexów inwestycyjnie, zostawienie w formie zaliczki 4 k plnow tez nie jest uciazliwościa.

Zazwyczaj też mamy co nosić i możemy poczekać na kolejny zegar.

Mnie tylko zniesmacza nieprzejrzysta forma doboru "szczesliwcow"

52 minuty temu, sbsqad napisał:

Można kupić coś z działu motoryzacji. Z własnego doświadczenia wiem że kupno dobrego modelu daje zysk trzykrotny w okresie 5 lat. Bezpieczny zarobek na zegarku? Wystarczy mała wtopa firmy produkującej albo zmiana trendów na okres kilku lat (bo moda nie ginie tylko zatacza koło) i znajdziemy się akurat w dołku i zarobku nie ma.

Zresztą przywołujesz kwotę zaliczki a chyba w tym przypadku zaliczka nie ma jak zarabiać spokojnie bo przecież możesz dostać telefon z magicznej Centralii że proszą o odbiór zaliczki 4000zł. 

A czy ja pisałem o zegarkowych zakupach w celach zarobkowych? Przeczytaj proszę cały dzisiejszy dzień w tym temacie :)

To kolega z postu poniżej napisał, że Ci, którzy trzymali zaliczkę wartą circa 4k mogliby zarobić w tym czasie do 30% extra inwestując w złoto lub spekulując Frankiem.

3 godziny temu, byniek napisał:

Pod względem biznesowym, jest to ordynarny PRZEWAŁ. Realna inflacja w Polsce, to w tej chwili około 10%. Za ostatnie 3 lata straciłeś około 20%-30% z wartości zaliczki. Takich osób są setki, jak nie tysiące.

Jeżeli spojrzymy na chłodno, to w swoim długim życiu, nigdy nie zaliczkowałem produktu, na który musiałbym czekać 3 lata i jeszcze na końcu AD pokazał mi środkowy palec, bo nie zrealizował zamówienia.

Życzę wszystkim POWODZENIA, to jest mój ostatni wpis w tym temacie. 

KOLEDZY NIE DAJCIE SIĘ BEZKARNIE DYMAĆ (za przeproszeniem moderacji )

Temat śledzę cały czas odkąd został założony. Wiem że nie napisałeś o zakupach zegarkowych i inwestowaniu w nie kwoty zaliczki wynoszącej 4000zł ale skoro mówisz abym coś zrobił to ja tobie też powiem abyś nie myślał że czytające forum osoby nie dorównują tobie w interpretacji wypowiedzi. Sugerujesz że nie na innej opcji jak inwestycja 4000zł zaliczki na zegarek. Zresztą co miałeś na myśli jest twoją słodką tajemnicą a ja nie mam zamiaru udowadniać Tobie co ja myśle. Dałem Tobie przykład lepszej inwestycji niż 4000zł na zegarkową zaliczkę. 
Drugim przykładem są ceny sneakerów. To też jest opcja inwestycji, która jest w stanie przynieść korzystniejszy zarobek po okresie 3 lat. 
Odpisałeś mi chyba tylko po to aby odpisać :) bo jakoś nie widzę aby wniosło to coś do dyskusji o inwestycji 4000zł.

Edited by sbsqad

42 minuty temu, sbsqad napisał:

Temat śledzę cały czas odkąd został założony. Wiem że nie napisałeś o zakupach zegarkowych i inwestowaniu w nie kwoty zaliczki wynoszącej 4000zł ale skoro mówisz abym coś zrobił to ja tobie też powiem abyś nie myślał że czytające forum osoby nie dorównują tobie w interpretacji wypowiedzi. Sugerujesz że nie na innej opcji jak inwestycja 4000zł zaliczki na zegarek. Zresztą co miałeś na myśli jest twoją słodką tajemnicą a ja nie mam zamiaru udowadniać Tobie co ja myśle. Dałem Tobie przykład lepszej inwestycji niż 4000zł na zegarkową zaliczkę. 
Drugim przykładem są ceny sneakerów. To też jest opcja inwestycji, która jest w stanie przynieść korzystniejszy zarobek po okresie 3 lat. 
Odpisałeś mi chyba tylko po to aby odpisać :) bo jakoś nie widzę aby wniosło to coś do dyskusji o inwestycji 4000zł.

Ja nic nie sugeruję...nie wkładaj mi do ust słów, których nie powiedziałem :lol:

Dla mnie zakup zegarka to żadna inwestycja. To moje hobby - jedno z wielu, któremu z lubością się oddaję :)

Edited by mario1971

Ale spoko, przecież mówiłem że ja nie chce Tobie nic udowadniać ani sobie :D 

Nie powiedziałeś ale mogłeś pomyśleć. 

Poruszałeś z kolegą, który deklarował odejście od tematu, temat inwestowania pieniędzy a ja ci dałem na to dwie odpowiedzi, w odpowiedzi nie ma nic jak klasyczna dla wielu tutaj tematów przepychanka co kto komu powiedział albo włożył w usta. I ciągła przepychanka: ja powiedziałem to a ty tamto. A sedno jest gdzieś obok.

Nie kwestionuje i nie oceniam nikogo na forum, dla mnie każdy może wydawać, oszczędzać, handlować, używać, nie używać, oklejać, tyrać w błocie, w robocie, patrzeć się, mierzyć odchyłki. No stress.

Zapytałeś o inwestycję 4000zł na 3 lata. Moja odpowiedź po raz kolejny brzmi:

- można kupić buty sportowe (przykład Air Magów i kolekcji K. West'a)

- można zainwestować w youngtimera.

Jest szansa że nie przyniesie to oczekiwanego zarobku. Dlatego uważam JA że inwestowanie zaliczki 4000zł aby okazało się po 3 latach że nie dostanę zegarka na którego czekam albo że jego cena spadnie po tym okresie nie ma sensu i jest obarczona ryzykiem jak każda inna inwestycja. 

Już gdzieś pisałem że zakupy z myślą o odsprzedaży nie mają dla mnie najmniejszego sensu więc doskonale Ciebie rozumiem. Ja też nie kupuje niczego z myślą o zarobkach :D

Edited by sbsqad

W dniu 21.09.2020 o 19:20, desmo napisał:

Grypsera i megalomania cię zdradza...Lotus „ ić stont” jak mawiał klasyk...

Zasadniczo masz rację , chcieli dobrze ale wyszło jak zawsze. Pierwsze kupione w PL SUBy już się pojawiają w sprzedaży. Tak się kończy kreatywne podejście do dystrybucji. A mieli promować miłośników zegarków i lojalnych klientów...

Desmo,

Nie ma mowy o ukrywaniu więc i przekaz ten sam.

Ukrywać to się musi ktoś kto na priva wali oferty bez zgody AD i odbiorców😏.

Chcesz aby duch cię wyjaśniał to pisz farmazony o legendzie. Albo i nie😊

Godzinę temu, Kolos1970 napisał:

Desmo,

Nie ma mowy o ukrywaniu więc i przekaz ten sam.

Ukrywać to się musi ktoś kto na priva wali oferty bez zgody AD i odbiorców😏.

Chcesz aby duch cię wyjaśniał to pisz farmazony o legendzie. Albo i nie😊

Jeśli szukasz akceptacji to źle trafiłeś

Wracając do tematu to ja tez nie jestem godny nowego Kermita,  

Moze oni nas w tym Kruku tak hurtowo potraktowali? Milosnicy marki, w szczegolnosci uczestnicy Forum - out!

Z sasiedniej beczki - czy ktos otrzymal info w sprawie przepisania starych zaliczek?

Godzinę temu, dawid82 napisał:

Wracając do tematu to ja tez nie jestem godny nowego Kermita, 🤐 

Pisali czy dzwonili 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

3 godziny temu, desmo napisał:

Jeśli szukasz akceptacji to źle trafiłeś

Wniosek masz z D. 
Ale pucuj się teraz przed wszystkimi.

Wyjaśniony jesteś😊

2 godziny temu, bibbi napisał:

Moze oni nas w tym Kruku tak hurtowo potraktowali? Milosnicy marki, w szczegolnosci uczestnicy Forum - out!

Z sasiedniej beczki - czy ktos otrzymal info w sprawie przepisania starych zaliczek?

Usystematyzujmy pare kwestii:

1. Lokalny AD wykorzystał okazje do skasowania starej listy, zapisani na stare suby to byli albo flipperzy handlarze albo miłośnicy ze skromną historią.

2. Lokalny AD wprowadził nowy system ale każdy będzie patologiczny tam gdzie jest kasa do wyciągnięcia. Miłośnik bez budżetu musi zrozumieć że dla niego Kruk sprowadza miękkie DJs a nie suby czy GMT.

3. Poza wyjątkami , hot modele dostają nie użytkownicy forum tylko biznes który nie ma czasu na takie pierdoły jak lamenty na forum.

4. To nie jest zle info dla miłośników . To oznacza że trzeba poznać inne brandy i oferte czasomierzy w złocie a nie stali , za te pieniążki 😊

10 godzin temu, PiotrX napisał:

Mario, nie oglądałeś "Wielkiej majówki"?

Tam "biznesmen" podał przepis jak zarobić z przebitką 100%:lol:

Ale posadzili go za coś innego 🙂 

17 godzin temu, Kurła desno napisał:

Wniosek masz z D. 
Ale pucuj się teraz przed wszystkimi.

Wyjaśniony jesteś😊

Usystematyzujmy pare kwestii:

1. Lokalny AD wykorzystał okazje do skasowania starej listy, zapisani na stare suby to byli albo flipperzy handlarze albo miłośnicy ze skromną historią.

2. Lokalny AD wprowadził nowy system ale każdy będzie patologiczny tam gdzie jest kasa do wyciągnięcia. Miłośnik bez budżetu musi zrozumieć że dla niego Kruk sprowadza miękkie DJs a nie suby czy GMT.

3. Poza wyjątkami , hot modele dostają nie użytkownicy forum tylko biznes który nie ma czasu na takie pierdoły jak lamenty na forum.

4. To nie jest zle info dla miłośników . To oznacza że trzeba poznać inne brandy i oferte czasomierzy w złocie a nie stali , za te pieniążki 😊

Lotus , tak sobie czytam od kilku miesięcy forum i zauważyłem ,że często stawiasz nie trafione tezy, często też masz trafniejsze wpisy.Ostatnio nawet czyszcząc priv znalazłem naszą konwersację.Napisałeś wtedy do mnie z konta LotusX gdzie pytałeś mnie o kilka kwestii związanych z milgaussem.W każdym razie zmierzam do tego ,że po cholerę robisz z siebie eksperta jak niecałe 1,5 roku temu miałeś mniejszą wiedzę ode mnie?.Gdzie ja akurat zaliczam się do totalnych laików w kwestii wiedzy o zegarkach.Zmierzam do tego ,że czy nie lepiej już skończyć z tym " ekspertem Lotusem" tylko być sobą ?.Przecież nikt nikogo tu nie poniża ale strzelając z tezami typu ,że Ty wiesz ,że np. Hulk będzie za pół roku kosztował XX k pln. wystawiasz Lotusa na śmieszność i kompromitację.Nie wnikam w inne kwestie bo nieraz cieżko mi stwierdzić kto ma rację bo się nie znam ale  serio Lotus już umarł na tym forum i tak musi zostać oczywiście jeżeli Lotus ma honor.

PS Wiesz ja osobiście preferuję zasadę ,że jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam i serio w życiu dobrze mi to robi.

Edited by Genovese_

23 godziny temu, wieloryb napisał:

Jeśli treść wcześniejszego maila jest prawdziwa, to trzeba przyznać, że zwrot "Drogi Kliencie" w takim przypadku brzmi jak arogancki plaskacz w ryj.😃  Że też się ludziom chce uczestniczyć w tak poniżającym procederze do tego płacąc nie małe przecież pieniądze. 

Kiedyś nakręcą o tym serial... 😉

Dla pieniędzy ludzie robią gorsze rzeczy. Jak by pracownik kruka pluł w twarz przy odbiorze kolejki wcale nie były by mniejsze. 90% tych wspaniałych zegarków trafi na handel. Ludzie potrafili stać kilka dni za polskimi monetami kolekcjonerskimi dla kilkuset zł a tutaj 30 tysi drogą nie chodzi. Jeżeli Rolex to tylko cos starszego. 

Ile klonów dziennie może się pojawić? W ciągu ostatniej doby dwa.

Co za żałosny typ...

Pozdrawiam

Piotr

Tarant: jesteś jednym z powodów sytuacji.Banujesz? Ok masz przycisk, ale żadnego uzasadnienia.I to mogę Tobie odpuścić, taki tutaj klimat że Ty prawo ustalasz.Użytkownik może jechać po drugim i zero reakcji.Tylko po co potem robisz wpisy o banowanym użytkowniku? Nie będziesz wywoływał ducha to się duch nie pojawi a jeśli taki jesteś mądrala to się nie dziw i NIE OBRAŹAJ NIKOGO. To jest właśnie powszechny brak umiejętności dyskusji i polemiki o zegarkach czy biznesie i przeskakiwanie at persona. 
Były uzgodnienia, złamałeś je, teraz się pucuj tutaj.
GENOVESE: Milgauss mnie interesował , nigdy nie miałem ,dlatego pytałem. Jest sporo zegarków których nie miałem.

Co do sytuacji z Hulkiem w przyszłości , moja hipoteza nie jest odosobniona choć byłem pierwszy który to zaprognozował. Potem widziałem wpisy czy filmiki (dealerów) w podobnym kierunku. Jak będzie w realu : czas pokaże , nikt nie ma kryształowej .

27 minut temu, Krzysiek14 napisał:

Edited by Krzysiek14

7 godzin temu, tarant napisał:

Co za żałosny typ...

Myślę, że ten przypadek nawet już do leczenia się nie nadaje...

I wcale nikogo nie obrażam stwierdzam tylko fakty.

Dziś już pierwszy ban na dzień dobry, i od razu dzień staje się piękniejszy! 

8 godzin temu, tarant napisał:

Co za żałosny typ...

No i jak zwykle nie miałem racji. Trzy w ciągu doby...

Pozdrawiam

Piotr

8 godzin temu, tarant napisał:

Co za żałosny typ...

To już przypadek kliniczny. W sumie to lepiej, że jego wynaturzenia miały teraz gwałtowny przebieg, bo szybciej go zbanowaliście, a tak to się ciągnęło miesiącami.

Wierzę, że ktoś z nas jest psychiatrą, ktoś z nas pracuje w branży farmakologicznej na linii leków psychotropowych, a ktoś właśnie potrzebuje tematu na pracę dyplomową - macie ciekawy przypadek do badań/prac 😄