Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego czasu były propozycje, żeby zamienić atm na bar - co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna by było zmieścić napis Automatyczny i Miyota w jednym wierszu ale chyba nie starczy miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idźmy dalej: Naciąg w Polsce 2020 ;D

 

Tak poważnie, to zastanawiam się nad jeszcze jednym szczegółem, gwoli ścisłości: Tarcza "zaprojektowano w Polsce", dekiel "Produkcja: Polska"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idźmy dalej: Naciąg w Polsce 2020 ;D

 

Tak poważnie, to zastanawiam się nad jeszcze jednym szczegółem, gwoli ścisłości: Tarcza "zaprojektowano w Polsce", dekiel "Produkcja: Polska"...

 

Tylko na to czekałem.....masz rację faszyści będą się mieli do czego przywalić. Już nie wiadomo jak artykułować wyrazy aby nie urazić szanownych faszystów zegarkowych co to by chcieli wspierac polską gospodarkę i chcieliby aby wszystko było tu produkowane ale nie chcieliby za to uczciwie zapłacić.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Złożono do kupy w Polsce"? Nieee... za długie, nie zmieści się na deklu ;)

A tak serio to "Produkcja: Polska" jest zgodna z prawdą, ponieważ półprodukty/elementy składowe jedynie nie są w Polsce produkowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wolę wrzucić wątpliwość tutaj i poddać go dyskusji niż przyglądać się później hejtowi...

Rozmawiamy przecież o spójności, np. w kwestii ciśnienia itp.

Co sądzicie?

 

Ja nie faszysta ani talib - ot, wierny fan tego projektu :)

Edytowane przez Grigoris1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi jeden z profesorów powiedział: "Co mi Pan tutaj z jakimiś niemieckimi jednostkami wyjeżdża? Co to jest bar? Jednostką ciśnienia jest pascal, ewentualnie atmosfera." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat bar i jezdzenie maja duzo wspolnego bo w autach cisnienie w oponach podaje sie zwyczajowo w barach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to ciśnienie 10 atmosfer jest ładnie zaznaczone na tarczy zatem powtarzanie tej informacji na dekielku jest zupełnie zbędne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to ciśnienie 10 atmosfer jest ładnie zaznaczone na tarczy zatem powtarzanie tej informacji na dekielku jest zupełnie zbędne.

Dokładnie, już wcześniej o tym pisałem.

Ja jeszcze raz też wróciłbym do hasła Edycja limitowana. Może zamiast tego jedno słowo: „Egzemplarz” i ramka na numer i / xxx liczba egzemplarzy danego modelu w ramach limitacji.

 

Egzemplarz [01] / 150

 

Narysowałbym ale... w paint’cie to się raczej nie uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Egzemplarz [01] / 150" o to byłoby spoko. Patrząc całościowo na dekiel może lepiej aby tabela była idealnie na środku (opisy do tabeli przesunięte do lewej)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunięta tabela wygląda dobrze tak jak jest,  ATM też niech zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że to o co pytam to być może trochę z fusów wróżenie, ale czy jakiś plan na termin kiedy zegarek się udostępni rzeszy fanów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to pod choinką można będzie szukać :D

Oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są ew różnice w wysokości zegarka w zależności od wersji? Jakoś tak bardziej surowo i technicznie moim zdaniem wygląda i pasuje wersja pierwsza ;)

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej manometrowa jest wersja B. Luneta mogłaby choć trochę wystawać ponad szkło jak w prawdziwym instrumencie, przy okazji stanowiłaby dodatkową ochronę szkła dopełniając koncepcję toolwatch'a:

manometr.jpg.32d1ab2b5397a4286488a8d02f55981f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Odin napisał:

Bardziej manometrowa jest wersja B. Luneta mogłaby choć trochę wystawać ponad szkło jak w prawdziwym instrumencie, przy okazji stanowiłaby dodatkową ochronę szkła dopełniając koncepcję toolwatch'a:

 

Tak to byłoby fajne ale spowoduje jeszcze większą grubość zegarka. Zegarek w tej chwili ma 11,8mm. Zastosowany mechanizm jest dosyć gruby no ale znacznie tańszy od cieniutkiej 9015. Coś za coś niestety. Obecne wymiary to 40mm x 48mm ( L2L ) na 11,8mm . Jeśli chodzi o lunety A i B to grubość się nie zmienia po prostu mają inny kształt. Wersja A nawiązuje do bardzo starych manometrów i liczników w starych autach. Wersja B jest częściej spotykana i nawiązuje do współczesnych manometrów.

687126b646118b02eb9753481469.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie B, jakos bardziej zgrywa mi sie wizualnie z manometrem. Ma byc masywnie i na okraglo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.