Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w komplecie będzie imbus pasujący do koronki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem zapytać, czy otwór w koronce będzie miał wymiary pasujące pod klucz imbusowy, czy to tylko ozdobnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej żeby nie pasował :).  QuadrifoglioVerde nie nadążyłby z reklamacjami urwanej koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie chcesz więcej dyskusji ale nie mogę się powstrzymać.

Nie lepiej „Limitacja” zamiast „Nr obudowy”? Co to jest? To nawet nie prawda, bo obudowy będą takie same (chyba) do wszystkich trzech modeli. A przecież to nie o obudowę chodzi ale o całość. Tylko nie zmieniaj na „Nr dekla”

A przy okazji dopisałbym „Marka” przy Vratislavi Conceptum i wywaliłbym „AUTO.”

Poza tym super, że wszystko jest w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarz, to słowo to egzemplarz.
I dzięki za te zmiany. Fajnie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie zmienię ? dziękuję za uwagi ?

12 minut temu, dawko napisał:

Wiem że nie chcesz więcej dyskusji ale nie mogę się powstrzymać.

Nie lepiej „Limitacja” zamiast „Nr obudowy”? Co to jest? emoji15.png To nawet nie prawda, bo obudowy będą takie same (chyba) do wszystkich trzech modeli. A przecież to nie o obudowę chodzi ale o całość. Tylko nie zmieniaj na „Nr dekla” emoji12.png

A przy okazji dopisałbym „Marka” przy Vratislavi Conceptum i wywaliłbym „AUTO.”

Poza tym super, że wszystko jest w tabeli.

Nie będą takie same. Spójrz na grafikę w temacie zapisów. Obudowa brzmi bardziej technicznie a limitacja...widzieli wy limitowane manometry ? :-) potraktujmy to jako zabawę słowną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, bo mogło być gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle nie grymaśmy ? teraz przynajmniej dla mnie najważniejsze żeby przeszła tarcza z polami czerwonymi pomiędzy 6-8 i można odkładać pieniążki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod uwagą przedmówcy - mam już sporo odłożone (na ew. przemalowanie tarczy) ;)

Dekiel i ramka jest dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nocny Jastrząb napisał:

Nie jest źle nie grymaśmy ? teraz przynajmniej dla mnie najważniejsze żeby przeszła tarcza z polami czerwonymi pomiędzy 6-8 i można odkładać pieniążki ?

Też obstawiam tę wersję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem za 6-8, może wysępimy od QV jakieś zapasowe tarcze z tym polem - taka część zamienna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mmaniek napisał:

Też byłem za 6-8, może wysępimy od QV jakieś zapasowe tarcze z tym polem - taka część zamiennaemoji16.png

Lepiej go nie wkurzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazzuoli mają własną komplikację powracającej wskazówki. Co ma odbicie w cenach. Ale nasz Retrosort zaspokoii i te gusta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania odnośnie „retro-” (powracania wskazówki) czy „-sport” (owego designu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O teraz to jeszcze bardziej jestem ciekaw jak ten Retrosport będzie wyglądał. Jeśli dobrze kombinuję to będzie wzorowany na prędkościomierzu klasycznej wyścigówki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jasnej wersji będzie realizowana opcja 1. I super :) 

 

Za to Retrosport zapowiada się intrygująco ?️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybrać wersję kolorystyczną. Paleta Pantone niestety nie zna jasnych odcieni beżu więc najjaśniejsze jakie mogą być to pozycja 1 lub 2. Tak one realnie będą wyglądać.

Pozycja 3 to biel ale mam wrażenie że Ci którzy głosują na biel na facebook nie zdają sobie do końca sprawy, że bel to kolor " świecący" mocno kontrastowy i jeśli tarcza nie posiada struktury a ta nie może bo to w końcu manometr retro to będzie to wyglądało dosyć " tanio" nie każdy ma wyobraźnię. Nie chcę tym zdaniem niczego sugerować, ale trzeba sobie zdawać sprawę z konsekwencji decyzji. Obawiam się, że wyprodukujemy białą i będzie stękanie....

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.