Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz miotałeś się, ale wygrał zielony? No fajny, nie powiem... Na brązowym pasku mu lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zielonym było tak, że jak w styczniu wróciłem z ferii to napisałem do Marcina z propozycją zrobienia F&F w kolorze zielonym - nawet jakieś wstępne przeróbki zdjęć 

wersji niebieskiej wysłałem. Okazało się że Marcin też myślał o takim wariancie :). Zielony był więc od początku moim typem (czekałem na niego), choć red grape tez kusi a fotki w realu namieszały...

DSC_3572.thumb.JPG.47ad1d2e250b6b0acaf863c90e22e074.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato.05dee3b254066430e12bc163b79074f6.jpg

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten pasek chyba niekoniecznie pasuje.. ale co kto lubi.
No kurde wlqsnie siadł idealnie. Nawet dzis w pracy byla rozmowa. W kilka osób rozmawialosmu ze to mwga siadło. A uwierz, u nas potrafi być ostro jezeli chodzi o rozmowy na temat zegarkow.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tobie się podoba to super, dla mnie no-no.

i to jest piękne, każdemu podoba się coś innego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pasek przy kopercie ma jakieś 35mm szerokości ;)

(akurat rekwizyty miałem pod ręką i mi się głupawka włączyła)

 

20200806_130116-1200px.thumb.jpg.7ec9a190c1011e80211d1ed7c3f5e4c9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, clusca napisał:

U mnie pasek przy kopercie ma jakieś 35mm szerokości ;)

(akurat rekwizyty miałem pod ręką i mi się głupawka włączyła)

 

Szacun, że się chciało 😂😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki szkic 2 nowych wersji bazujących na kopercie Form&Function. Piszcie czy podobają się i która bardziej. Czarna tarcza + koperta żółte złoto ( luneta polerowana, reszta szczotka ) i biała tarcza plus cała polerowana koperta stalowa.

IMG_5395alternate.jpg

IMG_5394alternative.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czarny.
Nie sądziłem że złota koperta będzie mi się podobać ale w tym odcieniu razem z czarnym kolorem tarczy jest naprawdę niezła. Pytanie czy to tylko render czy później też będzie taki efekt postarzanego złota?
Co oznacza to logo po prawej stronie tarczy, czy to jest jakieś nawiązanie do herbu Wrocławia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie alternatywne , jeszcze nie dopracowane logo Vratislavii 🙂 tak, fajnie że odczytałeś nawiązanie do herbu Wrocławia. Zależało mi na tym.

Złoto będzie złote....żadne tam postarzane. Po prostu to jest kiepska grafika. Ale masz rację, złoto lepiej pasuje d czarnej tarczy niż to białej kiedy to całość zaczyna się robić mdła i geriatryczna. Z czarną tarczą jest pazur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to również uważam, że złoty z czarną tarczą ciekawszy. Czy logo Vratislavii będą dwa, czy to logotyp ściśle związany jedynie z tym modelem? Jeśli to przymiarka do zmiany logo, to MZ stare fajniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu alternatywne logo, które czasem przy różnych projektach będzie się pojawiało. Takie alternatywne logotypy posiada większość producentów gdzie np. wykorzystują je w bardziej klasycznych projektach w których nowoczesne logotypy gryzą się ze stylistyką tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno było wspomniane że koperta FF posłuży do wykonania automatu bez sub tarcz. Cierpliwie będę czekał na ten właśnie model.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: u mnie w pudełku nie zagoszczą. Jakieś takie... Sam nie wiem. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakos nie widze tego modelu jako hitu sprzedazy, moze zapalency sie znajda na eleganckie retro chrono na kwarcu.

Koperta wzorowana na King Seiko byla uzyta w tylu fajnych i oryginalnych projektach, dla mnie tu troche za blisko modelu, ktorym sie inspirowaliscie.

Quo vadis VC? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, cordi7 napisał:

Nie wiem, jakos nie widze tego modelu jako hitu sprzedazy, moze zapalency sie znajda na eleganckie retro chrono na kwarcu.

Koperta wzorowana na King Seiko byla uzyta w tylu fajnych i oryginalnych projektach, dla mnie tu troche za blisko modelu, ktorym sie inspirowaliscie.

Quo vadis VC? :)

 

 

Mamy 200szt tej koperty i zamierzamy wykorzystać. Zapłaciliśmy za 500sztuk ( 300szt zostało użytych dla Form&Function ) i nie zamierzamy wyrzucić ich w błoto aby sprawić radość paru osobom 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Inspirowaliśmy się piękną klasyką:

 

Fajnie. Tyle, że ta "piękna klasyka" ma piękne, klasyczne wskazówki :)

Może i tutaj warto się czymś zainspirować?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie radosc sprawia obserwowanie jak VC sie rozwija i rosnie wiec jesli to taki ukryty przytyk to nietrafiony, pytasz na forum o opinie wiec swoja wyrazilem.

W pelni rozumiem, ze skoro zostalo na stanie kopert to trzeba je wykorzystac - i ja ze swojej strony za jak najlepsze ich wykorzystanie trzymam mocno kciuki.

 

PS. Ta koperta jest genialna, swietny projekt i wykonczenie, lezy jak przyklejona na rece i nie widac zupelnie jej wielkosci (srednicy a jeszcze bardziej L2L), chapeu bas za to.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa propozycje zaznaczam. A nie ostateczny projekt. Uważam, że ta koperta świetnie się sprawdzi z takim historycznym wzorem tarczy nawiązującym do zegarów pokładowych statków. Nad wskazówkami można popracować. Takie w stylu portugalczyka także by siadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.