Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zolw

Pokaż swoje zakupy na apokalipsę... temat z przymrużeniem oka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupujecie w ten niepewny czas....ja postawiłem na kaszę gryczaną, makaron, imbir, cytryny, cebulę, ziemniaki, mąka, drożdże suche i coś do odkażania, dokupię jeszcze ciś do smarowania chleba... :) a Wy jak sobie radzicie, co polecacie ? :)

Aaa i jeszcze samochody zatankowane mam pod korek :)


post-35890-0-88029200-1584100632_thumb.jpeg

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-109000-0-14633200-1584103533_thumb.jpg

 

 

tapatalked

verstuurd vanaf mijn iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupujecie w ten niepewny czas....ja postawiłem na kaszę gryczaną, makaron, imbir, cytryny, cebulę, ziemniaki, mąka, drożdże suche i coś do odkażania, dokupię jeszcze ciś do smarowania chleba... :) a Wy jak sobie radzicie, co polecacie ? :)

Jak drożdże to i cukier koniecznie kup. Można zrobić 1410. Bo jak widzę, zapomniałeś o najważniejszym, czyli C2H5OH. :rolleyes:

Weż jeszcze ślugi, jak nie palisz można traktować jako towar wymienny :D

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że to forum będzie bez takich tematów. Jakie zapasy, po co ? Nie nakręcamy się. Zadbajmy tylko o zdrowie...

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o spirytusie, papierze toaletowym, paracetamolu, ibuprofenie i "lewoskrętnej witaminie C"... No i strukturyzator wody nie zaszkodzi... :D

Ciekawe ile z tego powędruje do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że to forum będzie bez takich tematów. Jakie zapasy, po co ? Nie nakręcamy się. Zadbajmy tylko o zdrowie...

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Przecież piszę, że z przymrużeniem oka... a tak na poważnie to byłem dzisiaj na zakupach a w markecie, półki z artykułami typu kasze, ryże puste.... w mięsnych sklepach takie kolejki, że stania na dwie godziny :blink:  masakra... u Was też tak jest ? Czegoś takiego to ja jeszcze nie przeżyłem :unsure:

Zapomniałeś o spirytusie, papierze toaletowym, paracetamolu, ibuprofenie i "lewoskrętnej witaminie C"... No i strukturyzator wody nie zaszkodzi... :D

Ciekawe ile z tego powędruje do kosza...

:D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj 2 kg ryżu i nie dlatego, że chciałem, ale dlatego, że w promieniu paru kilometrów w 4 marketach spełnił się sen Kononowicza.

Nie było niczego...

#bogactwo... :D

post-110583-0-75210100-1584107555_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hehehe

 

Zółw - a mozna wiedziec po kiego ta czekolada ? na osłodzenie ostatniej godziny ?:P

 

Na taka okazje kupuje sie rzeczy z długą data do spożycia,to raz /woda,miód,orzechy,bakalie,mąka,ryż,zwykłe ziarno pszenicy/

Czekolada i wóda to nienajlepszy pomysł

 

Dla wtajemniczonych to proponowałbym także piasek i węgiel drzewny plus jakiś poręczny wskaźnik geigera

To ostatnie,w czasach ostatecznych,także bedzie bardzo pomocne w walce z nieuczciwymi homo sapiens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wczoraj 2 kg ryżu i nie dlatego, że chciałem, ale dlatego, że w promieniu paru kilometrów w 4 marketach spełnił się sen Kononowicza.

Nie było niczego...

#bogactwo... :D

Zadziałał identyczny mechanizm jak w przypadku Rolexa. Nie ma Daytony, SUBa, GMT, Explorera, DJ 41 to wezmę co jest...może być DJ 36 two tone ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe

 

Zółw - a mozna wiedziec po kiego ta czekolada ? na osłodzenie ostatniej godziny ?:P

 

Na taka okazje kupuje sie rzeczy z długą data do spożycia,to raz /woda,miód,orzechy,bakalie,mąka,ryż,zwykłe ziarno pszenicy/

Czekolada i wóda to nienajlepszy pomysł

 

Dla wtajemniczonych to proponowałbym także piasek i węgiel drzewny plus jakiś poręczny wskaźnik geigera

To ostatnie,w czasach ostatecznych,także bedzie bardzo pomocne w walce z nieuczciwymi homo sapiens :P

Czekolady twarde mają terminy przydatności minimum 2 lata, czyli podobnie jak makaron i ryż.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Zgoda,ale zadnych wartości odżywczych - a tu trzeba połaczyć obie te wartości...

 

 

...by po 25 latach przesiadywania pod ziemią,otworzyć wreszcie właz do schronu,podrażnić oko jasnym promieniem słonca i zaczerpnać w płuca swieżego powietrza - i powiedzieć sobie - do następnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe

 

Zółw - a mozna wiedziec po kiego ta czekolada ? na osłodzenie ostatniej godziny ? :P

 

Na taka okazje kupuje sie rzeczy z długą data do spożycia,to raz /woda,miód,orzechy,bakalie,mąka,ryż,zwykłe ziarno pszenicy/

Czekolada i wóda to nienajlepszy pomysł

 

Dla wtajemniczonych to proponowałbym także piasek i węgiel drzewny plus jakiś poręczny wskaźnik geigera

To ostatnie,w czasach ostatecznych,także bedzie bardzo pomocne w walce z nieuczciwymi homo sapiens :P

Czekolady już nie ma, zjadłem z dziećmi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napocząłem litrową rakiję, która stała w barku już będzie 3 rok. Pozostały jeszcze trzy sztuki.blink.png


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaopatrzyłem...

i to jest dobra koncepcja :)

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest dobra koncepcja :)

Raczej antykoncepcja :-) zaufaj mi jestem farmaceutą :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaopatrzyłem...

One są do zadań specjalnych jak sam producent je opisuje  :D  ja cierpiedolę się ubawiłem :lol: :lol:

post-68206-0-39650400-1584126945_thumb.png

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rum i whyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgoda,ale zadnych wartości odżywczych - a tu trzeba połaczyć obie te wartości...

 

 

No nie wiem... przeczytaj etykietę (wartości odżywcze) czekolady pełnomlecznej ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, lepiej mieć niż nie mieć... cholera wie co przyniesie jutro.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jakoś tak dziwnie się patrzyli 4af179ab3e523f49b23a0cae2cc55f26.jpg

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem olej...

post-1617-0-56854300-1584133513_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.