Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dalsze wpłaty. Forum jest nasze i dalsze jego funkcjonowanie zależy przede wszystkim od nas samych.

 

Nasze wpłaty w listopadzie 2023r. 

 

100,00 zł - jako pierwsza - moja wpłata 

 

455,00 zł

595,00 zł

685,00 zł

725,00 zł

795,00 zł

885,00 zł

Uzbierało się dotychczas w tym miesiącu    935,00 zł    pytanie co dalej ... ? 

(stan na  30 - 11 - 2023r.)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomASH  - poproszę o nr tel. , adres email i nr paczkomatu. Gdy tylko to dostanę zrobię wysyłkę książki do Ciebie.   - zrobiło mi się ciepło na sercu, dziękuję 🎄

Adi             -  proszę j.w.     - w realizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Forum jest nasze i dalsze jego funkcjonowanie zależy przede wszystkim od nas samych.

 

Nasze wpłaty w grudniu 2023r. 

 

100,00 zł - tradycyjnie jako pierwsza - moja wpłata 

 

 

 

238,00 zł

578,00 zł

678,00 zł

738,00 zł 

1.000,00 zł

 

Od początku miesiąca uzbieraliśmy    1185,00 zł   i co dalej ... ? 

(stan na  09 - 12 - 2023r.)

 

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na rzecz KMZiZ  lub  na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wadim  -  poproszę  nr tel, adres email i nr paczkomatu 🎄

Mroova  - poproszę j.w

Robert Ko........   - poproszę j.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że też wpłaciłem, ale Blikiem szybciej by było :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości tak będzie,  nasz bank umożliwia na razie tylko dla rachunków osób fizycznych. Nasz rachunek jest "firmowy".  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 Poproszę  nr tel, adres email i nr paczkomatu 🎄

 

Wadim  -

Mroova,      

Robert Ko......      w realizacji

Artur Ant......       w realizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Każda wpłata = lub > 100 zł na rzecz klubu, to książka dla wpłacającego ! 

Do wyboru: "Antoni Patek Zegarmistrz Królów" - Beniamina Czapli lub "O Czasie. Historia Cywilizacji w Dwunastu Zegarach" - Davida Rooneya. 

 

 

1.185,00 zł

1.385,01 zł

1.500,01 zł

2.300,01 zł

2.460,01 zł

Od początku miesiąca uzbieraliśmy    2.530,01 zł   i co dalej ... ? 

(stan na  31 - 12 - 2023r.)

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na rzecz KMZiZ  lub  na klub

 
  •  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel i Piotr, serdecznie dziękuję za wpłaty, duże wpłaty ! Takie gesty zdarzają się na naszym forum bardzo rzadko. Proszę Was o dane do paczkomatu (adres email, nr tel i nr paczkomatu). Książki czekają ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziękuję za wszystkie wpłaty w poprzednim roku. Początek tego roku niestety zapowiada się źle !

Zanim pozyskamy (co nie jest pewne ) wystarczające środki na dalsze funkcjonowanie musimy działać w oparciu o nasze wpłaty.

Zdecydowana  większość użytkowników forum korzysta z niego bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów jego utrzymania.

Ale, jest też garstka klubowiczów, która systematycznie co miesiąc  wpłaca na rachunek klubu pieniądze.  To właśnie ta grupa pozwala aby inni korzystali z forum zupełnie za darmo.

Bardzo proszę wszystkich korzystających z forum za darmo o zastanowienie się i zmianę swojego nastawienia.

Tu nikt nikomu nie zagląda do kieszeni i nie liczy jego pieniędzy, ale zabawa na czyjś koszt jest co najmniej niekoleżeńska ! 

 

Forum jest nasze i dalsze jego funkcjonowanie zależy przede wszystkim od nas samych.

 

Nasze wpłaty w styczniu 2024r. 

 

100,00 zł - tradycyjnie jako pierwsza - moja wpłata 

 

Nasze wpłaty na utrzymanie forum od początku miesiąca: 

 

100,00 zł

155,00 zł

470,00 zł

1090,00 zł

 

Stan na 18-01-2024r.

1250,00 zł

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nowy Rok i wpłata ode mnie

Dodam parę groszy od siebie, bo forum potrzebuje finansowania a może być uciążliwe zbieranie opłat od kilku forumowiczów co miesiąc. Myślę, że warto by było wprowadzić jakiś mechanizm.

Zostawię swoją propozycję poniżej, która jest dobrowolna, ale z korzyścią dla każdej ze stron. Od wielu lat działam w branży finansowej a głównie z produktami inwestycyjnymi.

Moja propozycja jest bardzo prosta. Każdy forumowicz, który skorzysta z oferty firmy, w której jestem pełnomocnikiem zarządu ds. rynków inwestycyjnych i zainwestuje pieniądze na stałe oprocentowanie powyżej kwoty 15 000 zł przyczyni się do wsparcia forum. Umowy są roczne, także przy pozostawieniu pieniędzy na umowie inwestycyjnej na kolejny rok wpłacę kolejną równowartość 1% od pieniędzy zainwestowanych.

Tym samym wpłaty mogłyby być regularne co roku i forum miałoby utrzymaną płynność finansową. Wyrażam zgodę na udostępnienie kwot wpłaconych przeze mnie na rzecz forum i potwierdzania ich u Eugeniusza.

Jeśli potrzebujecie więcej szczegółów, to zapraszam do kontaktu.

Zyskują na tym wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby dobrze zacząć rok wpłaciłem 100,00 zł , na zdrowie KMZiZ-cie :rolleyes:


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry noworoczny, wzmacniający klubowe forum "zastrzyk" :)

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniuszu. Na pewno chęć wpłat zwiększy zamykanie wątków/tematów z tradycyjnym okraszeniem arogancją w stylu:

czemu nie ma wątku? Wątku nie ma bo został usunięty

Nie bo nie, tak bo tak. Ale forum jest nasze więc utrzymujmy razem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adi napisał(-a):

Eugeniuszu. Na pewno chęć wpłat zwiększy zamykanie wątków/tematów z tradycyjnym okraszeniem arogancją w stylu:

czemu nie ma wątku? Wątku nie ma bo został usunięty

Nie bo nie, tak bo tak. Ale forum jest nasze więc utrzymujmy razem. 

 

A co? Jakiś wątek kolejny zniknął? 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie istotny zbyt, ale nie to jest istotą.  Żarty żartami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas nie byłem w stanie udzielać się bardziej niż zwykle na naszym forum. Ten czas uległ już zamknięciu. Jeszcze trochę spraw porządkowych i będę mógł wrócić do normalnej bytności na forum. To już  kwestia dni.

Przyszło trochę wpłat na działalność forum i zostaną one pokazane jak zwykle w tym wątku, ale jeszcze proszę o trochę cierpliwości.

Docinki o zamykanych tematach są nie na miejscu. Z forum nic nie niknie ... jest tylko chowane. Co do wątków alkoholowych sprawa jest jasna. Są przepisy i nie zamierzam ich naruszać w imię dobrej zabawy miłośników wyszukanych trunków. Żarty Żartami niestety przerodziły się w coś bardzo złego i z tego powodu zostały schowane. To nie arogancja i zła wola administracji, moderatorów czy zarządu. To, niestety brak zahamowań grupy klubowiczów którzy swoimi wpisami "jechali po bandzie" spowodował zamknięcie i schowanie żartów. 

Być może żarty zagoszczą jeszcze w niedalekiej przyszłości na forum, ale pod inną nazwą i zdecydowanie inną zawartością. Niedopuszczalne jest aby na naszym forum rozsiewać nienawiść i propagować skrajne poglądy nie tylko polityczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem przepisy itp. (odnośnie alkoholu), ale trochę się poczułem jak byłem w Stanach będąc studentem. Moi znajomi Amerykanie wtedy w moim wieku (19 lat) nie mogli kupić amerykańskiego sikacza (Budweiser), ale mogli ..... broń (w zależności z jakiego stanu pochodzili). O alkoholu pisać nie można, ale np. o broni już tak. Dziwne prawo w Polsce panuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja rozumiem przepisy itp. (odnośnie alkoholu), ale trochę się poczułem jak byłem w Stanach będąc studentem. Moi znajomi Amerykanie wtedy w moim wieku (19 lat) nie mogli kupić amerykańskiego sikacza (Budweiser), ale mogli ..... broń (w zależności z jakiego stanu pochodzili). O alkoholu pisać nie można, ale np. o broni już tak. Dziwne prawo w Polsce panuje.

Nie można kupić napoju energetycznego, za to tabletek zawierających lewonorgestrel do bólu.

Czego nie rozumiesz?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Nie można kupić napoju energetycznego, za to tabletek zawierających lewonorgestrel do bólu.

Czego nie rozumiesz?

Ja prosty człowiek jestem, wielu rzeczy nie rozumiem. A odnośnie zamkniętych tematów, to ostatnio szukałem czegoś na forum i trafiłem na legendarny już (i oczywiście zamknięty) temat "Teorie spiskowe". I zatęskniłem 🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja prosty człowiek jestem, wielu rzeczy nie rozumiem. A odnośnie zamkniętych tematów, to ostatnio szukałem czegoś na forum i trafiłem na legendarny już (i oczywiście zamknięty) temat "Teorie spiskowe". I zatęskniłem 🤣.

Napisałem krótką notę do Zarządu, że tego typu tematy dla zwiększenia ruchu na stronie są potrzebne.

Sądzę, że do póki ludzie nie wyrywają sobie żywcem w nich paznokci, tematy obyczajowe powinny normalnie funkcjonować m.in. ze względu na sponsorów.

Moderacja skrupulatnie winna wyjmować kwiatki, które wykraczają poza ramy dobrego smaku i takie osoby karać czyszczeniem wpisu i ewentualnym, krótkim terminem przymusowych wakacji. W przypadku recydywy będzie się wydłużał.

Obserwuję forum od 2015 roku i niestety widzę, że forum zamiera, dlaczego?
Sądzę, że każdy, a na pewno większość zna odpowiedź na to pytanie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym chętnie wpłacał jakiś abonament czy coś, bo na forum spędzam bardzo dużo czasu i uważam, że powinno się je wspierać. No ale wiemy jak wygląda sprawa z płatnością za treści w Polsce. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem z ciekawości sprawdzić, kto polubił komentarz @Autor1984 i... znane nam (chyba) wszystkim kochane kółeczko zaczęło się kręcić i wirować bardziej niż gałki oczne Shauna Rydera w teledysku do "Kinky Afros". I, mówię Wam, nie chciało przestać się kręcić! Oto do czego prowadzi niezdrowa ciekawość!  :D  ;) 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Przez pewien czas nie byłem w stanie udzielać się bardziej niż zwykle na naszym forum. Ten czas uległ już zamknięciu. Jeszcze trochę spraw porządkowych i będę mógł wrócić do normalnej bytności na forum. To już  kwestia dni.

Przyszło trochę wpłat na działalność forum i zostaną one pokazane jak zwykle w tym wątku, ale jeszcze proszę o trochę cierpliwości.

Docinki o zamykanych tematach są nie na miejscu. Z forum nic nie niknie ... jest tylko chowane. Co do wątków alkoholowych sprawa jest jasna. Są przepisy i nie zamierzam ich naruszać w imię dobrej zabawy miłośników wyszukanych trunków. Żarty Żartami niestety przerodziły się w coś bardzo złego i z tego powodu zostały schowane. To nie arogancja i zła wola administracji, moderatorów czy zarządu. To, niestety brak zahamowań grupy klubowiczów którzy swoimi wpisami "jechali po bandzie" spowodował zamknięcie i schowanie żartów. 

Być może żarty zagoszczą jeszcze w niedalekiej przyszłości na forum, ale pod inną nazwą i zdecydowanie inną zawartością. Niedopuszczalne jest aby na naszym forum rozsiewać nienawiść i propagować skrajne poglądy nie tylko polityczne. 

 

Ale Eugeniuszu, arogancja to nie fakt zamknięcia wątku. To reakcje na pytania o to.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.