Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
fotograff

Poszukuję

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy. Napiszcie proszę jaki włos powinien znajdować się w roczniaku GB nr katalogowy 485 z wahadłem dyskowym (nr werku 2268xxx), gdzie  (ewentualnie skąd)  takowy można nabyć oraz ile mniej więcej taka przyjemność będzie kosztować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę w ładnym stanie do takiego Metrona. Ta jak widać uległa "zmyciu"...

 

post-57338-0-16820200-1521407161_thumb.jpg

Edytowane przez patriot18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam  dwa  roczniaki  Gustav Becker  szkieletor i BHA  szkieletor  pod  kloszem  na oryginalnych  drewnianych podstawach-zdjecie  pogladowe  z  komorki ,wiecej  zdjec i  info na PW,cena 3000 Euro  za  dwa.Zbieram  na Opla  ;)  :P  :D

Byly  tutaj  omawiane  i  pokazywane  w temacie roczniakow,teraz  tego  nie  umiem  znalezc,autentycznosc  potwierdzona,Becker  z  pierwszej  serii produkcyjnej  szkieletorow;

post-27388-0-28091500-1521871605_thumb.jpg

post-27388-0-32414700-1521871614_thumb.jpg


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię komplet wskazówek do linkowego Lenzkircha z lat 1860-80 , tarcza 19,5cm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i zdecydowanie kupię dokładnie takie wahadło jak przy tym zegarze.  P-14

 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię werk roczniaka Gustav Becker z roku 1926 na wahadło do roczniaka GB (najchętniej kulowe). Ewent. kontakt na priv.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów,

poszukuję charakterystycznego wahadła w kształcie kuli ziemskiej do "cesarza" - roczniaka Kaiser Universe (wersja niebieska).

Ktoś coś może ma takiego albo wie, gdzie można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam Twoje szanse na zero. Tylko cały w gorszym stanie na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam Twoje szanse na zero. Tylko cały w gorszym stanie na części.

 

Ok, dziękuję... Tego się obawiałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kociu84. Auf Wiedersehen.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kociu84. Auf Wiedersehen.

Witam kupie kola bicia szt.3 do linkowego rozmiar wienienca 30mm lub wiecej dlugosc osi 28.5 mm takie jak na zdjeciu moga byc urwane wystajace druciki wiadomosc na PW

post-82438-0-85661200-1527344816.jpg

Edytowane przez jerzy1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów!  Poszukuje pary ciężarków "wiedeńskich" o wadze między 1100 do1250 g, średnicy nie większej niż 39mm. Chętnych do sprzedaży zapraszam na priv. Pozdrawiam.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię wahadło do francuza portykowego, może być sama soczewka. Kształt "głowa w promieniach słońca" lub " koszyk z kwiatami" lub coś w tym stylu.  Kontakt na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyj. tego pierwszego (najdroższego) wahadła, pozostałe sprzedaje gość z Elbląga, który zablokował sprzedaz do Polski. Prosiłem go mailem i mam odpowiedź (cytuję) "nie sprzedaję Polakom i nie wysyłam do Polski". Niecodzienna sytuacja muszę powiedzieć! A on wystawia na wszystkich ebayach zachodnich!

Nie kumam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wyj. tego pierwszego (najdroższego) wahadła, pozostałe sprzedaje gość z Elbląga, który zablokował sprzedaz do Polski. Prosiłem go mailem i mam odpowiedź (cytuję) "nie sprzedaję Polakom i nie wysyłam do Polski". Niecodzienna sytuacja muszę powiedzieć! A on wystawia na wszystkich ebayach zachodnich!

Nie kumam tego.

Sprawa bardzo prosta-Polak to albo cwaniak albo upierdliwy kupiec :D :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za wyj. tego pierwszego (najdroższego) wahadła, pozostałe sprzedaje gość z Elbląga, który zablokował sprzedaz do Polski. Prosiłem go mailem i mam odpowiedź (cytuję) "nie sprzedaję Polakom i nie wysyłam do Polski". Niecodzienna sytuacja muszę powiedzieć! A on wystawia na wszystkich ebayach zachodnich!

Nie kumam tego.

Stary , kiedy pytałeś ? Ja tu widzę wysyłkę na cały świat - fakt że za 9 funtów - zdzierstwo , ale pisze że wysyła. Jak ci zależy...

Nie znam gościa , tak grzebałem i znalazłem ... jestem zalogowany przez angielską zatokę , może dlatego

post-92919-0-50114200-1530653243_thumb.jpeg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pytałem i dostałem odpowiedź.  Oferty też nie mogę złożyć, bo odrzuca. Nigdy od niego nie kupiłem, więc nie mogę być na jego czarnej liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Podlicytowałem, na razie mnie nie odrzuciło (z automatu). Jezeli wygram, to mam nadzieję że je weźmiesz ;)


Po kosztach oczywiście :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Podlicytowałem, na razie mnie nie odrzuciło (z automatu). Jezeli wygram, to mam nadzieję że je weźmiesz ;)

Po kosztach oczywiście :D

Oczywiście wezmę. A jestes zarejestrowany w PL (adres)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale nie mam żadnej transakcji z Polski na koncie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale nie mam żadnej transakcji z Polski na koncie.

No to nie rozumiem. Ja mam prawie 500 transakcji na ebay'ach i 100% pozytywów. Próbowałem na niemieckim, francuskim i angielskim (bo on wszędzie jest)-odrzuca moją ofertę z automatu. Więc napisałem do niego - jego odpowiedź zacytowałem powyżej.

Dzisiaj na ebay.fr kończy się inna aukcja z wahadłem. Soczewka trochę mniej typowa bo "krasnoarmiejska" gwiazda (5-ramienna). Zobaczę, czy się uda. A Twoja aukcja/oferta kiedy się kończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek jest Bytom, jak chcesz popytam, może coś trafię... Chyba że będziesz. Gość z Rybnika od odlewów z mosiądzu miał kiedyś. Oryginały też się trafiają.


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę w Świdnicy, kupiłem tylko pionizery (jeden brakował mi do tego małego Lenza), ale wahadła nie było. W Bytomiu bywałem zawsze, bo stamtąd pochodzę. Pamiętasz gdzie kiedyś była giełda? Na placu obok Muzeum i Technikum, które ukończyłem. Teraz niestety cała rodzina już nie żyje i jeżdżę tam tylko na groby..

Jeśli mogę, to dam Ci znać jutro, bo dzisiaj ebay.fr no i Tarant się zaangażował - a 3 wahadeł mi nie trzeba. Kiedyś kupiłem od tego odlewnika z Rybnika, ale teraz go nie widzę na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panu Grzegorzowi grzecznościowo szwagierka wystawiała ale coś chyba nie zagrało i przestała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.