Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu widziałem Giulie. Piękna. 3 taka se. Is bardzo ładny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wagon restauracyjny :) juz mi się podoba :) na najbliższy weekend weź no zalatw tylko miłą damską obsługę :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tym samym co w każdym innym aucie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jeździłem takim czymś...

1253868c00e0da3d91fb9faf00def240.jpg

niestety nie mam na myśli tego czarnego :(

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kia Optima jest bardzo ładna, a już przy Pasku na pewno :)

Jakbym dzisiaj miał kupować auto, to Optima kombi byłaby poważnym kandydatem. Trochę brakuje jej silników, ale to się zaraz zmieni. Ma być w Europie 1.6 T 180 KM, który jest w USA chociażby. Optima GT już jak najbardziej na tak.

 

Niestety, wybór silników w Kijance jest bardo ubogi. I nie sądzę, żeby to to się tak zaraz zmieniło. Rynek amerykański ma dla tej marki trochę inne znacznenie niż cała Europa.

Co do Paska, niestety Kijanka zwłaszcza w porównaniu z VW ma ergonomiczne niedoróbki, dla mnie nieakceptowalne.

Pasek może jest trochę nudny, ale handling ma najlepszy w swojej klasie. 

Edytowane przez tomek11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi, dzięki Tobie wiem, że jestem nudnym lamusem który jeździ  - tego nie napisałem - to twoje wnioski wynikające z mojej, subiektywnej oceny "urody" pasata      najbrzydszym pudełkiem do butów i wagonem restauracyjnym -a tu - sam wybrałeś i zapłaciłeś :)

Dzięki!   :D - nie ma za co ;)

Jacek -  i tu się zgodzę. Trójeczka, a potem jej klon Giulia ;) - najpiękniejsze premium segmentu D.    

Może trochę niepopularnie, ale IMO Peugeot 508 GT, mimo, że to nie premium http://natemat.pl/141417,11-spojrzen-na-peugeota-508-sw-gt-bo-kombi-nie-musi-byc-nudne

 

A Giulia? Najpierw niech ją zobaczę;) Na razie dużo piardu, mało konkretów. A lokalny diler nawet nie wie, kiedy będzie miał demówkę. Słabo, mimo że lubię tą markę.

Niestety w większości przypadków zetknięcia z Alfą na polskim rynku, kiedy oczekiwałem konkretów, tzn. np. jazdy próbnej czy wypożyczenia samochodu na weekend - zderzałem się ze ścianą. 

Jeżeli to się nie zmieni, nie wróżę Giuli wielkiej kariery na naszym rynku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile trzeba za nią zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat wcale nie jest drogi. Gdy dodać atrakcyjne cenowo pakiety i odjąć 10% rabatu, jaki bez problemu dostaniemy to efekt końcowy jest relatywnie przystępny cenowo.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że auta segmentu D poza właśnie markami premium kosztują dość podobnie. Różnice są, ale gdy mamy zabulić przeciętnie 130, 150 czy 155 tysięcy to już nie są takie drastyczne różnice. Trzeba przyznać też, że i poziom jest wyrównany i raczej górę biorą sympatią do marki czy wzornictwo. Czasem praktyczność. Dla każdego coś miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę niepopularnie, ale IMO Peugeot 508 GT, mimo, że to nie premium http://natemat.pl/141417,11-spojrzen-na-peugeota-508-sw-gt-bo-kombi-nie-musi-byc-nudne

 

A Giulia? Najpierw niech ją zobaczę ;) Na razie dużo piardu, mało konkretów. A lokalny diler nawet nie wie, kiedy będzie miał demówkę. Słabo, mimo że lubię tą markę.

Niestety w większości przypadków zetknięcia z Alfą na polskim rynku, kiedy oczekiwałem konkretów, tzn. np. jazdy próbnej czy wypożyczenia samochodu na weekend - zderzałem się ze ścianą. 

Jeżeli to się nie zmieni, nie wróżę Giuli wielkiej kariery na naszym rynku. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, ile trzeba za nią zapłacić.

 

Ja bym dał Włochom trochę czasu na ogarnięcie się z jakością nowego modelu.

Może być różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał Włochom trochę czasu na ogarnięcie się z jakością nowego modelu.

Może być różnie...

No co ty, przecież z wypuszczeniem każdego nowego modelu trąbią o tym, że ten już nie będzie tak awaryjny jak poprzedni

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Ci Włosi. Fiat Tipo, który bardzo mi się podoba i myślę o zakupie go dla żony jest niedostępny. Gdzieś znalazłem jeden egzemplarz do obejrzenia. Gość mi w salonie mówi, że do roku się czeka. Z Alfą podobnie, wszyscy gadają, nikt jej w salonie nie widział :) To jakiś before w wykonaniu Fiata dla podgrzania atmosfery czy jak?

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczają dostępność żeby zwiększyć popyt, sprawdzona strategia Rolexa ;).

 

A jużci;)

Renault podobnie próbowało z Talismanem, ale się przeliczyli. Sprzedaż nie idzie, jak zakładano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tiguana czeka się 4 miesiące od zamówienia

 

I to jest normalny termin. Na niektóre nowe modele czeka się 12 miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środe wybieram sie na jazde testową. Zobacze czy mi bedzie pasował. Wyglada zachecajaco na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojeździłem 330e i jestem zauroczony. Passat przy nim to jak dobrej jakości pasztetowa przy szynce szwarzwaldzkiej.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojeździłem 330e i jestem zauroczony. Passat przy nim to jak dobrej jakości pasztetowa przy szynce szwarzwaldzkiej.

 

No tego można było się spodziewać. Trudno porównywać VW do marki premium.

Choć trzeba przyznać, że wykończenie i materiały w wersji Highline są naprawdę dobre. Niższe wersje Passata to niestety paździerz,

Np. między Comfortline (środkowa wersja) a Highline - dla mnie jest to różnica klasy, chodzi o wygląd środka, fotele, materiały, wykończenie, detale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. Pasek zawsze będzie tylko Paskiem :)

W brudnych kaloszach na salony cię nie wpuszczą ;)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że to po prostu porządne jeździdło - kluczem do sukcesu Passata jest to, że jest mistrzem nie rzucania się w oczy, a wielu klientów tego oczekuje. B7 wygląda jakby był poprzednikiem B6, a przeciętny człowiek nie odróżnia B7 od B8. Niebagatelne znaczenie ma też zachowanie klientów największego europejskiego rynku motoryzacyjnego. Dla nich to najbardziej niemieckie auto. No i Chińczycy..... tam się sprzedaje milion VW kwartalnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja porównywałem 328 z Passatem B8 220KM i odniosłem zupełnie inne wrażenie 

Skrzynia DSG moim zdaniem szybsza materiały i wnętrze na + dla VW

i doposażenie 328 do poziomu Passata to prawie 50k zł do ceny podstawowej.

Moim zdaniem jeżeli napęd na tylną oś nie jest priorytetem to przewagi nie widzę


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horrendalne dopłaty za większość elementów wyposażenia to niestety norma w niemieckich markach premium.

 

Bazowa cena takich marek to "pic na wodę, fotomontaż i bajery". Kto kupi markę premium w podstawowej wersji, z kiepskim wyposażeniem i na pokracznych, za małych felgach? Chyba tylko desperat mający parcie na logo premium na grillu.

 

Ostatnio oglądałem Audi A5 - cena bazowa wydawała się dość atrakcyjna, tylko że model w salonie z tym samym silnikiem był droższy prawie o 70%... I nie była to jeszcze full opcja, nie było wielkiego wow jak wsiadłem do środka.

Edytowane przez tomek11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz, podbicie ceny auta o 100% poprzez ekstra płatne opcje nie jest czymś niezwykłym.

A jeśli uwzględnimy, że lepszy silnik, lepsze hamulce, inna skrzynia biegów to również opcje dodatkowe, to taka S-klasa sedan Long  4 MATIC z bazową benzyną (S400 - 333 KM) będzie kosztować od 444 000 zł, a S65 AMG od 1 094 000 zł. Jeśli do tego pierwszego prawie nic nie dokupi i wyjedzie nim za 460 000 zł, a do tego drugiego dołoży kilka dodatkowych opcji różnica będzie 3-krotna. A model, buda w zasadzie ta sama.

 

EDIT: z drugiej strony zrobić vw polówkę z silnikiem 1.2 TSI za 100 000 zł też nie problem.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Insignia to staruszek

 

 

Auto produkowane od 2008r. to staruszek? Może chodziło Ci Adrian o model Signum?

 

Panowie takie pytanie, bo mnie męczy. Szedłem dziś do sklepu i po drodze stała Skoda Superb, nie ta najnowsza tylko poprzedni model. Wszystkie znaczki Skody na przodzie i tyle, oraz na alufelgach i kierownicy pozaklejane czarnymi łatami i to samo z napisami Skoda oraz Superb. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie, bo mnie męczy. Szedłem dziś do sklepu i po drodze stała Skoda Superb, nie ta najnowsza tylko poprzedni model. Wszystkie znaczki Skody na przodzie i tyle, oraz na alufelgach i kierownicy pozaklejane czarnymi łatami i to samo z napisami Skoda oraz Superb. Dlaczego?

Szczęściarzu, byłeś świadkiem nagrywania odcinków serialu Klan, znaczki zalepione ponieważ Skoda nie zapłaciła "twórcom narodowego dzieła" za lokowanie produktu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez fw86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.