Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

To co mnie mocno wkurza w jesieni i zimie, to fakt że nie mozna jeździć w aucie w eleganckich butach - bo zaraz się pobrudzą o dywaniki czy welur. A później człowiek chodzi z takim brudnymi buciorami.

Mój wuj, kupę lat temu przyjeżdżał do nas z Frankfurtu/M nowym Mercedesem W115, to była połowa lat 70 tych.  Jako dziecko zapamiętałem, że miał specjalne, jasne skórzane buty, w których to auto prowadził...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie - zimą nie można jeździć w eleganckich butach bo się brudzą od dywaników i weluru - a dlaczego te dywaniki i welur są brudne?  :lol:  Nie wiem, dziury w podłodze?  ;)  W standardowym przypadku sprawa wygląda tak - śnieg i błoto na zewnątrz -> brudne buty -> podczas wsiadania wnosi się syf do auta -> brudny dywanik  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod naciskiem rodziny zmieniłem megane II na xc90. Jak wsiadłem pierwszy raz to mi noga skakała na gazie ze strachu :)

 

Jaka wersja silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i 200D pod maską ;)

Nie Misiu, 280C..., czyli sorry W114, ale wiemy o co chodzi  ;)  Fajne auto było ech... :rolleyes:

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ti w ogóle fajne samochody były, ale MZ ta "fajność" skonczyła się na epoce R129 (moje marzenie z resztą),

Kiedy zbrakło Bruno Sacco a księgowi wykiczyli że się nie opłaca... wiemy jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale używany

To już używkę można kupić?

Przecież te auta jeżdżą od niecałego roku :)

Daj fotę, bo auto piękne, choć ja bym kupił V90 :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wczoraj oświetlenie nastrojowe w aucie na czerwone i od razu zrobiło się sportowo ;)

Chociaż tyle, bo auto rodzinne.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał okazję testować, użytkować BMW 330e oraz Passata najnowszej generacji? Jakie wrażenia?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na 3dni nowa 318i z 2016r, a znajomy ma nowego passata i wcale nie uwazam aby vw mial sie czego wstydzic w porownaniu do trojki. Ale 3dni to zdecydowanie za malo by wydac obiektywny werdykt.

 

Nowy passat jest piekny chociaz i bmw nie ma sie czego wstydzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat ok, ale moim zdaniem za drogi w stosunku do konkurencji. Polecam forum, jest tam opisanych parę problemów z Passatem, m.in. jakieś problemy z zawieszeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

A sądzę, że uważniej słucha teraz mając 4latka niz jak będzie miała naście.

 

Kupiłeś 4'letniemu dziecku quad'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat to ogólnie dobry i dopracowany wóz ale jego piękno? Jeśli pudełko na buty, czy stół z Ikei mogą być piękne to może i tak.

(najbrzydsze auto segmentu D bezapelacyjnie)

 

Ps

Może razem z Avensis ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jego konstrukcja jest prosta i przez dlugi okres bedzie sie podobac :)

Dobre auto dla nie chcacych wyrozniac sie z tlumu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Passat to ogólnie dobry i dopracowany wóz ale jego piękno? Jeśli pudełko na buty, czy stół z Ikei mogą być piękne to może i tak.

(najbrzydsze auto segmentu D bezapelacyjnie)

 

Ps

Może razem z Avensis ;)

 

E tam, Passat nie jest aż taki brzydki :D moim zdaniem Insignia jest brzydsza, albo taka Kia Optima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kia Optima jest bardzo ładna, a już przy Pasku na pewno :)

Jakbym dzisiaj miał kupować auto, to Optima kombi byłaby poważnym kandydatem. Trochę brakuje jej silników, ale to się zaraz zmieni. Ma być w Europie 1.6 T 180 KM, który jest w USA chociażby. Optima GT już jak najbardziej na tak.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś 4'letniemu dziecku quad'a?

Tak i smiga jak "stara" ,jest to najmniejszy z dostepnych quadzilla buzz50.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

033b89860f44cb5705e405556b3b16ab.jpg

72ad73901928261ac0dabe2ee72714a6.jpg

Takiego miałem na jeden dzień, zostawiłem swój u dilera na wymianę oleju i dali mi zastępczego IS 350 fsport z przejechanymi 40km .

W każdym bądź razie, dalej uważam że jest to jeden z najlepszych i najładniejszy samochód w swojej klasie. Nie najszybszy, tutaj Niemcy rządzą, ale i tak bym się nie zastanawiał nawet sekundy nad wyborem

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, Passat nie jest aż taki brzydki :D moim zdaniem Insignia jest brzydsza, albo taka Kia Optima.

 

Insignia to staruszek - a Optima wizualnie zamiata passatem jak chce :D

A Passat - oczywiście to kwestia gustu. Linia wagonu restauracyjnego może niektórym się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Adrian to kwestia gustu, dla Ciebie Passat jest brzydki, mnie się podoba, dla Ciebie Optima ładna, a dla mnie ona jest jak Renata Beger wśród kobiet.

 

Lexus pokazany przez Irka petarda, ale i tak wolałbym BMW serii 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@Adi, dzięki Tobie wiem, że jestem nudnym lamusem który jeździ najbrzydszym pudełkiem do butów i wagonem restauracyjnym.

Dzięki! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi, dzięki Tobie wiem, że jestem nudnym lamusem który jeździ  - tego nie napisałem - to twoje wnioski wynikające z mojej, subiektywnej oceny "urody" pasata      najbrzydszym pudełkiem do butów i wagonem restauracyjnym -a tu - sam wybrałeś i zapłaciłeś :)
Dzięki!   :D - nie ma za co ;)

Jacek -  i tu się zgodzę. Trójeczka, a potem jej klon Giulia ;) - najpiękniejsze premium segmentu D.    

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi, dzięki Tobie wiem, że jestem nudnym lamusem który jeździ najbrzydszym pudełkiem do butów i wagonem restauracyjnym.

Dzięki! :D

 

Pomyśl tylko. Wagon restauracyjny. Mmm, to nie jest takie złe. Teraz to już nie są gierkowskie WARSy.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.