Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam mówię że to auto zrobione tak jak nowa Corsa.

Jak tu wierzyć komuś kto kupił auto z lusterkami ala uszy myszki miki :P , Znajdź dwie różnice : :P





A co do aut japońskich to we wszystkich są te same przełączniki podgrzewania foteli, z 187-mego regału, na 34 półce w magazynie firmy która kiedyś wyprodukowała ich 100 milionów i zgodziła się za darmo rpzekazac japońskim producentom :D
W Suzuki mamy jeszcze ciekawiej! bo mamy zaślepki na te przyciski jesli jakas funkcja jest nie dostępna :D i to wszystko w 2016r


Myszka miki to jest w środku na desce rozdzielczej :) Ja tylko za to auto zapłaciłem. Wybierał sobie ktoś inny... Poza tym mój ma bajeranckie spojlery i wielkie koła a nie to co ty pokazałeś :P

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf zdecydowanie jest lepiej wykonany w srodku niz koreance typu kia czy japonce typu toyota, mazda :)

Chociazby zabudowany caly bagaznik czy brak problemow z korozja.

W mazdzie tylko ten wisniowy kolor jest pokryty odpowiedniej grubosci warstwa lakieru. Reszta palety wola o pomste do nieba :)

No ale wyglad i silniki jednak na plus dla mazdy :)

Do tego wyciszenie wg moich odczuc w golfie jest ciszej niz w takiej mazdzie 3/6.

 

Ale to tylko auta ;) nie dajmy sie zwariowac. Kazdy ma jakies plusy i minusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te silniki mazdy 2.0, są dobre do miasta, ale jechal ktos tym na autostradzie ? Ja jechalem i dziwiek silnika na wysokich obrotach to istny koszmar soniczny.

Na tyle jest to duży huk ze skutecznie leczy z zakupu takiego auta. Silnik tak jakby miał jakąś blokadę założona, tak aby za dużo nie spalał. Błagalnie prosi aby nie dociskać pedału gazu. Podobnej ekonomiki silnik doładowany volvo 2.0 to w porównaniu z silnikami mazdy Ferrari.

 

Znacznie lepszą kulturę pracy na wysokich obrotach maja te silniki 1.0 od kosiarek, serio.

 

Nie wiem jak Volvo to zrobiło ale ich silnik T3 ten nowy 2.0 to absolutnie fantastyczna jednostka. Dla mnie silnik bez jakichkolwiek wad.

Zakres dynamiki od każdych obrotów. Ruszając jak ktoś nie jest przyzwyczajony do takiej dynamiki można zdławić silnik...tak skubany rwie do przodu. Można wyprzedzać na 4-5 biegu ciężarówki jadąc pod górę. Niby ma tylko 152km, ale odczucia z jazdy jakby mial 200km. A przytym uwielbia wysokie obroty i ma super dźwięk który zachęca do kręcenia. Poezja. Duże brawa dla inżynierów VOLVO. jednak da się! i Jakimś cudem spala toto niewiele paliwa

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zepsutym jechałeś ;). Pomijam to, że w prasie branżowej zbiera niemal same pochwały to z praktyki uwielbia wysokie obroty, odcina dopiero po 7000 obrotów i jak na 4 cylinderki to brzmi doskonale. Tak traktowany zadowala się max 9 litrami. Przy spokojniejszej jeździe ale wcale nie powolnej można zejść nawet do 6.5.

 

Ps pamiętam jak podawałeś ten silnik jako przykład zajefajności i nowoczesnością Mazdy w dyskusji którejśtam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgladajac sie za autem jezdzilem mazda 2.0 165 i mi charakterystyka pracy (przy ala sportowym stylu jazdy) sie podobala ale fakt w srodku bylo slychac ten silnik glosniej niz i konkurentow z uturbionymi jednostkami. Jednak taka mazda pewnie nie bedzie miala tyle przygod co produkty uturbione. Dwumasa, turbo, wysilony silnik... cos kosztem czegos :)

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem 6 z 2.5 l silnikiem I uważam że jest to bardzo dobry samochod, napewno wzialbym go szybciej niż passata, camry, Accord itp z silnikami o podobnej mocy.  


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zepsutym jechałeś ;). Pomijam to, że w prasie branżowej zbiera niemal same pochwały to z praktyki uwielbia wysokie obroty, odcina dopiero po 7000 obrotów i jak na 4 cylinderki to brzmi doskonale. Tak traktowany zadowala się max 9 litrami. Przy spokojniejszej jeździe ale wcale nie powolnej można zejść nawet do 6.5.

 

Ps pamiętam jak podawałeś ten silnik jako przykład zajefajności i nowoczesnością Mazdy w dyskusji którejśtam..

 

To prawda, bo jechałem tylko po mieście 50-60k/h i wtedy faktycznie pracuje wzorowo. Ale jak kolejnym razem wyjechałem na trasę to czarł prysł w mgnieniu oka. Pochwalić musze natomiast automat Mazdy który nie odbiega sprawnością i reakcją od DSG, a jest mniej awaryjny i klasyczny 1 sprzęgłowy. Dopłata do automatu u mazdy jest bardzo mała w stosunku do dopłat u konkurencji i warto go wziąć.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kazda marka ma cos czego nie ma inna i cale szczescie, ze mamy taki wybor bo kazdy powinien znalesc takie auto, ktore spelni jego wymagania :)

 

Ps. Czemu octavia jest taka droga skoro nic soba nie oferuje?:)

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Madzia z automatem tylko 2,5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te silniki mazdy 2.0, są dobre do miasta, ale jechal ktos tym na autostradzie ? Ja jechalem i dziwiek silnika na wysokich obrotach to istny koszmar soniczny.

Na tyle jest to duży huk ze skutecznie leczy z zakupu takiego auta. Silnik tak jakby miał jakąś blokadę założona, tak aby za dużo nie spalał. Błagalnie prosi aby nie dociskać pedału gazu. Podobnej ekonomiki silnik doładowany volvo 2.0 to w porównaniu z silnikami mazdy Ferrari.

 

Znacznie lepszą kulturę pracy na wysokich obrotach maja te silniki 1.0 od kosiarek, serio.

 

Nie wiem jak Volvo to zrobiło ale ich silnik T3 ten nowy 2.0 to absolutnie fantastyczna jednostka. Dla mnie silnik bez jakichkolwiek wad.

Zakres dynamiki od każdych obrotów. Ruszając jak ktoś nie jest przyzwyczajony do takiej dynamiki można zdławić silnik...tak skubany rwie do przodu. Można wyprzedzać na 4-5 biegu ciężarówki jadąc pod górę. Niby ma tylko 152km, ale odczucia z jazdy jakby mial 200km. A przytym uwielbia wysokie obroty i ma super dźwięk który zachęca do kręcenia. Poezja. Duże brawa dla inżynierów VOLVO. jednak da się! i Jakimś cudem spala toto niewiele paliwa

 

Co do Mazdy, osobiście kompletnie się nie zgodzę, poza tym, że jest głośniejsza, miałem okazję chwilę pozjeżdzić, mruk silnika powyżej 4tyś moim zdaniem bardzo przyjemny i rasowy, co do prędkości autostradowych (oczywiście po niemieckich autostradach) przy 150km/h rzeczywiście dzwięk jest nijaki, powyżej licznikowych 170 jest na prawdę przyjemnie...

 

Wszystko kwestia gustu i osobostych preferencji...

 

Swoją drogą sprawdziłbym, jak jeżdzi Giulia, na papierze i w testach wygląda bardzo obiecująco, choć na razie nie zapowiada się by była okazja na dłuższą jazdę..

Edytowane przez nav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak będzie ten samochód wyglądał w wersji finalnej to będzie niezłym hitem.

561e9e24686911e9becf3f65b07e1da8.jpg

 

 

 

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by się przydało wskrzesić International Scout,

Amerykanie robią świetna robotę w projektowaniu nowych samochodów nawiązujących do lat 60-70'.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero model na rocznik 2020 jak się nie mylę.

Ale podoba mi się niesamowicie, Jk widać można zrobić fajny kanciasty samochód


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt. Wyciagarka z przodu swiadczy o tym, ze powinien byc to typowy wol roboczy. Ciekawe czy nie wyjdzie z tego jakis bulwarowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monteverdi-sahara-05.jpg

Stare sprawdzone wzorce, tu Monteverdi Sahara... Koło się toczy, choć dziwi mnie to, że stary Ford Bronco jest tak podobny do IHC...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bronco robi wrazenie. Kto go produkuje?

Czy to pytanie na serio?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie. Nie sprawdzilem w necie, ze ford chce go wskrzesic i myslalem, ze to indywidualny projekt. Teraz juz wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Mazdy 6 z 2,5L jeżeli chce ktoś zasięgnąć prawdziwej opinii to zapraszam do Konrada ;)

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=331&t=191312

Jego temat, spostrzeżenia i opinie. Użytkuje ją ponad 7 miesięcy wiec na pewno ma coś obiektywnego do powiedzenia w tym temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadane Bronco cool B). Wspominaliście o Megane, dla mnie Megane kojarzy się zawsze z 2 generacją i wymianą żarówek klapką od strony nadkola.

Volvo T3 2.0 150KM daje więcej możliwości przy tuningu, nie będzie takiego wysilenia  z litra. Ale T3 tez 150KM może być również 1.6 i 1.5, co przy serii da niższe spalanie. Coś kosztem czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare sprawdzone wzorce, tu Monteverdi Sahara... Koło się toczy, choć dziwi mnie to, że stary Ford Bronco jest tak podobny do IHC...

32827c26a7700ecfc89a4b08311e0ec5.jpg

 

0cb5b703ae29378e41001c17094f94b5.jpg

 

315695aa9d3e1a4f5104cb77f0207309.jpg

 

Wiesz Krzysztof, to były kiedyś 4WD trucks a nie SUV . Teraz chyba ostatnim tego typu samochodem jest Łada Niva, jeżeli jeszcze je robią

 

Podobają mi się te Internationale tak samo jak Bronco

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.