Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w sobotę takie coś odebrałem. 450h z CVT

 

Będzie Pan zadowolony. :)

 

 

To tak ja tyle, że 3 tyg temu. Chyba wsiąkłem w Lexusa, to już trzeci z rzędu.

 

13A561.jpg

 

6p1NAu.jpg

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne super auta. Technika, komfort. Wygląd jednak..... Nie mógłbym wydać na niego pieniędzy ;) Chris Bangle to przy projektantach Lexusa subtelny anioł designu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @szwed baaaardzo dobry wybór Moim zdaniem świetna alternatywa dla niemieckiej konkurencji. Lexus może nie jest „standardowo” ładny, ale do mnie akurat trafia. No i przede wszystkim nie jest oklepany jak BMW i Audi.

Mam starszą wersje i jeżdżę 3lata jestem super zadowolony nie chce patrzeć na żadne BMW lub Audi nie lubię Niemców ;):D

 

Trochę się ten grill rzuca w oczy :), ale myślę że bym się z czasem przyzwyczaił. Na czarnych samochodach tak tego nie widać, dlatego nie wklejalem swojego do porównania :D

Ten LC jest extra GT samochodem[alk

Bardzo ładny i super alternatywa dla R8 :)

 

 

Będzie Pan zadowolony. :)

To tak ja tyle, że 3 tyg temu. Chyba wsiąkłem w Lexusa, to już trzeci z rzędu.

Bardzo ładny i jak by tylko było mnie stać to bym 5min się nie zastanawiał!!!

Super auta nie ruzinkowe i idealnie spasowane do kierowcy!

Wpadłem w Lexusa na stałe i myśle, ze kolejnym będzie taki jak twój! :)

Zapewne super auta. Technika, komfort. Wygląd jednak..... Nie mógłbym wydać na niego pieniędzy ;) Chris Bangle to przy projektantach Lexusa subtelny anioł designu.

Myśle, ze jak byś pojeździł to byś się przekonał i był zadowolony!!!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy wiecie o samochodach ;-)

 

Mam nowy wieniec kierownicy, bo poprzedni się pokruszył... Wrażenia jakbym jeździł nowym autem ;-)

post-1617-0-43822600-1542706143_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten nowy LC wyglada jak milion dolarow i tak jak juz kiedys pisalem mam ogromny sentyment do toyoty/lexusa, wiec marzenie.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze jak byś pojeździł to byś się przekonał i był zadowolony!!!

Nie. Ponadprzeciętnie duże znaczenie ma dla mnie wygląd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ponadprzeciętnie duże znaczenie ma dla mnie wygląd. :)

Doskonale Cię rozumiem. ;):D

I ja mam podobnie tyle, ze w moim przypadku nigdy nie kupił bym Audi Q lub BMW :)

A tak z ciekawości to jakie auta preferujesz i czym jeździsz? :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexusy są fajne,   dobra alternatywa dla niemieckiej  trojki A-B-M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dla wszystkich.

Bo jeśli ktoś chce SUVa lub limuzynę, którymi to autami chciałby pojeździć trochę bardziej dynamicznie, to w Lexusie nie ma czego szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem. ;):D

I ja mam podobnie tyle, ze w moim przypadku nigdy nie kupił bym Audi Q lub BMW :)

A tak z ciekawości to jakie auta preferujesz i czym jeździsz? :)

 

Preferowałbym duże limuzyny lub SUV BMW, niestety są poza zasięgiem jako nowe więc jeżdżę Mazdą 6 GJ. 

Mam alergię na Toyoty (2 miałem. Avensis do 110 000 km i Auris do 212 000 km). Alergia wywołana poczuciem marnej jakości. A Lexusy nie podobają mi się od pierwszego LS 400, który był wizualnym mariażem mercedesa S i BMW 7. Potem było już dla mnie tylko gorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A Lexusy nie podobają mi się od pierwszego LS 400, który był wizualnym mariażem mercedesa S i BMW 7. Potem było już dla mnie tylko gorzej ;)

Lexus LS400 swojego czasu niezle spapral rynek zarowno BMW jak i MB. 

 

Gledzi bo gledzi ale mozna posluchac: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexus, ładne auto i mało awaryjne. Niestety mizernie mały zbiornik paliwa. RX 65 litrów a mniejszy NX jak dobrze pamiętam ok.55l. Dla zapracowanych ludzi trasa autostradą Poznań-Warszawa-Poznań przy średniej 160km/h z dodatkowym tankowaniem na stacji - mało wygodne:(.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Niestety mizernie mały zbiornik paliwa. RX 65 litrów .

 

To prawda. Wszystkie hybrydy Lexusa maja male zbiorniki jednak na 500km powinno lekko wystarczyc jadac autostrada. W jezdzie mieszanej srednie spalanie wychodzi 8.5 czyli zasieg dojdzie pod 700. Ale ja nigdy nie schodze ponizej polowy baku wiec i tak tankuje czesciej kazdy samochod.  ;) Na autostradzie nie gnalem go jeszcze  na dluzszym odcinku, powiedzmy 1000km. Powinien sie zmiescic w 12-13 przy predkosciach autostradowych do 160km/h. Szybciej rzadziej jezdze.

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te baki paliwa obecnie nie tylko w lexusie to smiech na sali. W A4 mam 40l, w 428 mialem 57l.

 

Pamietam trasy v70 d5 gdzie bak mialem 70l mozna bylo jechac i jechac.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GS450h i ma 55l zbiornik. A idź Pan w ch... z tym zbiornikiem. Na 500-600km starcza. I jak zatankuje w piątek to do piątku nastepnego tygodnia mi starcza. Wolałbym mieć 80l czy 100 i moc chociaż dwa weekendy przejechać z jednym tygodniem do pracy... a tak na sama myśl o tankowaniu jest mi nie dobrze. Całe szczęście jazda potem w trasie mi to rekompensuje :-).

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te baki paliwa obecnie nie tylko w lexusie to smiech na sali. W A4 mam 40l, w 428 mialem 57l.

 

Pamietam trasy v70 d5 gdzie bak mialem 70l mozna bylo jechac i jechac.

W peugeocie 508 jest 72 litry, w połączeniu z hdi zasięg nawet 1400km

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te baki paliwa obecnie nie tylko w lexusie to smiech na sali. W A4 mam 40l, w 428 mialem 57l.

 

Pamietam trasy v70 d5 gdzie bak mialem 70l mozna bylo jechac i jechac.

Przesadzacie z tymi zbiornikami paliwa  zobaczcie na dane producentów dotyczące spalania, taki 40l zbiornik wystarczy spokojnie na 800km + 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dla wszystkich.

Bo jeśli ktoś chce SUVa lub limuzynę, którymi to autami chciałby pojeździć trochę bardziej dynamicznie, to w Lexusie nie ma czego szukać...

??

Trochę nie rozumiem?!

Właśnie w tym samochodzie mam ten kompromis między jednym a drugim.

Komfort bardzo duży, osiągi niczego sobie 7,6s mniej więcej do 100 i spalanie średnie ok 9l na 100!

 

Preferowałbym duże limuzyny lub SUV BMW, niestety są poza zasięgiem jako nowe więc jeżdżę Mazdą 6 GJ. 

Mam alergię na Toyoty (2 miałem. Avensis do 110 000 km i Auris do 212 000 km). Alergia wywołana poczuciem marnej jakości. A Lexusy nie podobają mi się od pierwszego LS 400, który był wizualnym mariażem mercedesa S i BMW 7. Potem było już dla mnie tylko gorzej ;)

Mazdy fajne ale lubią gnić podobno?! Dwóch znajmochy miało 6 i sypały się jak proch z worka.

BMW kiedyś i ja chciałem ale mam znajomego mechanika lubuje się tylko w BMW śmiem twierdzić ze jeden z najlepszych w mazowieckim i odradza Xserie.

Masz porostu wrodzoną niechęć do marki na podbudowie tańszego brata. ;):D

I cenie twoje zdanie bo każdy może mieć inne i fajnie jest porozmawiać o za i przeciw. :P

 

 

Co do tankowań to się ich nie boje i miło jest rozprostować nogi kawy się napić a i czasami z kasjerką pogadać jak ładna jest! ;):P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, zapomniałeś emotki

:D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexus, świetne, wygodne auta... niestety wybitnie nie mój typ "urody" (plus CVT, która na mnie działa jak płachta na byka). Dlatego albo Stelvio albo XC60 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexus, świetne, wygodne auta... niestety wybitnie nie mój typ "urody" (plus CVT, która na mnie działa jak płachta na byka). Dlatego albo Stelvio albo XC60 ;)

Alfa i Volvo zupełnie dwa inne auta z dwóch innych planet ;). Ciekawe porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.