Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Prosiak również Twój 🤔

 

Tak wyszło ;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zielony.m napisał(-a):

 

Tak wyszło ;)

Super car. 

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od przyjaciela ofertę zakupu a4 w kombiaku: 2016r, 220k przebiegu, 2.0 tdi quattro, 7-biegowy s-tronic. Cena ok. 65k. Jeśli chodzi o stan i przebieg to mam pełne zaufanie do sprzedającego.
Są tu jacyś użytkownicy tego modelu? Wady, zalety? Poważnie zastanawiam się nad zakupem, ale to istotnie ponad przewidywany budżet więc chcę mieć dobrze przemyślane.

435063934_390253303915904_3892179783493108439_n.jpg

434794851_738455761707239_1075941837182887500_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dwie sztuki po 3 lata: 2017rok 2.0tdi 150KM do 160kkm, 2020rok 2.0tdi 163KM do 100kkm. Auta były w leasingu bez wykupu, przeglądy jak producent przewidział i nic złego się nie działo. Miałem tylko jedną awarię adblue w pierwszym egzemplarzu koło 100kkm.

Jedyna wada jaka przychodzi mi na myśl to mało miejsca z tyłu. Jak masz więcej niż 1,80m wzrostu to za Tobą będzie ciasno. Co do wyposażenia to się nie wypowiem bo przy używanym ciężko coś zmienić. Mnie brakowałoby świateł matrycowych i klimatyzacji trzystrefowej. 

Na plus zdecydowanie spalanie tu przez quattro może będzie ciut większe. 

Jak chcesz się dowiedzieć więcej o modelu to polecam forum a4 i grupę dot. a4 b9 na FB. Ja przestałem jeździć tym modelem przy dużo niższym przebiegu, więc nawet nie doczekałem wymiany rozrządu ;)

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie by brakowało klimatyzacji trzystrefowej a mnie wkurza jak wszystkie strefy nie są zsynchronizowane wiec dla mnie nawet 2strefowa mogłaby nie istnieć :)

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam OCD ;) ale w audi jest przycisk sync więc nie ma problemu, a panel odejmuje parę lat:

50737422469283545947947581687744267409540048329354333564662904061329788961014.jpg?width=670&aspect_ratio=3:2

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

Nie podoba mnie się 8, a żonie nawet Bentley nie pomoże.

Myślałem, że w końcu będzie się czym pochwalić, ale zj***li mi ppfa na f430 więc zdjęcie z d*py strony.

9c59f6a8bd4c6593cac721d657c93e0b.jpg

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka
 

piękne bolidy 😍  gratuluję 👍 mając takie bolidy, z pewnością zrobiłbym dwie rzeczy :

1- odwiedziłbym tor Nurburgring

2- zrobiłbym rundkę przy hotelu De Paris w Monte Carlo 😎 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2024 o 21:13, Autor1984 napisał(-a):

Ice ecru miałem właśnie na próbnych; fajny kolor.

W wersji prestige plus multi będzie wypas!

Tak jak @Krakus1 czekam na fotki z odbioru,

Ciekawość to 1 stopień do piekła, ale jakie wnętrze? :D

Czarno - brązowe, z wstawkami bambusa dla ożywienia atmosfery. Jasna tapicerka nie jest dla mnie.

image.thumb.png.d133c0b184e927da230c9e7a3934e299.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, facecik napisał(-a):

Czarno - brązowe, z wstawkami bambusa dla ożywienia atmosfery. Jasna tapicerka nie jest dla mnie.

image.thumb.png.d133c0b184e927da230c9e7a3934e299.png

 

Rewelacja, pięknie, ktoś tu ma gust. Ekstra! Fotki z odbioru jak najszybciej :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2024 o 07:05, qzn napisał(-a):

Dostałem od przyjaciela ofertę zakupu a4 w kombiaku: 2016r, 220k przebiegu, 2.0 tdi quattro, 7-biegowy s-tronic. Cena ok. 65k. Jeśli chodzi o stan i przebieg to mam pełne zaufanie do sprzedającego.
Są tu jacyś użytkownicy tego modelu? Wady, zalety? Poważnie zastanawiam się nad zakupem, ale to istotnie ponad przewidywany budżet więc chcę mieć dobrze przemyślane.

435063934_390253303915904_3892179783493108439_n.jpg

434794851_738455761707239_1075941837182887500_n.jpg

ile kilometrów rocznie będziesz pokonywał?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarno - brązowe, z wstawkami bambusa dla ożywienia atmosfery. Jasna tapicerka nie jest dla mnie.
image.thumb.png.d133c0b184e927da230c9e7a3934e299.png
 
Miałem esa z dokładnie tym wnętrzem na jezdzie testowej, o ile na zdjęciu nie robi jakoś wrazenia, tak na żywo wygląda świetnie, jakość wykonania top
Od tamtej pory chodiz mi to auto po glowie

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2024 o 07:05, qzn napisał(-a):

Dostałem od przyjaciela ofertę zakupu a4 w kombiaku: 2016r, 220k przebiegu, 2.0 tdi quattro, 7-biegowy s-tronic. Cena ok. 65k. Jeśli chodzi o stan i przebieg to mam pełne zaufanie do sprzedającego.
Są tu jacyś użytkownicy tego modelu? Wady, zalety? Poważnie zastanawiam się nad zakupem, ale to istotnie ponad przewidywany budżet więc chcę mieć dobrze przemyślane.

435063934_390253303915904_3892179783493108439_n.jpg

434794851_738455761707239_1075941837182887500_n.jpg

 

Przy tym przebiegu należy ustalić stan turbiny, wtryskiwaczy, EGR i DPF oraz skrzyni biegów. Kolejny aspekt to, czy oleje wymieniane były w stylu Long Life, czy normalnie (10-15k). Wymienione elementy nie są dyskwalifikujące, ale mogą być kosztowne w naprawie, co przy napiętym budżecie może być niemiłą niespodzianką. No i trzeba lubić brązową tapicerkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2024 o 14:55, Krakus1 napisał(-a):

piękne bolidy 😍  gratuluję 👍 mając takie bolidy, z pewnością zrobiłbym dwie rzeczy :

1- odwiedziłbym tor Nurburgring

2- zrobiłbym rundkę przy hotelu De Paris w Monte Carlo 😎 

 

Torowo sezon mam zapełniony, ale akurat żadnym z powyższych. 

Co do pkt 2 to chyba za niska półka;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Rewelacja, pięknie, ktoś tu ma gust. Ekstra! Fotki z odbioru jak najszybciej :)

To niestety dopiero w lipcu (przy pomyślnych wiatrach).

11 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Miałem esa z dokładnie tym wnętrzem na jezdzie testowej, o ile na zdjęciu nie robi jakoś wrazenia, tak na żywo wygląda świetnie, jakość wykonania top
Od tamtej pory chodiz mi to auto po glowie

Zawsze mi się podobał ten samochód, odstraszała mnie hybryda z ograniczeniem prędkości no i te wszystkie nowinki - systemy, ekrany i multimedia. Za długo zastanawiałem. Trzeba było wcześniej zamówić. Od łamania przepisów na autostradach mam starego LS-a😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Jak wysoki jest ten limit prędkości?

180km/h. Podobno jedzie ciut więcej. To i tak ponad limity w Polsce, ale jednak jak się miało coś szybszego, to jakiś taki niedosyt w głowie siedzi🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odstrasza jego glugosc, jest dłuższy od mojego bmw 3gt a tym już mam problem z parkowaniem w mieście.. w es wyciszenie dałoby się jeszcze poprawić i byłby genialny, myślę trochę nad tym nowym ux300h bo wiem że byłby dla mnie idealny, tylko wydaje mi się trochę 'damski' - i najgorsze jest to że ciężko mu coś więcej zarzucic

A ograniczenie do 180.. dla mnie wystarczyłoby nawet 160, ale też nie lubię ograniczen, dla zasady
Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.04.2024 o 19:45, kiniol napisał(-a):

ile kilometrów rocznie będziesz pokonywał?

Około 10k. Przez następne kilka lat czeka mnie raz w miesiącu trasa Wrocław - Kraków, plus jakieś wakacje, wyjazdy weekendowe itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qzn napisał(-a):

Około 10k. Przez następne kilka lat czeka mnie raz w miesiącu trasa Wrocław - Kraków, plus jakieś wakacje, wyjazdy weekendowe itp.

Ja kupiłem diesla, bo robię około 

40-45.000 rocznie, tylko na trasach i wtedy spalanie jest na poziomie 4-4.5 litra ON/ 100km. Przy przebiegu rzędu 10.000 rocznie, kupiłbym benzynę...Nie ma DPF, nie ma adblue i generalnie jest tańszy w naprawach i serwisie... Poza tym ten przebieg nie jest mały i mogą się już dziać różne niespodzianki...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, kiniol napisał(-a):

Ja kupiłem diesla, bo robię około 

40-45.000 rocznie, tylko na trasach i wtedy spalanie jest na poziomie 4-4.5 litra ON/ 100km. Przy przebiegu rzędu 10.000 rocznie, kupiłbym benzynę...Nie ma DPF, nie ma adblue i generalnie jest tańszy w naprawach i serwisie... Poza tym ten przebieg nie jest mały i mogą się już dziać różne niespodzianki...

 

Jest GPF, jest koło dwumasowe, są turbosprężarki, są wszelkiego rodzaju awarie czujników wałów, wałków, przepływek, wariatorów przy zmiennych fazach rozrządu. Nowoczesna, zajeżdzona benzyna też potrafi być skarbonką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba iść w hybrydowego bezawaryjnego lexa

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, alleck napisał(-a):

 

Jest GPF, jest koło dwumasowe, są turbosprężarki, są wszelkiego rodzaju awarie czujników wałów, wałków, przepływek, wariatorów przy zmiennych fazach rozrządu. Nowoczesna, zajeżdzona benzyna też potrafi być skarbonką.

Dlatego nie może być zajeżdżona...,😉


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Dlatego trzeba iść w hybrydowego bezawaryjnego lexa emoji16.png

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka
 

i właśnie tak zrobiłem 😀 es300h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volvo XC60 czy Audi Q5? Pytam o komfort, jakość wykończenia,  intuicyjność obsługi i ogólne wrażenia z użytkowania. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.