Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Remy napisał:

10lat i przebieg 170.000 w dostawczym samochodzie w Niemczech? Chyba trochę więcej.

No ale w Polsce to wszystko możliwe.  

 

 

Z ciekawości zajrzałem na autoscout i takich poniżej 170k w rocznikach 2009-2011 jest całkiem sporo. Ceny różne. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
12 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Służbowe auto Rzecznika Praw Bezrobotnych? :D  ;)

 

Kto wie, może tak jest 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj widziałem fajnego mercedesa na airride, felgi dyskusyjne ale reszta bardzo mi się podobała
fe0c8959bfb1344e7a4211edabb12239.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kiniol Miałem kiedyś Trafica 2.5TDI bardzo fajne auto, tylko awarie dupereli mnie wkurzały, a to dysze spryskiwaczy, a to łożysko koła, a to centralny, albo nawet głupi włącznik świateł awaryjnych się popsuł, no i nieosiągalne półosie, a jak ori to cena z kosmosu była (2,5k 10 lat temu).

Co do Vito, to raczej ruda je bardzo lubi.

 

A może zerknij na Hyundaya H1, bardzo wdzięczne auto lub Toyote Hiace.

 

A wracając do UAZa, to zdecydowanie wolałbym kupić fajnego DEFENDERa, mocno doinwestowanego ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Tak mój. Na moje specjalne zamówienie Aston Martin zbudował jeszcze jeden, wyjątkowy egzemplarz - z kołami w kształcie moich inicjałów.

Fajnie - musimy się spotkać na mieście, bo też mam takiego. Dokładnie taki sam jak Twój - nawet koła są w kształcie moich inicjałów!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał:

Fajnie - musimy się spotkać na mieście, bo też mam takiego. Dokładnie taki sam jak Twój - nawet koła są w kształcie moich inicjałów!! 

 

Przecież pisałem, że mam dwa: "Na moje specjalne zamówienie Aston Martin zbudował jeszcze jeden, wyjątkowy egzemplarz". Naprawdę nie rozumiem, jak mając zaledwie jeden egzemplarz najnowszego Astona, mogłeś w ogóle pomyśleć, że gdzieś z Tobą będę jeździć! Koła w kształcie własnych inicjałów to nie wszystko. Co za faux pas! ;)  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Przecież pisałem, że mam dwa: "Na moje specjalne zamówienie Aston Martin zbudował jeszcze jeden, wyjątkowy egzemplarz". Naprawdę nie rozumiem, jak mając zaledwie jeden egzemplarz najnowszego Astona, mogłeś w ogóle pomyśleć, że gdzieś z Tobą będę jeździć! Koła w kształcie własnych inicjałów to nie wszystko. Co za faux pas! ;)  :lol:

Poprosiłbym też Żonę i Córkę, żeby przyjechały swoimi - byłoby już PIĘĆ Astonów... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek (kokpit, zegary) dla mnie qpa po jagodach. Kierownica dramatyczny dramat. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadkola - Jeep Compass, który hitem nie był.

Ogolnie mam wrażenie jakby na US był robiony...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, StaryWilk napisał:

Schodząc na ziemię, nowy Tucson - hit czy kit? 

 

 

Obecny model dużo bardziej mi się podoba.

Aż szkoda że ma go zastąpić ten model - jest dość dyskusyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód niczym w Dacii Duster. Boki auta wyglądają, jakby miał skręcony kręgosłup.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2020 o 22:46, souls_hunter napisał:

 

Z ciekawości zajrzałem na autoscout i takich poniżej 170k w rocznikach 2009-2011 jest całkiem sporo. Ceny różne. 

Trzeba zapłacić około 7000 eryków... chyba właśnie coś takiego sprowadzę z Niemiec, żeby go "nasz" handlarz w rękach nie miał... Oglądałem kilka z ciekawości w kraju i raczej się nie zdecyduję... ;)

23 godziny temu, tommly napisał:

@kiniol Miałem kiedyś Trafica 2.5TDI bardzo fajne auto, tylko awarie dupereli mnie wkurzały, a to dysze spryskiwaczy, a to łożysko koła, a to centralny, albo nawet głupi włącznik świateł awaryjnych się popsuł, no i nieosiągalne półosie, a jak ori to cena z kosmosu była (2,5k 10 lat temu).

Co do Vito, to raczej ruda je bardzo lubi.

 

A może zerknij na Hyundaya H1, bardzo wdzięczne auto lub Toyote Hiace.

 

A wracając do UAZa, to zdecydowanie wolałbym kupić fajnego DEFENDERa, mocno doinwestowanego ;)

Hyundai i Toyota wydają się troszkę krótsze niż Vivaro H2L1...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa samochodowa. Yanosik. Od jakiegoś czasu nieustannie traci GPS. Komunikat utracono sygnał GPS. Telefon S10. Sprawny i w innych mapach nie ma problemu. Miał ktoś taki problem ? Yanosik stał się bezużyteczny a by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj aplikacje Yanosik, wybierz o aplikacji, na dole ustawienia zaawansowane i sprawdź czym masz dozwolone wyświetlanie nad innymi aplikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem na iPhonie, standardowa rada usuń i zainstaluj ponownie ;) u mnie pomogło


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.