Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

W dniu 19.06.2021 o 00:53, Louis Cypher napisał(-a):

Ty Szatanie ty  😈

Szacun za zrobienie tego na paliwie rolniczym 🤣

I jeszcze taka zajawka:

8E7ADC50-5369-48F3-8AAD-504A56A9CDD1.jpeg

Nie jestem jakims fanem motoryzacji, ale Tesle chętnie bym kupił. W Polsce jeszcze niestety trzeba poczekać na rozwój infrastruktury trochę. Na razie zadowolę się nowoczesnym Niemcem. 

Lubie postęp technologiczny w autach, więcej mocy z mniejszych i bardziej ekologicznych silników, większa wygoda, lepsze prowadzenie. W wawie jest mnóstwo amerykańskich trzydrzwiowych jak Mustang. Duże, mało praktyczne pod względem miejsca czy bagażnika, dużo pali, hałaśliwe. Do tego to co miałem okazje się kiepsko prowadziło porównując do BMW. Nazwałbym to „głupimi autami”. ;) Tak samo te wszystkie wulgarne estetycznie Lambo itd. Aż przyjemnie popatrzeć jak elektryk wciąga je nosem. 

1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

Nie jestem jakims fanem motoryzacji, ale Tesle chętnie bym kupił. W Polsce jeszcze niestety trzeba poczekać na rozwój infrastruktury trochę. Na razie zadowolę się nowoczesnym Niemcem. 

Lubie postęp technologiczny w autach, więcej mocy z mniejszych i bardziej ekologicznych silników, większa wygoda, lepsze prowadzenie. W wawie jest mnóstwo amerykańskich trzydrzwiowych jak Mustang. Duże, mało praktyczne pod względem miejsca czy bagażnika, dużo pali, hałaśliwe. Do tego to co miałem okazje się kiepsko prowadziło porównując do BMW. Nazwałbym to „głupimi autami”. ;) Tak samo te wszystkie wulgarne estetycznie Lambo itd. Aż przyjemnie popatrzeć jak elektryk wciąga je nosem. 

Jeden lubi ogórki, inny ogrodnika córki :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

A pod linkiem który wysłałeś jest Monza SP2 a na moim zdjęciu jest SP1, wiec to nie to samo.

o widzisz - na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo

1 minutę temu, plszcto napisał(-a):

o widzisz - na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo

Brak miejsca dla pasażera nie jest takim znowu drobnym szczegółem ;) 

Posted (edited)

Będąc nastolatkiem marzyłem o kabriolecie. Pojechałem kiedyś służbowo do Włoch, kolega miał MG kabrioleta. Mówię, dawaj przejadę się, marzenie sobie spełnię. No i się przejechałem: jeszcze na fajnej, krętej drodze, jadąc sobie dość wolno, jazda z otwartym dachem była przyjemna. Potem wjechałem na autostradę i się zaczęło: wieje, huk, gwiżdże i do dooopy. Wjechałem do miasta i po kilkunastu minutach miałem dość smrodu z rur wydechowych samochodów przede mną i motorów z boku. Do tego kark mi spaliło bo to był gorący dzień, a głowa mnie od upału bolała. Założyłem dach, oddałem auto i nigdy więcej o kabriolecie już nie marzyłem. Podobnie mieli znajomi, gdy pojechali do Hiszpanii i chcieli stylowo urlop spędzić: dziewczyna prawie dostała udaru od jeżdżenia cały dzień w upale w pełnym słońcu z otwartym dachem.
Może mając jakieś super kabrio z tzw. (nie pamietam dokładnie nazwy) łapaczem wiatru (chyba Mercedes SL i SLK to miały/mają) jazda z otwartym dachem to przyjemność, ale większości sytuacji to bez sensu.

Edited by beniowski

Kurła! To są efekty parkowanie w krzaczorach nad jeziorem ;)5c7480fe352f7e38bc184b9c24d17a7d.jpg

Bo to nie terenówka, Mariuszu. Zresztą, to tylko zatrzaski. Dwa kliknięcia i masz naprawione😉

23 minuty temu, facecik napisał(-a):

Bo to nie terenówka, Mariuszu. Zresztą, to tylko zatrzaski. Dwa kliknięcia i masz naprawione😉

Ale sam chyba tego dobrze nie zrobię...

Do serwisu trza jechać... 3500 netto i gotowe...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Trzeba dać chłopakom zarobić w tych ciężkich czasach. No i auto mi umyją w cenie 😁

Posted (edited)

ale muli... ten forum...

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Trzeba dać chłopakom zarobić w tych ciężkich czasach. No i auto mi umyją w cenie 😁

Otwórz zdjęcie

57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kurła! To są efekty parkowanie w krzaczorach nad jeziorem ;)5c7480fe352f7e38bc184b9c24d17a7d.jpg

Trzeba mieć podejście jak moja żona: rysa tu, rysa tam, jakieś zagięcie przecież to tylko samochód. Na bransolecie w Rolexie też masz rysy, no i co😀?

2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Trzeba mieć podejście jak moja żona: rysa tu, rysa tam, jakieś zagięcie przecież to tylko samochód. Na bransolecie w Rolexie też masz rysy, no i co😀?

Ale ja w swoim 5-letnim MB nie mam żadnej rysy :)

57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Ale ja w swoim 5-letnim MB nie mam żadnej rysy :)

No ale masz wyrwane pół zderzaka... ;)

14 minut temu, kiniol napisał(-a):

No ale masz wyrwane pół zderzaka... ;)

Ale jedzie jak nowy. :)

To tylko spojler, liczony jako ćwierć zderzaka.

Boję się, że tam kilka zaczepów się uszkodziło... Nie wiem czy lepiej nie będzie z AC... 

Posted (edited)

Panie, jak ostatnio w tygodniowej Megance miałem centymetrowe pekniecie i obcierke na zderzaku to serwis wystawił rachunek na 6,5 tys brutto. U Ciebie w MB to kilkanaście tysięcy pęknie za tą szkodę 😁 

Edited by Łukasz_M

45 minut temu, kiniol napisał(-a):

Boję się, że tam kilka zaczepów się uszkodziło... Nie wiem czy lepiej nie będzie z AC... 

27 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Panie, jak ostatnio w tygodniowej Megance miałem centymetrowe pekniecie i obcierke na zderzaku to serwis wystawił rachunek na 6,5 tys brutto. U Ciebie w MB to kilkanaście tysięcy pęknie za tą szkodę 😁 

Podjadę jutro do serwisu i sprawdzę, jak to wyjdzie.

Nie zauważyłem w krzakach pieńka obciętej sosny w lasku pod Strzeszynkiem. Wjechałem bez problemu, wyjeżdżając podniosłem nawet zawieszenie, ale było już po ptokach.

Godzinę temu, bart_us napisał(-a):

Napotkany na parkingu. Piękny.
0549ff42042ece49c62e86447eed4796.jpg

Ładny klasyk…

Ja też znalazłem ładnego na parkingu, nawet do mnie mrugnął światłami 😉

DAFB32FF-E59D-44B5-A68E-67C1561D7E4E.jpeg

Posted (edited)

Jestem ciekawy ile serwis MB policzy za taką naprawę?

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.