Paulus57 153583 #50401 Posted October 9, 2025 24 minuty temu, Autor1984 napisał(-a): Bąka poniosło, ale wyrwać kolumnę... Sensacja dobrze się sprzedaje, choć może mieć problem z recenzowaniem Omody w przyszłości. 1 Share this post Link to post Share on other sites
alleck 3930 #50402 Posted October 9, 2025 Jakiś fejur to musi być. Zakładając nawet, że zapomnieli dokręcić koło kierownicy do wałka to po wyrwaniu tego koła z osłonami powinien być widoczny wałek wychodzący z deski. A ja go tam nie widzę. Jakby się w jakiś cudowny sposób rozłączyło na krzyżakach to wtedy wałek powinien wystawać z obudowy.P.S. No chyba, że w Omodzie zaszli już tak daleko, że wprowadzili steer-by-wire 1 Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14685 #50403 Posted October 9, 2025 6 minut temu, alleck napisał(-a): Jakiś fejur to musi być. Zakładając nawet, że zapomnieli dokręcić koło kierownicy do wałka to po wyrwaniu tego koła z osłonami powinien być widoczny wałek wychodzący z deski. A ja go tam nie widzę. Jakby się w jakiś cudowny sposób rozłączyło na krzyżakach to wtedy wałek powinien wystawać z obudowy. P.S. No chyba, że w Omodzie zaszli już tak daleko, że wprowadzili steer-by-wire Nie ma. 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23900 #50404 Posted October 12, 2025 Evelinka w nowej sukience uszytej przez krawca z Gdyni 😁- aplikatorzy.pl 19 Share this post Link to post Share on other sites
beniowski 10027 #50405 Posted October 12, 2025 Widzieliście tablet w nowym Q3? Bajka, w aucie za takie pieniądze nawet się cały ekran nie wyświetla. Sama tafla jest spora, ale obraz wyświetlany jest na bardzo wąskim, rozciągniętym pasku, grafika jest bardzo minimalistyczna, a plastikowa ramka wokół zauważalnie za szeroka (i nie ma żadnego zastosowania). Brawo Audi! 4 Share this post Link to post Share on other sites
Keniutek 440 #50406 Posted October 12, 2025 Pewnie w abonamencie będzie "unlock full screen" 🤭 9 Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50962 #50407 Posted October 12, 2025 10 hours ago, loco50 said: Evelinka Niezła wariatka🔥… przednia maszyna, zazdraszczam. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Ceteth 6292 #50408 Posted October 13, 2025 Tak jak jeszcze rozumiem dlaczego ten za kierownicą jest wąski, bo nie raz kierownica zasłaniała mi to co dzieje się na ekranie przede mną, to robić to na tej jednej dużej tafli to jakieś nieporozumienie. Tragicznie to wygląda. 1 Share this post Link to post Share on other sites
christ0ff 3117 #50409 Posted October 13, 2025 Nie wiem czy bardziej tragicznie wygląda to w Audi, czy np. w elektycznym Renault 5 gdzie wstawili chlebak ze smartfonem. Takie czasy. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Ceteth 6292 #50410 Posted October 13, 2025 W Renault zrobili to żeby ludzie gadali, umówmy się, raczej nikt z tego nie skorzysta i jest to gadżet na klipsie. Chociaż tam też popłynęli z ekranem, bo zrobili po prostu pustą przestrzeń w "tafli" i wstawili tam coś co wygląda jak przerośnięty smarphone 0 Share this post Link to post Share on other sites
Remy 396 #50411 Posted October 13, 2025 Audi w Q3 poszło po kosztach. Zamiast zrobić dwa ekrany zamontowali jeden. W przypadku widocznym na zdjęciu, to ten po lewej powinien mniejszy i zabudowany w desce rozdzielczej, drugi jak nawigacja. W tej chwili, ten po lewej wygląda jak by nie domagał. No chyba że to jest jakiś tryb typu focus i jest możliwość aby zajmował cały ekran. Jak nie to słabo. Mi osobiście nie podoba ekran bez zabudowanego tyłu. Czyli tak jak by ktoś postawił tablet na boku. Mam obawy, że można przez przypadek chwycić za niego i wyłamać. 1 Share this post Link to post Share on other sites
vvv 2460 #50412 Posted October 13, 2025 Dacia Hipster to juz w ogole nie ma nic 0 Pozdrawiam,Janek Share this post Link to post Share on other sites
Krakus1 1690 #50413 Posted October 13, 2025 ja jestem z pokolenia X , gdzie pojedynek Lancer EVO VS Impreza WRX STI był zawsze obecny podczas każdej dyskusji motoryzacyjnej ❤️ 5 Share this post Link to post Share on other sites
Bugs 4763 #50414 Posted October 13, 2025 (edited) 37 minut temu, Krakus1 napisał(-a): ja jestem z pokolenia X , gdzie pojedynek Lancer EVO VS Impreza WRX STI był zawsze obecny podczas każdej dyskusji motoryzacyjnej ❤️ Ale wtedy to raczej nie to Evo tylko VI/VII i najlepiej TME ( Tommi Makinen Edition ) Przypomniało mi się jak za młodu byłem na jakiejś wystawie samochodowej i tam stało kosmiczne EVO VI a obok chodziły przepiękne hostessy, sam nie wiem do czego się wtedy bardziej śliniłem... Edited October 13, 2025 by Bugs 4 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23900 #50415 Posted October 13, 2025 Moja Evelinka jest z 2009 więc też już dawno wyszła z fabryki. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Krakus1 1690 #50416 Posted October 14, 2025 8 godzin temu, Bugs napisał(-a): Ale wtedy to raczej nie to Evo tylko VI/VII i najlepiej TME ( Tommi Makinen Edition ) Przypomniało mi się jak za młodu byłem na jakiejś wystawie samochodowej i tam stało kosmiczne EVO VI a obok chodziły przepiękne hostessy, sam nie wiem do czego się wtedy bardziej śliniłem... Każda generacja tych pięknych aut wywołała ogromne emocje , ja zawsze kibicowałem Evo , choć ani w jednym ani w drugim nie siedziałem 😅 0 Share this post Link to post Share on other sites
trollu 768 #50417 Posted October 14, 2025 https://www.money.pl/gospodarka/pozar-elektryka-w-chinach-drzwi-nie-otworzyly-sie-po-wypadku-akcje-runely-7210537011440576a.html 1 Share this post Link to post Share on other sites
loco50 23900 #50418 Posted October 14, 2025 VID-20251014-WA0002.mp4 3 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44296 #50419 Posted October 14, 2025 W dniu 13.10.2025 o 21:09, Bugs napisał(-a): Ale wtedy to raczej nie to Evo tylko VI/VII i najlepiej TME ( Tommi Makinen Edition ) Przypomniało mi się jak za młodu byłem na jakiejś wystawie samochodowej i tam stało kosmiczne EVO VI a obok chodziły przepiękne hostessy, sam nie wiem do czego się wtedy bardziej śliniłem... Była zamienne Mitsubishi Carisma GT EVO. Właściciele ich naklejali Lancer, bo prestiż był większy. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87304 #50420 Posted October 15, 2025 Nowe Tonale. Podoba mi się. 4 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87304 #50421 Posted October 16, 2025 Zaczynają krążyć wideo po YT. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87304 #50422 Posted October 16, 2025 I jeszcze czarna czerń. 😉 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44296 #50423 Posted October 16, 2025 Czerwona czerwień ciekawsza. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Remy 396 #50424 Posted October 16, 2025 https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/toyota-ma-nowa-marke-century-jest-pozycjonowane-jeszcze-wyzej-niz-lexus/enk9vmk 2 Share this post Link to post Share on other sites
Robnyc 4175 #50425 Posted October 17, 2025 (edited) Moj syn wlasnie wyrabia prawo jazdy w szkole, wiec pomyslalem o EV jako pierwszym samochodzie. To pierwszy EV jaki kupilismy i jestem pod wrazeniem…. W weekendy jezdze nim do pracy ku rozpaczy mojego dziecka… Edited October 17, 2025 by Robnyc 4 ROBERT Share this post Link to post Share on other sites