vvv 2461 #51676 Posted May 6 @cordi7 masz juz cos na oku? Albo typy w które celujesz? 0 Pozdrawiam,Janek Share this post Link to post Share on other sites
KWF 150 #51677 Posted May 6 (edited) 7 godzin temu, DontTreadOnMe napisał(-a): To ja właśnie dokładam wydech ragazzona do Gtv i zastanawiam się nad Brerą albo MX5 jako daily ;D nigdy nie brałem komfortu, spalania czy pojemności bagażnika jako priorytetów przy wyborze samochodu. Ma ładnie wyglądać, ma ładnie brzmieć, najlepiej jakby było Made in Italy no i koniecznie coupe albo spider. Popieram, choć nie należę do fanów Brery. W środku 159, aż piszczy, ciężka krowa co z 2.4d ledwo daje radę. Silnik 3.2 od GM jest kiepski w stosunku do poprzednika Alfy z Gtv. Silniki JTS zostawiam fanom GM. Aby to prowadziło się przyzwoicie w zakrętach, w przód trzeba wsadzić poliuretany (powerflexy) w dolne wahacze, a górnych nie ruszać. Górne wahacze będą wybijane regularnie, bo morda ciężka i trzeba traktować je jak element wymienny. Brera nie ma tej finezji co Gtv, ładna ale „fun factor” odrobinę za mały. W Gtv z modyfikacji w tył wsadzić powerflexy, przednie wahacze w standardzie, dobre gumy i jest banan. Może kiedyś trafi mi się jeszcze granatowe Gtv z jasnymi skórami, albo czarne z czerwonymi, z dowolnym silnikiem (prawie, bo poza 1.8TS) i felgi 17 …. Dobra już schodzę na ziemię Edited May 6 by KWF 0 Share this post Link to post Share on other sites
DontTreadOnMe 339 #51678 Posted May 7 10 godzin temu, KWF napisał(-a): Popieram, choć nie należę do fanów Brery. W środku 159, aż piszczy, ciężka krowa co z 2.4d ledwo daje radę. Silnik 3.2 od GM jest kiepski w stosunku do poprzednika Alfy z Gtv. Silniki JTS zostawiam fanom GM. Aby to prowadziło się przyzwoicie w zakrętach, w przód trzeba wsadzić poliuretany (powerflexy) w dolne wahacze, a górnych nie ruszać. Górne wahacze będą wybijane regularnie, bo morda ciężka i trzeba traktować je jak element wymienny. Brera nie ma tej finezji co Gtv, ładna ale „fun factor” odrobinę za mały. W Gtv z modyfikacji w tył wsadzić powerflexy, przednie wahacze w standardzie, dobre gumy i jest banan. Może kiedyś trafi mi się jeszcze granatowe Gtv z jasnymi skórami, albo czarne z czerwonymi, z dowolnym silnikiem (prawie, bo poza 1.8TS) i felgi 17 …. Dobra już schodzę na ziemię Teraz albo nigdy. Tańsze nie będą kurcze jeszcze tak Spidera mieć do kompletu 0 Omologato Tifosi / G-Shock GBD800 / Casio A158 / Tag Heuer Aquaracer WBP5110.BA0013 / Tag Heuer 2000 Quartz / Tag Heuer Formula 1 Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9160 #51679 Posted May 7 23 godziny temu, vvv napisał(-a): @cordi7 masz juz cos na oku? Albo typy w które celujesz? Serce chciałoby Taycana ale drogo i zasięg słabszy niż bym chciał. Rozum mówi CLA albo nowy elektryczny C. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Krakus1 1693 #51680 Posted May 8 @Paulus57 jak Ci idzie słuchania muzyki w Volvo ? zmieniłeś coś w ustawieniach audio ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 154056 #51681 Posted May 8 11 minut temu, Krakus1 napisał(-a): @Paulus57 jak Ci idzie słuchania muzyki w Volvo ? zmieniłeś coś w ustawieniach audio ? Szczerze, to ostatnie kilka tygodni to był totalny chaos w moim życiu. Nic jak na razie nie zmieniałem w ustawieniach audio. Na dodatek nie mogę nawet znaleźć demo Bowers & Wilkins. W sklepie Play nie ma, a w opcjach auta chyba też. Jedynie za radą Kolegów zrezygnowałem ze Spotify na rzecz Tidala. Podobno lepsze, ale jakoś moje ucho tego nie łapie. 😉 Za to niższy koszt abonamentu, więc tu na plus. Niezależnie od wszystkiego audio warte niemałej dopłaty. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Valygaar 6636 #51682 Posted May 8 Spotify już jest bezstratne. Miałem oba, wygaszam jednak Tidala, bo moja rodzina woli Szwedów 🤷♂️ Trochę roboty z przerzucaniem playlist, ale potem już jest prosto z jednym serwisem. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 154056 #51683 Posted May 8 4 godziny temu, Valygaar napisał(-a): Spotify już jest bezstratne. Miałem oba, wygaszam jednak Tidala, bo moja rodzina woli Szwedów 🤷♂️ Trochę roboty z przerzucaniem playlist, ale potem już jest prosto z jednym serwisem. Może dlatego nie zauważyłem różnicy. Ja z kolei przeniosłem swoją listę na Tidala. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Keniutek 440 #51684 Posted May 8 (edited) Bezstratne Spotify jest chyba od dzisiaj (albo wczoraj). Ja wróciłem do Szwedów z APM, bo playlisty i "polecane" od Apple, to było jakieś nieporozumienie. Edited May 8 by Keniutek 0 Share this post Link to post Share on other sites
Valygaar 6636 #51685 Posted May 8 Godzinę temu, Keniutek napisał(-a): Bezstratne Spotify jest chyba od dzisiaj (albo wczoraj). Ja wróciłem do Szwedów z APM, bo playlisty i "polecane" od Apple, to było jakieś nieporozumienie. Juz od jesieni 1 Share this post Link to post Share on other sites
Keniutek 440 #51686 Posted May 8 Godzinę temu, Valygaar napisał(-a): Juz od jesieni ... a ja odkryłem to chyba właśnie wczoraj 🤭 0 Share this post Link to post Share on other sites
CezarChrzestny 161 #51687 Posted May 9 W dniu 2.05.2026 o 16:55, Heavyweight2712 napisał(-a): Ale pięknie poleciał Mógłbyś wrzucić nam tutaj jakiś filmik jak katujesz swoje BMW 👍😎 już wysyłam 😁 180c9453-98ac-4105-bc0a-42aa3e5f6143.mp4 9 Share this post Link to post Share on other sites
tommly 13147 #51688 Posted May 9 Zrobilem sobie mały prezent urodzinowy 7 ..."Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"... Dan Brown Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #51689 Posted May 9 8 godzin temu, CezarChrzestny napisał(-a): już wysyłam 😁 180c9453-98ac-4105-bc0a-42aa3e5f6143.mp4 Nieźle. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Londek 50997 #51690 Posted May 9 8 hours ago, CezarChrzestny said: już wysyłam 😁 „Miota nim jak szatan” 0 Share this post Link to post Share on other sites
plszcto 1037 #51691 Posted May 9 już wysyłam 180c9453-98ac-4105-bc0a-42aa3e5f6143.mp4oj, popsuło się coś prosto nie daje radyps: to z zazdrości Zrobilem sobie mały prezent urodzinowy było ostatnio o Alfach, teraz o prezentach więc zrobię mały coming-out:każdy przejechany km daje radochę, pomimo tego, że są bardziej praktyczne auta;-)Ale na całe szczęście, praktyczność zeszła już na dalszy plan:-) 14 Share this post Link to post Share on other sites
tommly 13147 #51692 Posted May 9 Godzinę temu, plszcto napisał(-a): oj, popsuło się coś prosto nie daje rady ps: to z zazdrości było ostatnio o Alfach, teraz o prezentach więc zrobię mały coming-out: każdy przejechany km daje radochę, pomimo tego, że są bardziej praktyczne auta;-) Ale na całe szczęście, praktyczność zeszła już na dalszy plan:-) Gratuluję, ładny kolor i mocy chyba też pod dostatkiem 0 ..."Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"... Dan Brown Share this post Link to post Share on other sites
plszcto 1037 #51693 Posted May 9 Gratuluję, ładny kolor i mocy chyba też pod dostatkiem dziękuję!co do mocy - ja nie narzekam;-), choć mówi się, że jej nigdy za dużo;-) 1 Share this post Link to post Share on other sites
Balansujący Na Osi 1220 #51694 Posted May 10 To jeden z tych samochodów, który dla miłośników motoryzacji ma juz swoje miejsce na liście nietuzinkowych aut. 3 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 154056 #51695 Posted May 10 14 godzin temu, plszcto napisał(-a): oj, popsuło się coś prosto nie daje rady ps: to z zazdrości było ostatnio o Alfach, teraz o prezentach więc zrobię mały coming-out: każdy przejechany km daje radochę, pomimo tego, że są bardziej praktyczne auta;-) Ale na całe szczęście, praktyczność zeszła już na dalszy plan:-) Gratuluję i podaj, co kryje pod maską. 0 Share this post Link to post Share on other sites
plszcto 1037 #51696 Posted May 10 Gratuluję i podaj, co kryje pod maską. dzięki:)po maską 2.0T z 280KM/400Nm i napęd Q4 ( gdzie moc głównie idzie na tył) 2 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 154056 #51697 Posted May 10 2 godziny temu, plszcto napisał(-a): dzięki:) po maską 2.0T z 280KM/400Nm i napęd Q4 ( gdzie moc głównie idzie na tył) No to moc jest niemała i masz sporo pod stopą. 1 Share this post Link to post Share on other sites
KWF 150 #51698 Posted May 10 Wersja Veloce ze szperą? 0 Share this post Link to post Share on other sites
plszcto 1037 #51699 Posted May 10 Wersja Veloce ze szperą?dokładnie tak:) 1 Share this post Link to post Share on other sites
KWF 150 #51700 Posted May 11 @plszcto bardzo zaje-fajne auto, jeździłem pierwszą wersją Giulia'i we Włoszech w 2016 r. Na weekend pożyczyłem na lotnisku w Mediolanie i jeździliśmy nią w okolicach Locarno i jeziora Maggiore. To był bardzo udany weekend ;). Wirus złapał i teraz pod domem stoi Stelvio, ale wersja bez szpery, za to kolorze białym z czerwonymi skórami. Cóż biedawersja Sprint, ale z prawie ze wszystkimi pakietami z katalogu poza ciemnymi szybami i dachem panoramicznym, bo takie było na placu dilera od ręki. 1 Share this post Link to post Share on other sites