Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

@cordi7 masz juz cos na oku? Albo typy w które celujesz?

 


Pozdrawiam,

Janek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
7 godzin temu, DontTreadOnMe napisał(-a):

To ja właśnie dokładam wydech ragazzona do Gtv i zastanawiam się nad Brerą albo MX5 jako daily ;D nigdy nie brałem komfortu, spalania czy pojemności bagażnika jako priorytetów przy wyborze samochodu. :D Ma ładnie wyglądać, ma ładnie brzmieć, najlepiej jakby było Made in Italy no i koniecznie coupe albo spider.

 
Popieram, choć nie należę do fanów Brery. W środku 159, aż piszczy, ciężka krowa co z 2.4d ledwo daje radę. Silnik 3.2 od GM jest kiepski w stosunku do poprzednika Alfy z Gtv. Silniki JTS zostawiam fanom GM. Aby to prowadziło się przyzwoicie w zakrętach, w przód trzeba wsadzić poliuretany (powerflexy) w dolne wahacze, a górnych nie ruszać. Górne wahacze będą wybijane regularnie, bo morda ciężka i trzeba traktować je jak element wymienny. Brera nie ma tej finezji co Gtv, ładna ale „fun factor” odrobinę za mały. W Gtv z modyfikacji w tył wsadzić powerflexy, przednie wahacze w standardzie, dobre gumy i jest banan. ;) Może kiedyś trafi mi się jeszcze granatowe Gtv z jasnymi skórami, albo czarne z czerwonymi, z dowolnym silnikiem (prawie, bo poza 1.8TS) i felgi 17 …. Dobra już schodzę na ziemię  

Edited by KWF

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, KWF napisał(-a):

 
Popieram, choć nie należę do fanów Brery. W środku 159, aż piszczy, ciężka krowa co z 2.4d ledwo daje radę. Silnik 3.2 od GM jest kiepski w stosunku do poprzednika Alfy z Gtv. Silniki JTS zostawiam fanom GM. Aby to prowadziło się przyzwoicie w zakrętach, w przód trzeba wsadzić poliuretany (powerflexy) w dolne wahacze, a górnych nie ruszać. Górne wahacze będą wybijane regularnie, bo morda ciężka i trzeba traktować je jak element wymienny. Brera nie ma tej finezji co Gtv, ładna ale „fun factor” odrobinę za mały. W Gtv z modyfikacji w tył wsadzić powerflexy, przednie wahacze w standardzie, dobre gumy i jest banan. ;) Może kiedyś trafi mi się jeszcze granatowe Gtv z jasnymi skórami, albo czarne z czerwonymi, z dowolnym silnikiem (prawie, bo poza 1.8TS) i felgi 17 …. Dobra już schodzę na ziemię  

Teraz albo nigdy. Tańsze nie będą :D kurcze jeszcze tak Spidera mieć do kompletu :D


Omologato Tifosi / G-Shock GBD800 / Casio A158 / Tag Heuer Aquaracer WBP5110.BA0013 / Tag Heuer 2000 Quartz / Tag Heuer Formula 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, vvv napisał(-a):

@cordi7 masz juz cos na oku? Albo typy w które celujesz?

 


Serce chciałoby Taycana ale drogo i zasięg słabszy niż bym chciał. Rozum mówi CLA albo nowy elektryczny C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

@Paulus57 jak Ci idzie słuchania muzyki w Volvo ? zmieniłeś coś w ustawieniach audio ?

Szczerze, to ostatnie kilka tygodni to był totalny chaos w moim życiu. Nic jak na razie nie zmieniałem w ustawieniach audio. Na dodatek nie mogę nawet znaleźć demo Bowers  & Wilkins. W sklepie Play nie ma, a w opcjach auta chyba też. Jedynie za radą Kolegów zrezygnowałem ze Spotify na rzecz Tidala. Podobno lepsze, ale jakoś moje ucho tego nie łapie. 😉 Za to niższy koszt abonamentu, więc tu na plus. Niezależnie od wszystkiego audio warte niemałej dopłaty. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spotify już jest bezstratne. Miałem oba, wygaszam jednak Tidala, bo moja rodzina woli Szwedów 🤷‍♂️

Trochę roboty z przerzucaniem playlist, ale potem już jest prosto z jednym serwisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Valygaar napisał(-a):

Spotify już jest bezstratne. Miałem oba, wygaszam jednak Tidala, bo moja rodzina woli Szwedów 🤷‍♂️

Trochę roboty z przerzucaniem playlist, ale potem już jest prosto z jednym serwisem.

Może dlatego nie zauważyłem różnicy. Ja z kolei przeniosłem swoją listę na Tidala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Bezstratne Spotify jest chyba od dzisiaj (albo wczoraj). Ja wróciłem do Szwedów z APM, bo playlisty i "polecane" od Apple, to było jakieś nieporozumienie.

Edited by Keniutek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Keniutek napisał(-a):

Bezstratne Spotify jest chyba od dzisiaj (albo wczoraj). Ja wróciłem do Szwedów z APM, bo playlisty i "polecane" od Apple, to było jakieś nieporozumienie.

Juz od jesieni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Valygaar napisał(-a):

Juz od jesieni ;)

... a ja odkryłem to chyba właśnie wczoraj 🤭

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobilem sobie mały prezent urodzinowy
9091fe7176947856577547c4236585a0.dng


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, CezarChrzestny napisał(-a):

Nieźle.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, CezarChrzestny said:

już wysyłam 😁


„Miota nim jak szatan”

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, plszcto napisał(-a):


oj, popsuło się cośemoji848.png prosto nie daje radyemoji57.png
ps: to z zazdrości :)
było ostatnio o Alfach, teraz o prezentach więc zrobię mały coming-out:

3d381a0d4394c591ba940c654a282341.jpg

każdy przejechany km daje radochę, pomimo tego, że są bardziej praktyczne auta;-)
Ale na całe szczęście, praktyczność zeszła już na dalszy plan:-)

Gratuluję, ładny kolor i mocy chyba też pod dostatkiem ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję, ładny kolor i mocy chyba też pod dostatkiem

dziękuję!
co do mocy - ja nie narzekam;-), choć mówi się, że jej nigdy za dużo;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeden z tych samochodów, który dla miłośników motoryzacji ma juz swoje miejsce na liście nietuzinkowych aut.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, plszcto napisał(-a):


oj, popsuło się cośemoji848.png prosto nie daje radyemoji57.png
ps: to z zazdrości :)
było ostatnio o Alfach, teraz o prezentach więc zrobię mały coming-out:

3d381a0d4394c591ba940c654a282341.jpg

każdy przejechany km daje radochę, pomimo tego, że są bardziej praktyczne auta;-)
Ale na całe szczęście, praktyczność zeszła już na dalszy plan:-)

Gratuluję i podaj, co kryje pod maską. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję i podaj, co kryje pod maską.  

dzięki:)
po maską 2.0T z 280KM/400Nm i napęd Q4 ( gdzie moc głównie idzie na tył)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, plszcto napisał(-a):


dzięki:)
po maską 2.0T z 280KM/400Nm i napęd Q4 ( gdzie moc głównie idzie na tył)

No to moc jest niemała i masz sporo pod stopą. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wersja Veloce ze szperą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@plszcto bardzo zaje-fajne auto, jeździłem pierwszą wersją Giulia'i we Włoszech w 2016 r. Na weekend pożyczyłem na lotnisku w Mediolanie i jeździliśmy nią w okolicach Locarno i jeziora Maggiore. To był bardzo udany weekend ;). Wirus złapał i teraz pod domem stoi Stelvio, ale wersja bez szpery, za to kolorze białym z czerwonymi skórami. Cóż biedawersja Sprint, ale z prawie ze wszystkimi pakietami z katalogu poza ciemnymi szybami i dachem panoramicznym, bo takie było na placu dilera od ręki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.