Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

No ja nie wiem, 5.3s do 60mph to osiągi na poziomie Nissana 350Z z manualem (Accord Coupe). Chyba że oczekujesz mocnego dołu w Hondzie, a tego akurat tam nie będzie.

W Legend mocy nie brakuje, a automat jest dobry, szybko reaguje.

 

Wyrażam tylko subiektywną opinię.

Nie podobało mi się.

Może dlatego, że sam mam wydmuszkę kręcącą się prawie do 8 tys ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Toyota Corolla E12 kombi 1.4 D4D. Poczciwy rodzinny wół roboczy. Odpukać, ale jak na razie totalnie bezawaryjna!

post-46051-0-47035500-1329214739_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW E90 2.0D z 2005 B)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda accord (cl7) 2003r od około roku służy bezawaryjnie :P

dsc09203r.jpg

Edytowane przez Biedrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pracy jeżdżę Vw T-4 a do kościola chrysler grand voyager :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję siedzieć za kierownicą nowego produktu Volkswagena UP! ...przypadł mi do gustu :P...cena na szczęście w Polsce została dobrze skalkulowana bo zaczyna się od 31tys...więc myślę, że auto jest realną alternatywą dla Nowej Pandy czy Kia Picanto.

Wnętrze mi się bardzo podoba i auto ma chyba najwygodniejsze fotele ze wszystkich małych autek wszech czasów....bardzo długie siedziska! co dla mnie jako dużego chłopa jest bardzo istotne.

 

Czekam na wersję 5d, i alternatywę od Seata ( Mii).

 

Z minusów - brakuje regulacji kierownicy w poziomie, i sama kierownica jest troszkę jakby za duża...

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco - Up to fajne autko, ale za tę kasę bym nie kupił. Za dużo trzeba w niego włożyć by był "na poziomie".

 

Lawnowerman - jak zwykle wszystko wiesz najlepiej, a na tym forum jeszcze nie zauważyłem, żeby ktoś wymienił auto którym nie jeździłeś lub nie miałeś...

 

Co do Accorda 3,5 i Legenda to istotnie skrzynia kastruje osiągi, ale to przecież samochody robione pod rynek USA i tam skrzynie tak pracują, taka norma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco - Up to fajne autko, ale za tę kasę bym nie kupił. Za dużo trzeba w niego włożyć by był "na poziomie".

 

 

Odrzekł...posiadacz Astry golasa :P

 

Czy ja wiem czy tak dużo klima+radio seryjne to wydatek + 2000zl

 

4 poduchy ma, ESP, elektryke szyb ma w standardzie

 

Co więcej do szczęścia potrzebne ?

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miała wyjść Śkoda na tej samej płycie podłogowej? Nie śledzę w ogóle tego segmentu, tak mi się obiło o uszy. Pewnie będzie/jest tańsza.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miała wyjść Śkoda na tej samej płycie podłogowej? Nie śledzę w ogóle tego segmentu, tak mi się obiło o uszy. Pewnie będzie/jest tańsza.

 

Dobrze Ci się obiło. Ale ceny jej nie zostały jeszcze podane. Będzie to prawdopodobnie 28-29tys za podstawę. Trochę się zastanawiam czy w przypadku Skody nie będzie to kolidowało z Fabią która także w golasie kosztuje coś ok 30 tys.

 

No chyba że Fabia doczeka się droższej nowej generacji w przyszłym roku...

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzekł...posiadacz Astry golasa :P

 

Czy ja wiem czy tak dużo klima+radio seryjne to wydatek + 2000zl

 

4 poduchy ma, ESP, elektryke szyb ma w standardzie

 

Co więcej do szczęścia potrzebne ?

 

No tak - pojechałeś po rajtach :)

Ale astra to taki wół roboczy - ma kulać kilometry i tyle. Ona nawet ESP nie ma :) Chodzi mi tylko o to, że ten VW jest taki już na maxa ubogi, również pod względem materiałowym wewnątrz. Za tę kasę każda, nawet najbiedniejsza Fabia będzie lepszym wyborem. Albo coś ze stajni Chevroleta...

 

Co do wyposażenia podnoszącego komfort to w tego typu autach nie warto inwestować bo z połowy się nie kożysta później :P Ja żonie Yeti wypasłem na maxa a tak naprawdę mogła kosztować 20 tys mniej a jeździła by tak samo...

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to, że ten VW jest taki już na maxa ubogi, również pod względem materiałowym wewnątrz. Za tę kasę każda, nawet najbiedniejsza Fabia będzie lepszym wyborem. Albo coś ze stajni Chevroleta...

 

 

Wykończenie jest w podstawie dokładnie na tym samym poziomie co w Fabii, a może nawet ciut lepsze ( ładniejsze wskaźniki, gałka zmiany biegów i wygodniejsze fotele). Jak dołożysz 4 tys to masz już wykończenie duuużo lepsze niż w Fabii bo masz ładny panel srodkowy na połysk którego kolor możesz sobie wybrać...ciekawsze tapicerki, kierownicę bardzo ładną....i ogólne spasowanie jest już z generacji nowych Polo/Golf...a fabia jeszcze tkwi jakościowo w poprzedniej generacji.

Polecam wsiąść...stoi w Magnolii biały UP! z Motorpolu :)

VW nigdy nie zrobi auta gorzej wykończonego niż Skoda...w podobnym segmencie bo był by to strzał w stopę! Tam w koncernie wszystko jest przemyślane....nie ma przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przesiadlem na nowke sztuke Punto Evo :)

 

Na plus zasluguje srodek, fotka z sieci :)

c191782388.jpg


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,no gratulacje :)

Z tego co wiezę środek jest zdecydowanie lepszy niż w poprzedniej wersji..

Masz taką samą kolorystykę wnętrza jak pokazane zdjęcie z internetu.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Robert :)

 

Tak, srodek mam taki sam, do tego fajny czarny metalik ktory w sloncu wyglada jak brazowy...dlatego najlepiej pasuje do niego czerwony srodek :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawnowerman - jak zwykle wszystko wiesz najlepiej, a na tym forum jeszcze nie zauważyłem, żeby ktoś wymienił auto którym nie jeździłeś lub nie miałeś...

 

Ale zazdrościsz mi ? :P Czy co ? ;)

Napisałem jakąś nieprawdziwą opinię ? ;)

Po prostu mam takie hobby oprócz zegarków. ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Czy ktoś z Was użytkował Mercedesa AMG z jednostką 6,3? Chcę kupić model ML63AMG i mam pewne obawy. Bo o ile samochód 2-3 letni sporo już stracił z wartości salonowej i można go kupić za mniej niz połowę, to troszkę się boję kosztów użytkowania.

Póki co oglądałem i podoba mi się (ze względu na całą historię w PL):

http://moto.allegro.pl/ml-63-amg-polecam-i2151703640.html

 

Podobno pali w mieście koło 17L a w trasie 10-12L. Idzie przeżyć. Ale chciałbym żeby ktoś mi się wypowiedział w kwestii awaryjności tych silników (chociaż w necie piszą , że nie do zajechania) i kosztów serwisowania.

 

Z góry odpowiem na pytanie dlaczego ten model - bo to jedyny AMG z 4x4 (poza gelendą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze w miescie to nie zejdzie mniej jak 20L.....ale nie znam sie i nie jezdzilem :rolleyes:

 

Nie pamietam gdzie to czytalem.....chyba na jakims forum ale w mercu zycza sobie duzo za sama diagnostyke na przegladach nie mowiac juz o naprawach....ale jak kogos stac to mozna sobie pozwolic :D


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>MikoalN

 

Ja bym tam nie wierzyl w to spalanie, chyba, ze nie dotyka sie pedalu gazu :rolleyes: Kupujac auto z takim silnikiem nie nalezy sie przjmowac kosztami bo wiadomo, ze beda duze. Przeciez to marka premium i trzeba za to zaplacic nie tylko przy zakupie, ale tez podczas eksploatacji.

 

A na marginesie to brzydki ten Merc, ale ja nie cierpie aut typu SUV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie patrzcie na cenę z ogłoszenia bo ten samochód jest do wyszarpania za niecałe 200 tys. Jest faktura więc idzie w firmę. Co do spalania to kolega ma GL 500 ze stanów sprowadzone (większa fura niż ML) i pali mu średnio w miście 16L. A o serwis pytam też dlatego, bo nie każdy serwis Merca dłubie w AMG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też średnio wierzę w to spalanie- dobry kumpel ma tego starego ml-a, to pali mu faktycznie koło 15-18,

ale on ma tam silnik 3,2, a u mnie (wiesz w czym) jest na poziomie 30 w mieście, 20 w trasie.

Może ja nie mam jakiejś super lekkiej nogi, więc pewnie da się trochę zejść, ale poniżej 20 w mieście

to dla mnie nierealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Rysiu wiem wiem... Ja o to spalanie sie nie martwię, bo jak mi pociśnie np 25 w mieście to go zagazuję :rolleyes: Wiem, że profanum, ale uważam, że w tego typu aucie Gaz się sprawdza. A jakoś diesla nie chcę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.