Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jade sobie kiedyś autostradą A4 w strone Wrocławia prędkość w okolicach dozwolonych 140 a tu nagle drugim pasem wyprzedziło mnie właśnie jakieś porsche nie wiem jakie to było bo sie nie znam wszystkie do siebie podobne jedno co pamiętam to to że wydawało mi się że stoje - autentycznie gościu pociskał chyba z 250 albo lepiej tylko przemknął i po 30 sekundach już go z przodu nie widziałem - wydawało mi sie że to ja szybko jeżdze ale wtedy już przestało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gosc z porshe wiedzial ze sie sciga? ;);)

Wiedział.

Patrzę co za jeden dochamowuje do świateł z międzygazem z dużej prędkości,odwracam głowę i widzę znajomą twarz.

Kierowcą był znajomy z serwisu który odbywał jazdę testową ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentował - cienki bolek jesteś i tyle

100 pkt krotko i na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polak to jednak potrafi pokazać klase - masakra jakaś - nie dziwie sie że jesteśmy potem tak postrzegani na świecie - nakupił sobie pasty do zębów ma 2 szczoteczki i laptopa na każdym piętrze :rolleyes:   może to Norbert UK ten z naszego forum od Bentleya ???? występował tu kiedyś z popisami

Tak poważnie to DNO I METR MUŁU !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

No to moze troche wyluzujmy?

 

Takie slonce piekne, moze wyjsc sie przewietrzyc?   ( RR Cloud III '64 )

 

vdzi.jpg

(W tle  Silver Ghost 1924 wart GBP 215 000, takze Matt2405..... nie imponujesz az tak bardzo .  :P)

 

Dobra...ide  :)

 

68by.jpg

 

To i ja....  ;)  ( Triumph Dolomite '39 )

 

x7zo.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten material filmowy to niezly odlot lol. Gosciu niewatpliwie cos wciaga bardzo mocnego przez jelito grube


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Taka sobie biała foczka

 

 

 

Wysłane z Lumia 920

Fajne autko Mistrzu17  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód od nowości u mnie w cenie ponad 1 mln. Edycja IWC, obecna moc 571 KM.

 

 

62e.jpg

 

naprawde mało sie znasz na motoryzacji, trzeba było sobie cos innego wybrać na te występy,   a nie niewypał nieznajdujący chętnych do kupna,

chcesz to dam Ci namiar na właściciela z Poznania, opowiesz mu jak po torze jechałeś 260, bo on do tej pory nie dał rady hehehe

 

Panowie, troche krytycyzmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak się zastanawiam po co niektórym samochód skoro robicie rocznie10k km?

Przecież nawet gdybyście na każdą zachciankę jeździli taxówkami to nie wydacie na nie tyle kasy ile na utrzymanie tego auta przez rok (oc, paliwo, przegląd, naprawy itd. nie wspominając już o koszcie samego zakupu auta).


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej korporacji możesz sobie wykupić abonament miesięczny za max kilkaset pln.

Wiadomo, że czasem pojeździsz więcej ale i tak nie wydasz tyle co za auto w skali roku.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeszcze cos takiego jak przyjemnosc prowadzenia. Wiadomo, ze przyjemnosc kosztuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega za przejazd z Poznania do Rzeszowa taksówką po dogadaniu się zapłacił 1800zł - coś koło 700km  jak by to przeliczyć twoim rozumowaniem to przez rok wydałbym na taksówke robiąc 10000km rocznie około 25700zł na taksi - za tyle to kupisz pożądny samochód przejezdzisz nim rok i sprzedasz jeszcze jak dobrze pojdzie za tyle co kupiłeś - Jak ty to liczysz??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej korporacji możesz sobie wykupić abonament miesięczny za max kilkaset pln.

Wiadomo, że czasem pojeździsz więcej ale i tak nie wydasz tyle co za auto w skali roku.

Za ile już licząc najtaniej jesteś gotowy pojechać w przeliczeniu na kilometr ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 egzemplarzy na świat, kabriolet, AMG, edycja IWC - poczytaj w internecie.

Powiem Ci że nie wiem czy śmiać się czy płakać , po pierwsze bańka za mercedesa to dowód na brak wyobraźni , no chyba że taksówkarzom miały oczy wyjść z podziwu , po drugie napisanie tego na forum , gdzie uwierz mi są bardziej majętni i bardziej dyskretni -strasznie niskie , po trzecie z tego co widzę to już go i tak sprzedajesz... może jeśli w ogóle się sprzeda zainwestuj część tej kasy w samorozwój to będziesz wiedział dlaczego skąd  taka fala krytyki pod Twoim adrsem.

Edytowane przez Lexxus

e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clio 2001  1,2  

Paliwo = 10.000 km (6,5l  / 100km x 5,30) = 3445zł. i to z zapasem

OC = 460zł.

Przegląd = 99zł.

Wymiana opon = 50zł.

Wymiana olejów, filtrów = 270zł

Naprawa zawieszenia = 400zł.

+ 300zł. powiedzmy że nie pamiętam na co poszło (myjki, plyn do spryskiwacza, parkometr).

Razem 5000 rocznie czyli 400zl. / miesiąc

 

Poproszę o namiar na korporację taksówkową która w ramach abonamentu podwiezie mnie w niedzielę na ryby pod Gostynin (30km) o 5-tej rano i przyjedzie po mnie o 14-tej. Chyba że nie będą brały to o 11-tej. I żeby ten abonament kosztował maks. 400zł. na miesiąc. Raz w roku na tydzień do Świnoujścia - poczeka na miejscu. I raz w roku na tydzień w góry. Zaznaczam że na miejscu trochę jeździmy. Pewnie chętnie przejadą ze mną 10 tys. km rocznie za średnio 0,48zl.za kilometr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na dłuższe trasy bardziej opłaca pożyczyć samochód niż jechać taxi.

2. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest tani samochód, jeżeli ktoś liczy własne auto vs taxi.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Bury: Wiadomo, że chodzi tu bardziej o jazdę miejską a nie wypady kilkusetkilometrowe za miasto.

Nikt zdrowo myślący nie weźmie taxi za 1800pln jak może mieć auto z wypozyczalni za 50pln+paliwo. 

 

Darku1974: wszystko się zgadza. Tylko kto jeździ Clio z 2001 to raz, do tego nie policzyłeś kosztu samego Clio (koszt będzie wyższy w przypadku lepszych aut). A za miasto możesz pojechać z kimś lub wypozyczyć. 

 

Poza tym piszesz, że trochę jeździsz a mowa tu o bardziej "stacjonarnym" byciu w mieście i poruszaniu się głównie po nim.

 

Pablo122: i jeśli o przyjemność chodzi to mnie przekonujesz i z tym nie ma co dyskutować.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero przestałem nim jeździć i przekazałem chrześniakowi (podrapany, sporo poduszek więc do nauki w sam raz)

Ogólnie bardzo polecam. Co, niemodny ? ;)

 

 

Żeby było bardziej aktualnie to od miesiąca Renault Clio III 2007 1,2 TCE z turbiną = ponad 100 koni :)

W porównaniu z poprzednim toczydełkiem rakieta.

Ale i spalanie z 5,5-6,5 wzrosło do ponad 7,5 .. orientuje się ktoś jak w dłuższym okresie czasu ten silnik zniesie zagazowanie? Jakieś plotki o słabej głowicy, upalaniu zaworów ? 

Edytowane przez Darek1974r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na dłuższe trasy bardziej opłaca pożyczyć samochód niż jechać taxi.

2. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest tani samochód, jeżeli ktoś liczy własne auto vs taxi.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Tak wiadomo - tam chodziło o to że w lipcu tamtego roku byliśmy na Soliną (Rzeszów i okolice) znajomi mieszkają w Angli i mieli przyleciec razem całą rodziną - okazało się że jego żona i córka przyleciały tydzień wczesniej i pojechali z nami samochodami a on został w Angli bo coś tam z firmą miał.

Nagle 5 dnia naszego pobytu sprawa mu się wyjaśniła i ktos akutrat jechał samochodem do Polski ale do Poznania więc się wybrał - był przekonany ze z Poznania w ciągu 2-3 godzin cos bedzie jechało w strone Rzeszowa okazało się że dopiero na drugi dzień rano - że ma kase to się dogadał z jakimś taksówkarzem i pojechali - ta taksówka 80km przed Soliną na jakiejś wiosce spierdzieliła się i ten taksówkarz wynajął jakiegos innego juz za swoją kase  dogadali żeby mojego kumpla dostarczyć na miejsce - dojechał o 1 w nocy po 2 dobach jazdy samochodem w zasadzie non-stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam najbardziej krytykujących do pokazania swoich aut, dziękuję za wszystkie rady. W myślach każdy z was zapewne kupił sobie za ten milion 3 inne auta, a w rzeczywistości busem do pracy ?.

 

Boogie, Lexxus, Norbert N ...??

 

Szkoda czasu na czytanie wypocin i zastanawianie się kto tu jest "bogatszy" i co trzeba było kupić. Zaróbcie kasę, to wtedy będzie o czym rozmawiać, senni bohaterowie klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat,  trzy auta za milion.

Moje typy:

VW Caddy - 5 osobowy + spora paka - jako rodzinny :)

Renault Clio - do śmigania po mieście 

Toyota MR 2 - dla funu :)

Kurczę, zmieściłem się w 100 tys.? Zmieniamy temat ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda Superb 2006 rok 2.0TDI  i drugi do ciągania przyczepy Seat Cordoba 1.9TDI - Skoda do codziennej jazdy a Cordoba do pracy dają rade i na dzień dzisiejszy zmiesci się w 3 dychach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam najbardziej krytykujących do pokazania swoich aut, dziękuję za wszystkie rady. W myślach każdy z was zapewne kupił sobie za ten milion 3 inne auta, a w rzeczywistości busem do pracy ?.

 

Boogie, Lexxus, Norbert N ...??

 

Szkoda czasu na czytanie wypocin i zastanawianie się kto tu jest "bogatszy" i co trzeba było kupić. Zaróbcie kasę, to wtedy będzie o czym rozmawiać, senni bohaterowie klawiatury.

Ile ty masz tak naprawde lat ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.