Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 700 km przez trzy miesiace ;) a silnik to 2.5 TD z 5 cylindrami.

TO nie przypadkiem konstrykcja Vw silnika?

Z drugiej strony silnik VW w Land Rowerze, chyba głupotę walnąłem.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO nie przypadkiem konstrykcja Vw silnika?

Z drugiej strony silnik VW w Land Rowerze, chyba głupotę walnąłem.

A powiedziałbyś, że w Bugatti też pracuje silnik VW? :D :D


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie wiekszość z Was będzie się pukała po głowie po tym co teraz powiem ale muszę posypać trochę głowę popiołem bo zmieniłem swoje zdanie o 180 stopni w stosunku do:

 

1) Jezdziłem służbowym Pugiem 308 SW 1.6 HDI 90 KM...rocznik około 2010 dokładnie nie wiem.....fajnie się zbiera, optymalna prędkość na autostradzie to 170 km/h bez zadnej zadyszki, świetne zawieszenie.....ale spasowanie plastików w środku to istny koszmar....na konsoli środkowej i na drzwiach wszystko tak trzeszczy, że masakra. Ogólnie właściwości jezdne i jednostka napędowa na BIG + :)  Pali dużo mniej jak Opel Combo 1.3 CDTI :)

 

2) Byłem zmuszony zagazować auto bo teraz dojeżdżam po 150 km dziennie do pracy. Jestem b. zaskoczony jak rozwój instalacji gazowych poszedł do przodu, dla potwierdzenia powiem, że działa mi nawet na gazie system start&stop. Ja ostatnie przygody z LPG miałem za czasów instalacji mieszalnikowych.....a teraz to zupełnie inny lepszy świat. Pewnie znajdą się sceptycy, ale powtórzę to co mówi wiekszość ludzi zaznajomionych w temacie: auto nie psuje instalacja gazowa tylko gazownicy. Bardzo dużo zależy od jakości montażu i regulacji.....nie miałem nawet pojęcia, że aż tak dużo.

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedziałbyś, że w Bugatti też pracuje silnik VW? :D :D

Powiedziałbym bo Bugatti należy do Vw, z resztą jak i Lambo i tam też jest silnik Wv. Ten sam co w Audi R8.  :P

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen taka cicha woda a brzegi rwie ;)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziekuje za odpowiedzi. Jesli chodzi o passaty to wlasnie 3 dni temu sprzedalem b5 fl z silnikiem 1.8T. Choc oprocz spalania nie moge zlego slowa powiedziec to kolejnego juz nie chce. Zgadzam sie rownie z Wami, ze silniki 1.9, 105hp sa najepwza opcja i chyba wlasnie bede celowal w octavie II. Dzisiaj siedzialem z ciekawosci w 407 sw i juz wiem czemu peugeoty sa takie tanie :). Moim glownym kryterium to ekonomiczny diesel (fajnie jak by byla skrzynia 6) w kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i chyba wlasnie bede celowal w octavie II. Dzisiaj siedzialem z ciekawosci w 407 sw i juz wiem czemu peugeoty sa takie tanie.

Tak z ciekawosci, czemu sa takie tanie? I w czym ta oktawia 2 jest tak bardzo lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, czemu sa takie tanie? I w czym ta oktawia 2 jest tak bardzo lepsza?

Zgadzam się. Nie mam nic do Octawii, ale Pug 407 sw, cieszy się bardzo dobrą opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot 407... oj oj :D Czy nie wsiadało i wysiadało Ci się z niego jakoś tak jakby inaczej, niewygodnie? :) No i te słupki A i B z przodu.. nie ograniczały zbytnio widoczności? Poza tym to ładne auto.
Z Volkswagenowskich dieslów to 2.0 TDi CR ale to dopiero po 2008 roku. Są jak niebo a ziemia w stosunku do 2.0 TDi na pompowtryskiwaczach.


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Fajne audi... Kumpel ma takie niezle to jeździ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki auto swietnie sie prowadzi silnik mocny dla mnie ideal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi S6.

Fajna fura, teraz jedyne kombi jakie chcialbym miec. No moze poza RS6 ;) ale cena zabija niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, czemu sa takie tanie? I w czym ta oktawia 2 jest tak bardzo lepsza?

Plastiki to jakas tragedia. Fotel niewygodny nisamowicie. Odglos diesla.... taki slyszalem jak wypuscili ostatniego Ursusa. Niestety cena mowi wszystko o tym aucie. No ale wiem ze sa zwolennicy 407 i szanuje ich zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi S6.

 

Miałem kiedyś ten model 2.8 quattro. Bardzo miło go wspominam, brakowało tylko momentu.

U Ciebie nie ma tego problemu. :)

 

A tu mój potworek, jeszcze go tu nie pokazywałem:

82694626384338913807.jpg

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastiki to jakas tragedia. Fotel niewygodny nisamowicie. Odglos diesla.... taki slyszalem jak wypuscili ostatniego Ursusa. Niestety cena mowi wszystko o tym aucie. No ale wiem ze sa zwolennicy 407 i szanuje ich zdanie.

hehe. To tylko potwierdza, ze nie ma jednego slusznego auta;) skoro odczucia sa tak rozne. W moim odczuciu diesle od vw pod wzgledem kultury pracy sa daleko w tyle w porownaniu z psa. Co do plastikow i wykonczenia podobnie;)

Generalnie staram sie pojac fenomen octavii... moze ktos mi wytlumaczy. Obecnie za srodkowy wariant w dieslu trzeba zaplacic ok. 85k. W tej kwocie dostajemy auto ktore nie ma nic poza minimum. Auto jest zamulone, niezbyt przestronne w srodku, fotele rodem z fabii 1 i makabryczne plastiki. A jakby tego bylo malo w najwiekszym bagazniku w klasie ;) brak plaskiego progu:)... i co? I jest to najlepiej sprzedajace sie auto... czary? marketing? czy moze brak konkurencji.

Wchodzi nowa fabia i wersja w dieslu ma startowac od 60k. Kto oszalal ja czy swiat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś ten model 2.8 quattro. Bardzo miło go wspominam, brakowało tylko momentu.

U Ciebie nie ma tego problemu. :)

 

A tu mój potworek, jeszcze go tu nie pokazywałem:

82694626384338913807.jpg

Tomasso , jaki silnik wybrałeś ?? Mam nadzieje ze napęd quattro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, Audi A6 z napędem na przód to trochę taka atrapa, jak Rolex z Etą w środku :)

3.0 TDI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli królowa to tylko  w lektyce hehe


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Laguny III już są ok i się nie psują jakoś bardziej od innych aut w tej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, Audi A6 z napędem na przód to trochę taka atrapa, jak Rolex z Etą w środku :)

3.0 TDI.

Bardzo dobry wybór , 3.0 TDI quattro to chyba takie optymalne połączenie do tej budy . Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.