Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy w życiu nie miałem, mam i będę miał VieśWoza.  :P

Jeżdżę 500. A teść Saabem 93 sedan. :D

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakia generacja 500?


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnia. 2014 rok.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna furka ;)

sam sie zastanawiam nad MB....

 

Co do VW... niektore sa fajne... kuzyn ma golfa 6 R i czasami da mi posmigac ;)

fajnie to jezdzi...

tylko olej to wciaga hektolitrami  :o


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

tylko olej to wciaga hektolitrami  :o

Niemożliwe. VW są najlepsze. Bezawaryjne. Po prostu idealne. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze to wina zbyt malego silnika... 2 litry 280 km...

maly silniczek + duza trurbinka = zuzycie oleju 

przynajmiej tak to sobie tlumacze  ;) ... On zreszta tez  :P

 

uwielbiam w tym Jego autku, moment zmiany biegu  ;)  pieknie ,,strzela,,  ^_^

 

Nie wszystkie VW sa nudne... stereotyp  ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna furka ;)

sam sie zastanawiam nad MB....

 

Co do VW... niektore sa fajne... kuzyn ma golfa 6 R i czasami da mi posmigac ;)

fajnie to jezdzi...

tylko olej to wciaga hektolitrami  :o

 

Angelo, mi 500-ka kojarzy się bardziej z Fiatem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o  :o  :o

Dla mnie ,,pincet,, , to ,,pincet,, ;)

 

 

Oczywiscie nic nie mam do 500-ki  ;)

zonie sie bardzo podoba  :D  ;)

 

edyta: Sam bym posmigal takim abarthem... 

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo, mi 500-ka kojarzy się bardziej z Fiatem... ;)

Dobrze Ci się kojarzy. :)

 

 

...

Oczywiscie nic nie mam do 500-ki  ;)

zonie sie bardzo podoba  :D  ;)

 

edyta: Sam bym posmigal takim abarthem... 

Mojej nie. I całe szczęście. :lol:

 

Abarthem też bym pośmigał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja się cieszę, że mojej żonie nie spodobała się MX-5, przynajmniej jest tylko dla mnie  :D

Zresztą Audi też nie chce jeździć, mówi, że pięcioma metrami nie da się u nas parkować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja się cieszę, że mojej żonie nie spodobała się MX-5, przynajmniej jest tylko dla mnie  :D

...

O to, to. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się kojarzy. :)

haha system zniszczony  :lol:

 

jakby było "jeżdżę szejsetą" to nikt by nie miał wątpliwości  ;)

 

fiat 500 nie jest zły, o ile dobrze pamiętam to wrzucałeś jego foty

 

mysle, ze to wina zbyt malego silnika... 2 litry 280 km...

maly silniczek + duza trurbinka = zuzycie oleju 

 

jak uszczelniacze na turbo są dobre to turbina oleju nie ssie, jak silnik jest dobrze zbudowany to ubytki powinny być minimalne ale tutaj właśnie pojawia się "ale" i podejrzliwie zaczynamy przyglądać się pierścieniom ;)  podobno VW już to poprawiło

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

fiat 500 nie jest zły, o ile dobrze pamiętam to wrzucałeś jego foty

...

Była.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak uszczelniacze na turbo są dobre to turbina oleju nie ssie, jak silnik jest dobrze zbudowany to ubytki powinny być minimalne ale tutaj właśnie pojawia się "ale" i podejrzliwie zaczynamy przyglądać się pierścieniom ;)  podobno VW już to poprawiło

Jesli dobrze rozumuje, to gdyby byly to pierscienie, to by ,,dymil,,...a nie zauwazylem tego.

spakow cisnienia tez niema... idzie az milo, ale tak jak napisales ,,ale,, ;)

 

cos jest nie tak z tym silnikiem, co tydzien, dwa zapala sie kontrolka od oleju :(

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka oleju nie oznacza jego brak, tylko spadek ciśnienia w układzie. Może coś z pompą oleju jest.

Ja wczoraj woziłem się po mieście nowym Espacem. Przejeżdżałem obok salonu i wszedłem tak na spontanie nie spodziewając się niczego konkretnego. Wyszedłem w szoku z ofertą w ręce pod ogromnym wrażeniem. Kawał świetnego fajnie wyposażonego i jeżdżącego auta. Materiały, design, wykończenie zrobiły na mnie wrażenie. Renault zabiło mi ćwieka. Od wczoraj to auto nie daje mi spokoju. Dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia, a aut ostatnio oglądałem na pęczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, juz rozumiem ;)

 

 

Kontrolka oleju nie oznacza jego brak, tylko spadek ciśnienia w układzie. Może coś z pompą oleju jest.

Ja wczoraj woziłem się po mieście nowym Espacem. Przejeżdżałem obok salonu i wszedłem tak na spontanie nie spodziewając się niczego konkretnego. Wyszedłem w szoku z ofertą w ręce pod ogromnym wrażeniem. Kawał świetnego fajnie wyposażonego i jeżdżącego auta. Materiały, design, wykończenie zrobiły na mnie wrażenie. Renault zabiło mi ćwieka. Od wczoraj to auto nie daje mi spokoju. Dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia, a aut ostatnio oglądałem na pęczki.

akurat w tym przypadku, kontrloka pokazuje braki.....

 

Renufka??? dziwne  :huh:  ;)


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że tak.

Ta Renufka to kosmos. Jestem na etapie, żeby wycofać się z Mondka, choć jest piękny, ale ta Renufka to auto dla mnie. Od samego początku to zrozumiałem :-D

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka oleju nie oznacza jego brak, tylko spadek ciśnienia w układzie. Może coś z pompą oleju jest.

Ja wczoraj woziłem się po mieście nowym Espacem. Przejeżdżałem obok salonu i wszedłem tak na spontanie nie spodziewając się niczego konkretnego. Wyszedłem w szoku z ofertą w ręce pod ogromnym wrażeniem. Kawał świetnego fajnie wyposażonego i jeżdżącego auta. Materiały, design, wykończenie zrobiły na mnie wrażenie. Renault zabiło mi ćwieka. Od wczoraj to auto nie daje mi spokoju. Dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia, a aut ostatnio oglądałem na pęczki.

Jezdzilem, mam te same odczucia. Materialy, wykonczenie, detale (np dzwignia automatu) kosmos, jazda tez jak statkiem kosmicznym. Rewelcja sezonu, w tej klasie.

Jednak potem wsiadlem do obsmianego przez Doriana vw golfa "siodemki" i jednak auta VAG sa po prostu szyte na mnie.

 

Jakim silnikiem jezdzdziles? Bo ja nawet nie wiem, ale pewnie auta pokazowe sa najgrubsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jeździłem, tylko oglądałem.

Trochę nie podoba mi się to, że zrobiono z niego auto designerskie, poświęcając za dużo praktyczności.

No dlaczego wsadzają do niego silniki z Clio? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jeździłem, tylko oglądałem.

Trochę nie podoba mi się to, że zrobiono z niego auto designerskie, poświęcając za dużo praktyczności.

No dlaczego wsadzają do niego silniki z Clio? ;)

Nie wiem, ale moze to dobry silnik? ;-)

Niektorzy lubia dizajn ponad praktycznosc. Ja nie lubie, najbardziej nie lubie efektu "szyby wystawowej" to znaczy wielu oglada kierowce jak wystawe sklepowa, ale to pewnie kwestia opatrzenia modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kontroli oleju to zależy jaka kontrolka  ;)  np u mnie w bmw e46 jak się świeci na czerwono to ciśnienie ale ta sama kontrolka może być podświetlana na żółto a wtedy to sygnał z czujnika poziomu oleju w misie. Jakby nie było - w 99% przypadków jak zaświeci się czerwona to też wynika to z braku oleju :lol:  pompy raczej się nie psują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem 200 km benzyną i taką też rozważam. Miejsca w środku jest naprawdę dużo, konsla środkowa duża i wysoka, otacza kierowcę, tak jak lubię. Podświetlenie ambientowe robi robotę. Co do przeszkolonej powierzchni raczej w tym aucie nie ma jej aż tak wiele w stosunku do powierzchni blach. Zgadza silnik to 1.6 Tce 200 km z Clio, ale zaskakująco dobzre radzi sobie z autem, które waży 1825 kg. ma też sporą ładowność, co dla mnie ma duże znaczenie jako, że woże sporo towaru często nawet po 600 kg. Jedyny minus jaki narazie znalazłem, to tempomat z zakresem pracy od 50 do 140 km. Trochę lipa, ale ja z tempomatu nie korzystam wcale, więc dla mnie to pikuś. Reszta super, a materiały (ja jeżdziłem wersją Zen z brązowym środkiem i czekoladową alcantara) rewelacyjne.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,6 i 200KM... koniec świata. Ten downsizing spowoduje, że silnik z przebiegiem 150.000 będzie się nadawał do remontu.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tak jak te volkswagenowe 1,4 160 KM, kto miał z tym do czynienia, to wie co to za badziewie.

200 KM to ma prawo mieć 2,5 V6...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.