Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

troche paskudna ta becia :/ chodz kazdy ma swoj gust i cale szczescie :wink: jezeli chodzi o betki to jak dla mnie najladniejsze sa stare kwadratowe proste e30

mi tez sie podobały kwadratowe wersje i to bardzo ale to bylo chyba 20 lat temu... :lol:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale, do niedawna posiadałem Saab'a 9000CS (200KM) poza spalaniem najbardziej wkurzały usterki ale komfort niesamowity skrzynia oczywiscie automat. Obecnie Mercedes E300 (W124) też automat, Kombi z racji uzytkowania w firmie i wiem jedno, tylko merc, kolejny bedzie E-Class 270CDI (W210).

 

PS. Nie ma Gwiazdy Nie ma Jazdy:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dojdę do 70tki tez kupię mesia :mrgreen: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dojdę do 70tki tez kupię mesia :mrgreen: :twisted:

a teraz czym "latasz" :?: :twisted:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dojdę do 70tki tez kupię mesia :mrgreen: :twisted:

 

Kolego Adi też tak mówiłem, nigdy nie kupie dupowoza:), pojeździłem róznimi mercami i wiem że teraz tylko marka z gwiazdą ma masce. Tak samo mówiłem o automacie, teraz to podstawowe kryterium zakupu auta, i silnik pow 2,5:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldziu

super.normalnie bym sie wpisał w tym temacie ale:

-jestem posiadaczem od jesieni 2007 mercedesa c klasa kupionego w salonie , nie ma jeszcze roku, wersja c 200 kompressor , 184 km, i dziś popsuła mi sie z tyłu klamka-od srodka, od srodka nie da sie otworzyc, jakby pekła jakas linka, rozumiecie? nowy mercedes za 160.000 zł.żenada.

wczesniej jexdziłem bmw serii 3 model e90 ta ostatnia 150km, 2.0 benzyna, automat i powiem tak:

mercedes jest komfortowy i wygodny ale bmw to naprawde "radosc z jazdy" jak reklamuje sie ta firma...może dam sie w zyciu skusić jeszcze na cls ...ale ...jednak celuje w bmw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-jestem posiadaczem od jesieni 2007 mercedesa c klasa kupionego w salonie , nie ma jeszcze roku, wersja c 200 kompressor , 184 km, i dziś popsuła mi sie z tyłu klamka-od srodka, od srodka nie da sie otworzyc, jakby pekła jakas linka, rozumiecie? nowy mercedes za 160.000 zł.żenada.

waldziu nie mart się mamy ogolna tendencje od powiedzmy 5-10 lat spadku jakosci w produkcji samochodow.bedac dzieciakiem pamietam te opowiesci ,ze mercedes ,bmw czy audi to auta na mnostwo lat,twarde niezawodne etc.dzisiaj kupujesz auto za 50-60 tys.euro i tak jak mowisz tego typu awarie, ze smiech..z drugiej strony osobiscie nie kupilbym auta z polskiego salonu.najlepiej rocznego lub wiecej za granica.no moze jakbym mial kupe forsy to nowke bym przygarnal :cool: ale :arrow: nigdy w polsce.z opini oraz wlasnego doswiadczenia wiem ,ze trudne to do wykazania ale nasze salony oferuja wszystko gorsze albo skladane nie tam gdzie byc powinno mysle o bardziej podstawowych wersjach.

 

przyjąłbym cos takiego z mila checia:

E61 M-power 550 Tourning 2006 kwiecien.nie dotarty :mrgreen: 20600 przebiegu

silnik 5.0 benzyna 367 km. :arrow: ciekawostka pali srednio wedlug komputera 12-12,5 l/100km. czyli realnie ok. 16 w miescie i 9-10 trasa to niewiele jak na osiagi tej gabloty 5,6 s. 0-100 km.

skory jasne wentylowane z masazami :twisted:

pozatym ma doslownie wsjo.

:arrow: +wbudowane dwa dodatkowe TV oraz konsole do gier.

100% funkcjonalnosci,wygody,klasy :twisted:

wcale nie drogi ok.160.000 pln. w salonie kosztowal :shock: ok.400.000 pln.ile stracil kazdy widzi a nawet nie dotarty... :lol:

zacznę od serca :twisted:

6617a781f8e89697.jpg

wnetrze wspaniale pelna elektryka z pamiacia foteli

7ad1861dabe8f4e1.jpg

b502ae3bddd88196.jpg

1ec04ccec4ff88cf.jpg

9470fe097a743e56.jpg

zewnatrz moim zdaniem brakuje mu tylko chromowanych relingow,ale to juz kwestia gustu :twisted:

f2c845334f2368a7.jpg

8cb375cbb8c49cb6.jpg


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super.normalnie bym sie wpisał w tym temacie ale:

-jestem posiadaczem od jesieni 2007 mercedesa c klasa kupionego w salonie , nie ma jeszcze roku, wersja c 200 kompressor , 184 km, i dziś popsuła mi sie z tyłu klamka-od srodka, od srodka nie da sie otworzyc, jakby pekła jakas linka, rozumiecie? nowy mercedes za 160.000 zł.żenada.

wczesniej jexdziłem bmw serii 3 model e90 ta ostatnia 150km, 2.0 benzyna, automat i powiem tak:

mercedes jest komfortowy i wygodny ale bmw to naprawde "radosc z jazdy" jak reklamuje sie ta firma...może dam sie w zyciu skusić jeszcze na cls ...ale ...jednak celuje w bmw.

 

C-klasa w nowej budzie wygląda rewelacyjnie.

Niestety to tylko Mercedes...

Znajomy jako porównał książkę serwisową swojej S-klasy z książeczką Lexusa RX330 znajomego to był w szoku.

Jego Mercedes dość często gościł w serwisie z powodu różnych awarii. Lexus tylko na przeglądy...

 

Ale na Mercedesa CLS bym się skusił...:

 

Nihon-Nissan-Mercedes.jpg

 

szczególnie linia boczna robi wrażenie:

 

mercedes_cls_2004_03.jpg

 

Trzeba by się zastanowić aby znaleźć jakąś alternatywę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybralem wiec sprawdzona e39 z ostatniego roku produkcji i na razie nie narzekam - a tak wyglada:

mialem tez e39 po liftingu takie jak twoje.faktycznie nie mialem zarzutow zadnych.zawiech wnetrze etc.na medal.

:arrow: gratuluje swietnego auta :twisted:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jakosci aut to prawda, dlatego ja poluje na CL 500 ale tylko do 95 roku. E-Class bedzie do firmy wiec da rade, póki co W124 spisuje sie super !!!


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldziu

robiłem konfiguracje cls i jest zupełnie poza moim zasiegiem.nie wiem czy widzieliście ale na stronie bmw juz pojawił się cennik bmw x6.mała gama silników ale dosc mocne.cenowo mysłałem ze będzie gorzej.co do stylistyki to mam mieszane uczucia , musze zobaczyc na zywo.troche zalatuje mi japonczykami ale może po blizszym zapoznaniu się....

ale mieszane uczucia co do wygladu mam cały czas nawet do swojej c klasy hehehehe.

ale juz trudno.raczej zona mnie namówiła.wogóle swietnie to wszystko wygladało.mielismy juz nowe c, i bmw 3 e 90 , ona nie chciała bmw wogóle więc pozbylismy sie bmw ( kóre ja bardzo lubiłem) , ja zostałem z mercedesem a ona w salonie w warszawie zakupiła.....mini coopera s czyli.,....jednak bmw heheheheh

teraz jestem ozeniony z tym c co do kórego nie mam przekonania , ale pojezdze do czasu az wyjdzie nowe E ( a mam przeczucie ,że bedzie bez celownika , przewiduje grill w stylu C , taki jest trend w mercedesie) no i czekamy chyba wszyscy na nowa bmw 5 no nie?

 

dla ciekawostki powiem ,ze kilka dni temu parkowałem pod hotelem Gdynia i obok mnie parkowała Mazda xc7 -nie jestem fanem japonców ale auto sliczne, poszukajcie w necie, bardzo ładne auto -pierwszy raz je widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wracając z pracy na Placu Bankowym w Warszawie zobaczyłem (zdjęcie ze strony Mercedesa):

 

7adf9998d40f5b81.jpg

 

Dokładnie taki, Mercedes SLR McLaren - na warszawskich numerach, stał przed biurem Rzecznika Praw Obywatelskich. Na żywo wygląda super, trochę blingowo, ale świetnie. Każdy przechodzący facet się oglądał. Ciekawe co właściciel potrzebował od RPO? :wink:


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W1 WIMAL:P Ma jeszcze ENZO, Carrere GT i kilka/kilkanaście innych fajnych aut:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam do łamania przepisów ale warto zdjąć nogę z gazu jak się jest w okolicach Leszna (Wielkopolska) a za wami jedzie srebrny VW Passat o nr rej. PL 28214 :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rozejrzeć się czy w okolicy nie stoi bałwan w niebieskim ubranku jeśli zamierzacie przejść przez małą uliczkę, którą jeżdżą 2 samochody na godzinę, nie po pasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wyprzedzac na podwojnej ciaglej bez upewnienia sie czy aby 10 samochodow dalej nie jedzie za wami radiowoz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zatrzymali ale jeden obywatel śmigający troszeczkę za szybko miał pecha.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla bezkrytycznych milośników chińskich produktów

Podróba Pandy

 

Nie produkujesz w Chinach? - nie ma problemu - chcesz czy nie my wyprodukujemy za Ciebie :roll:

Kiedy giganci zaczną wreszcie ciut rozważniej podchodzić do obnizania kosztów? Oby jak najszybciej bo jeśli nie to zjedzą własny ogon. Przyzwyczajani do tanizny konsumenci może juz niedługo nie bedą potrzebowali znanej marki na produkcie Made in China. Skoro Skoda Superb ma chińską płytę podłogową i jeździ - to "całochiński" wynalazek tez będzie jeździł - ani sie nie obejrzymy, a fabrykę np w tychach zamkną, bo wybierzemy podróbe Pandy bo tańsza :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim nabytkiem :

post-1964-0-82899800-1330819409.jpg

E39 525i (192 kuce), grudzień 2000r :)

Teraz pozostało spełniać marzenia z mojego podpisu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawara to bawara. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna E39 - widze, ze niedlugo zestawem obowiazkowym bedzie e39 i Seiko Samuraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :smile: A o Samuraju pomyślę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pozostało spełniać marzenia z mojego podpisu

 

A jak porzeczki?

:)))

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.