Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Trzymałem w ręku i na prawdę ciężko nazwać ten model "mydelniczką". Tworzywo jest bardzo solidne, nic nie trzeszczy i nie skrzypi. W porównaniu do właśnie starych "samsungowych mydeliczek" to niebo, a ziemia. Najlepsza, kevlarowa wersja u nas niestety niedostępna, a szkoda. Aparatu nie znam, ale widziałem w sieci "ślepy test" zdjęć w którym rzeczony plisticzak pokonał flagowce ponad dwukrotnie droższe. Warto wspomnieć, że można wgrać port Gcam i wtedy aparat jest na poziomie Google'owskich Pixeli, czyli zjada praktycznie wszystko co jest na rynku. Przednia kamera też jest ok, a tryb portretowy moim zdaniem działa lepiej niż w moim iPhone XS, w kontekście odcięcia pierwszego planu od drugiego rozmytego.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Posta pisałem 5 sekund po odłożeniu pocophone na półkę. 

Kosztuje mało a wrażenie robi jakby kosztował jeszcze mniej. 

Taki miałem jego odbiór. Oczywiście Szajsungi z czasów s-1,2,3,4 to rzeczywiście było dno, ale dzisiejsze telefony za 1500 zł często prezentują lepszy poziom niż ten poco. 

Cudów nie ma. Jest szybko i tanio, nie może być dobrze. Nawet z Chin ;)

No jak dla mnie to przepaść jeśli chodzi o jakość zdjęcia! Czy to dlatego USA zbanowało Huawei? A może czas by to Chiny a nie USA zaczęły zaopatrywać NASA w sprzęt optyczny? 120e6beba616d0148c851af589241c57.jpg

Edited by Lestaf

Trzymałem w ręku i na prawdę ciężko nazwać ten model "mydelniczką". Tworzywo jest bardzo solidne, nic nie trzeszczy i nie skrzypi. W porównaniu do właśnie starych "samsungowych mydeliczek" to niebo, a ziemia. Najlepsza, kevlarowa wersja u nas niestety niedostępna, a szkoda. Aparatu nie znam, ale widziałem w sieci "ślepy test" zdjęć w którym rzeczony plisticzak pokonał flagowce ponad dwukrotnie droższe. Warto wspomnieć, że można wgrać port Gcam i wtedy aparat jest na poziomie Google'owskich Pixeli, czyli zjada praktycznie wszystko co jest na rynku. Przednia kamera też jest ok, a tryb portretowy moim zdaniem działa lepiej niż w moim iPhone XS, w kontekście odcięcia pierwszego planu od drugiego rozmytego.

Mówisz o tym?

https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/

Posta pisałem 5 sekund po odłożeniu pocophone na półkę. 

Kosztuje mało a wrażenie robi jakby kosztował jeszcze mniej. 

Taki miałem jego odbiór. Oczywiście Szajsungi z czasów s-1,2,3,4 to rzeczywiście było dno, ale dzisiejsze telefony za 1500 zł często prezentują lepszy poziom niż ten poco. 

Cudów nie ma. Jest szybko i tanio, nie może być dobrze. Nawet z Chin ;)

To mamy zupełnie inne spostrzeżenia. Dla mnie jest tanio*, szybko i dobrze i ten telefon jest zaprzeczeniem tego oto obrazka ;) i tak zgadzam się, że za 1500zł można mieć lepiej wykonany, ale to tak samo jak za 2500zł można mieć telefon wykonany tak samo jak iPhone XS, który kosztuje 2 razy tyle. Co kto lubi.

xr2fxav.gif

* - to też pojęcie względne ;)

Tak

Edited by Jash

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Można to ładnie zrobić, no jak widać można ;)

3345b8b95b9255f7230e27d29b85099b.jpg

I to jest właśnie kwestia gustu. Ładnie dla jednego a paskudnie dla innego. Dla mnie jest dysonans. Duże koło wystające z powierzchni o innym kształcie. Opcja hujaweja w Matę dużo lepiej wygląda.

Można to ładnie zrobić, no jak widać można ;)

I to jest właśnie kwestia gustu. Ładnie dla jednego a paskudnie dla innego. Dla mnie jest dysonans. Duże koło wystające z powierzchni o innym kształcie. Opcja hujaweja w Matę dużo lepiej wygląda.

Zgadzam się, kwestia gustu. Do mnie też nie trafia. Przypomina mi to :)

post-73461-0-32194600-1561975789_thumb.jpg

Ale to jest Huawei Mate właśnie (chyba P30 Pro czy jakoś tak). Tak, czy siak dla mnie w porównaniu z tym co najprawdopodobniej zaprezentują Pixel i nowy iPhone wygląda o niebo lepiej

Zgadzam się, kwestia gustu. Do mnie też nie trafia. Przypomina mi to :)

attachicon.gifpajak,-oczy-218301.jpg

to chyba raczej to :D

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ohPk9kpTURBXy84Yzc4ZTQ1MjA3MWFmY2QyYjRiNWFlZDg2YzljZTA5Ni5qcGeSlQMAEc0G5M0D4JMFzQMUzQG8gaEwBQ

Chodziło mi o ten kwadrat czyli chyba Mate 20.

Edited by Adi

to ten mnie się też wyjątkowo nie podoba

A propos one plusa - może słyszeliście czy planują wypuścić mniejszy model telefonu? Jest już wersja pro, więc może będzie też mniejsza? Jest XS iPhone, 10e Samsunga, mi 9se xiaomi więc może też OnePlus dołączy do trendu?

Koledzy z forum pomogli wybrać zegarek, kupić perfumy to mam nadzieję że i teraz nie zawiodą;)

Zrzuciłem na beton Samsunga S8 i zniszczyłem wyświetlacz - wyświetlają się tylko przypadkowe paski i pojedyncze kolory na zmianę - zółty, różowy, niebieski. Nie reaguje na dotyk. Czy da się jakoś odzyskać zawartość telefonu bez wymiany wyświetlacza? Wyszłoby masakrycznie drogo bo to wersja curve - a wolę wziąć nowy telefon na miejsce tego bo niedługo i tak miałem wymieniać. Podłączenie do komputera nic nie daje bo telefon jest zablokowany - a wyświetlacz nie reaguje więc odblokować nie ma jak. Już pal licho telefon - zdjęć i zawartości szkoda.

Może Samsung Dex? Z tego co wiem da się użyć dowolnego kabla USB-C - HDMI. Nie wiem czy trzeba odpalić jakąś aplikację. Kwestia pokopania w temacie.

Panowie, prośba o pomoc. Szwagier wymyślił sobie prezent - smartwatch. Niestety ja jakoś ostatnio nie śledzę tematu

Ma to działać do pary z Samsungiem S10, mieć możliwość liczenia kroków, płacenia, monitor serca i bateria na minimum kilka dni. Kwota w granicach 1000 zł. Zakup w Polsce, nówka na FVAT.

Na szybko wpadł mi w oczy oczywiście Galaxy watch oraz Garmin vivoactive 3. Coś jeszcze wartego polecenia można dostać?

Płatności garmina obsługiwało jakiś czas temu tylko kilka banków (BZWBK na bank, nie wiem jakie inne). Chyba Szajsung będzie najlepszym wyborem.

Ma to działać do pary z Samsungiem S10, ...

Więc najlepiej celować w Samsunga. Nie będzie problemów ze współpracą obu urządzeń B)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Co wybrać dla kobiety, dzwonienie, internet i nic więcej. Cena 650-900 zł. W ostatnim czasie jeden telefon utonął a inny upadł skutecznie.

Tak więc nie ma co przepłacać.

Edited by kazo

Teraz mam g6 plus - mocna bateria, fajnie się korzysta. W cenie się zmieścisz. G7 pewnie będzie delikatnie droższa. Teraz się na one vision czaje