Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie 9 tys bitew w WOT mam chyba lekki przesyt i od paru miesięcy nie wsiadam do czołgu.. A gry komputerowe towarzyszą mi od 7. roku życia - wtedy to mój tato kupił Atari 65XE i to było wielkie wydarzenie. Później grałem na Commodore C-64 i ZX Spectrum+ (ale ze stacją dysków i kartą dźwiękową AY - i to był wtedy full wypas :)) A najlepiej wspominam Amigę i początek lat 90-tych - miałem 500, później 1200 a nawet konsolę CD32. 

 

Teraz z braku czasu, gram sporadycznie (WOT to był wyjątek), ostatnio Machinarium mnie oczarowała i gramy z moim sześcioletnim synkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD będzie cacy ale obawiam się ,że 2 -3 godz i po zabawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy dobry dział do tego pytania ale zapytam  :)

Chcę kupić pada do ps3 a na alle pełno podróbek, nawet te z napisem sony i w opakowaniach podobno są gorszej jakości bo produkowane na rynek azjatycki.

Zatem gdzie najtaniej zakupić, pewnego oryginalnego pada? W sklepach typu media markt czy euro agd są po ponad 200 zł. to trochę drogawo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie łatwo. Allegro bym odpuścił. Pozostaje czekać na okazje w marketach. Albo kupic prawie oryginal za pół ceny ake to spore ryzyko bo to taki quasi oryginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam czekam :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam :P Już się łudziłem, że robią jakąś konkret grę, a nie cukierkowe marionetki rzucające kolorowymi kulkami ognia :P

 

Kiedy dodatek do SC2 ja się pytam!


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam :P Już się łudziłem, że robią jakąś konkret grę, a nie cukierkowe marionetki rzucające kolorowymi kulkami ognia :P

 

Kiedy dodatek do SC2 ja się pytam!

niebawem ;) poczekaj do wrzesnia/pazdziernika ;)

a dodatkowo cos specjalnego pokażą na blizzconie


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam właśnie o pierwszych próbach grania w Fife 15 i wygląda to wszystko całkiem nieźle, co sądzicie na temat nowej odsłony tej gry ? Ciekawe również jak wypadnie nowy PES, którego kiedyś uważałem za najlepszą piłke na konsole. Niestety ostatnimi czasy pikuje w dół, co mnie bardzo martwi, ale może nowa część będzie lepsza - bardzo bym sobie tego życzył.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy rzeczywiście coś w 15 zmienią. Może mnie to skłoni do zakupu next gena. Bym mógł w końcu w Infamousa nowego poklikac :-)

Edytowane przez chemik72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmian na pierwszy rzut oka widać sporo, ale nie są to jakieś wielkie zmiany, tylko rzeczy typu ślad piłki po odbiciu, kibice na trybunach, trawa odskakująca po wślizgu i cała masa innych tego typu rzeczy, które fajnie wyglądają, ale nie o takie zmiany nam tak naprawde chodzi. Ja mam nadzieje, że zostaną poprawione błędy z czternastki i że będzie lepsza grywalność, że ta gra będzie bardziej realistyczna.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już demko jakieś ? Od maja nie włączałem konsoli :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w fife 2013 na ps3, 14 jest jakaś taka spowolniona  :huh: , chyba tylko tak potrafią zmienić grę w trudniejszy poziom  :angry:

Natomiast jestem a w zasadzie byłem fanem pesa od 2004 roku, ale 14 to porażka na maksa  :wacko: .

Jeszcze na PC-eta pes do 2012 rządził a teraz nawet i tu daje ciała  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski wiesz może kiedy wreszcie ruszy nowy sezon w Diablo? Wydaje mi się, że trochę za wcześnie go zapowiedzieli i coś długo to trwa


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski wiesz może kiedy wreszcie ruszy nowy sezon w Diablo? Wydaje mi się, że trochę za wcześnie go zapowiedzieli i coś długo to trwa

w przyszlym tygodniu ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj redaktorzy mogą pisać o wrażeniach z 3 godzinnej gry w przedpremierową wersję Wiedźmina 3.

Głównie zachwytom nie ma końca :)

 

Pojawiło się też kilka urywków gameplaya.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rolIv45pFCY

 

Niestety wymagania sprzętowe....

 

https://www.youtube.com/watch?v=cfMy_aCWBPM

 

Tak, czy inaczej czekam z niecierpliwością.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, przez tą zas*aną robotę mam ostatnio mało czasu na granie, a dostałem dostęp do Bety Heroes of the Storm. Wiedźmina 2 muszę wreszcie skończyć, bo trójka już tuż tuż :).

Swoją drogą, jednym z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku jest Pillars of Eternity. Wreszcie powrót do korzeni i hołd dla starych, dobrych cRPG 2d :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11415352_10153374790237673_1572597960364

 

 

Ktoś reflektuje na takiego smartwatcha? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla prawdziwego pasjonata serii Fallout.

Problem z dostępnością w PL. Trzeba sprowadzać, a to już zabije "dobrą" cenę za zestaw kolekcjonerski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.