Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopię troszkę temat. Ostatnio przez przypadek kupiłem Xbox One jako uzupełnienie do PS3 który od dwóch lat leży i się kurzy... ;) No i mnie wciągnęło. Właśnie skończyłem Tomb Raidera Rise of TR i jest mega fajny - pełen wypas! :) Teraz zacznę katować Forza MS 6 ale chcę też kupić Fallout4 bo jest teraz z 3 w gratisie :) Warto? Ktoś w to grał/ Wiem, że ta gra ma mega dużo zwolenników ale nie  wiem czy nie lepiej kupić Hallo5... 

Dzisiaj sobie też nabyłem takie cudo:

 

Camera_Remote_2015_12_14_014703.jpg

 

JEST MOC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Fallouta 4 naprawdę klimat super gra piękna, tylko dość dużo bugów (grałem w wersje z patchem 1.02), questy są  ciekawe i nie sa nudne w sensie powtarzania sie. Obecnie utknąłem w takim miejscu pod koniec gry i zrobił sie save game że będę musiał zaczynać od początku ale zobaczymy kiedy moze poczekam na jakieś DLC i troche łatek do gry. Obecnie gram w star wars battlefront super . Konsolka fajna ja swoją sprzedałem i został PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał z nowego CD-Action kod do World of Tanks i nie potrzebuje to chętnie przyjmę albo dam w zamian kilka innych kodów.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie powrót do korzeni: Baldur's Gate: Enhanced Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja GTAV online, PES 2016 i WOT.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się obraziłem po 20 godzinach grania na Fallout 4 i przeszedłem F1, a teraz męczę F2. Poza tym to GTA V Online =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie powrót do korzeni: Baldur's Gate: Enhanced Edition

Najlepiej. Zastanawiałem się, czy na Święta, nie zainstalować sobie Icewind Dale I, ale klimat nie był odpowiedni - nawet na moim ukochanym Podlasiu brak śniegu i mrozu za oknem. Jak tu się wczuć w Icewinda? :)

 

Co do Fallout 4 - nie mam sprzętu na tą grę, poza tym piszę magisterkę. ;) Ale słyszałem, że mimo wszystko to już zwykły shooter, nawet VATS nie jest już taki przydatny. Będę starą konserwą, ale nic nie wygra klimatem z F2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanem gier nie jestem - uważam, że to strata czasu, ale w przerwie świąteczno-noworocznej, nie mogę oderwać się od:

 

2-starcraft2_box.jpg

 

499806593.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja, jeżeli chodzi o gry komputerowe, to zatrzymałem się na roku 2000. Do dziś grywam ze swoją drugą połówką w Heroes'a 3 SoD na goracych pośladkach, a jak mam trochę więcej czasu to lubię odpalić BG1 lub 2, F1 i F2, Cywilizację 2, 3, AoE 1 lub 2, Planescape:T, czasami SimCity, Zeusa lub Diablo, a nawet Clasha na dosboxie. 
Mimo wszystko, jakiś czas temu dałem się namówić na kupno Fallouta New Vegas. Po zakupie, wkładam płytę do czytnika i wyskakuje mi komunikat, że muszę coś tam coś tam STEAM. Myślę sobie:
-Hmm, pewnie jakieś nowe zabezpieczenia przes piractwem.
Odpalam, patrzę, a to dziadostwo ściąga mi ,,coś bliżej nieokreślonego" o rozmiarze kilkuset mega (a ja mam limitowane łącze, bo sporadycznie korzystam z internetu) i tym samym zużywa mi prawie 1/5 miesięcznego limitu. Potem jeszcze kolejne kilkadziesiąt mega na aktualizacje proramu bla bla
- No ładnie się zaczyna- pomyslałem sobie- zapłaciłem za grę i żeby ją odpalić MUSZĘ zainstalować jakieś dziadostwo nie wiadomo do czego.
Ok, teraz będzie z górki - zonk. Program wymusza na mnie zainstalowanie najnowszych aktualizacji do gry, bo inaczej nie pozwoli mi zagrać.
-Że co? Płacę, kur jego mać zapiał, za grę i jakiś program ma decydować kiedy mogę grać?
Doinstalowałem sciągnięte dodatkowe 1,7 gb z internetu (czyli w sumie prawie 60% mojego miesięcznego internetu), odpalam grę przez tego dziadowskiego steam'a i po 30 minutach wyłączam, bo dawno w taki badziew nie grałem... Zero grywalności, zero klimatu, zero czegokolwiek. Ponadto płacę za produkt, który nie jest mój, bo należy do jakiegoś STEAM'a. Po 5 minutach wkładam płytkę F2 do czytnika- gra w wersji angielskiej v1.00 na 64 bitowym systemie instaluje się z pliku setup bez jakichkolwiek problemów. Odpalam, są jakieś zniekształcenia kolorów, ale to mały pikuś (nie muszę ściągać na przymus żadnych pathy z internetu, tylko sam sobie radzę z problemem, poprzez wyłączenie explorera) i po chwili rozkoszuję się starą grą, która daje mi o wiele więcej emocji i frajdy niż te nowe badziewie.
Od tamtego dnia, jak przechodzę przez jakieś empiki, nie-emipiki, pierwsze czego szukam na pudełkach z grami, to czy wymagane jest połączenie z internetem, lub znaczka STEAM- od jakichś 2-3 lat nie kupiłem żadnej gry :-)
Najnowszą grą jaką mam, poza tym badziewnym Falloutem NV, jest Oblivion- kapitalny nawiasem mówiąc :-)
Wyżaliłem się i trochę mi ulżyło :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek prosty - internet bez limitu danych to podstawa do grania dzisiaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja dla Wiedźmina 3 na PS4 to 19 GB do pobrania + Dodatek 5 GB. Szybkie, stałe łącze to niestety konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek prosty - internet bez limitu danych to podstawa do grania dzisiaj. :)

 

Heroes 3 i Fallout 2 na szczęście nie wymagają internetu  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do xcom enemy unknown.

Plus rozszerzenie. Do tego poziom trudności classic no i wszystkie opcje drugiej fali na on. No i oczywiście bawię się w przejście misji 1 żołnierzem. Jest wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja, jeżeli chodzi o gry komputerowe, to zatrzymałem się na roku 2000. Do dziś grywam ze swoją drugą połówką w Heroes'a 3 SoD na goracych pośladkach, a jak mam trochę więcej czasu to lubię odpalić BG1 lub 2, F1 i F2, Cywilizację 2, 3, AoE 1 lub 2, Planescape:T, czasami SimCity, Zeusa lub Diablo, a nawet Clasha na dosboxie. 
Mimo wszystko, jakiś czas temu dałem się namówić na kupno Fallouta New Vegas. Po zakupie, wkładam płytę do czytnika i wyskakuje mi komunikat, że muszę coś tam coś tam STEAM. Myślę sobie:
-Hmm, pewnie jakieś nowe zabezpieczenia przes piractwem.
Odpalam, patrzę, a to dziadostwo ściąga mi ,,coś bliżej nieokreślonego" o rozmiarze kilkuset mega (a ja mam limitowane łącze, bo sporadycznie korzystam z internetu) i tym samym zużywa mi prawie 1/5 miesięcznego limitu. Potem jeszcze kolejne kilkadziesiąt mega na aktualizacje proramu bla bla
- No ładnie się zaczyna- pomyslałem sobie- zapłaciłem za grę i żeby ją odpalić MUSZĘ zainstalować jakieś dziadostwo nie wiadomo do czego.
Ok, teraz będzie z górki - zonk. Program wymusza na mnie zainstalowanie najnowszych aktualizacji do gry, bo inaczej nie pozwoli mi zagrać.
-Że co? Płacę, kur jego mać zapiał, za grę i jakiś program ma decydować kiedy mogę grać?
Doinstalowałem sciągnięte dodatkowe 1,7 gb z internetu (czyli w sumie prawie 60% mojego miesięcznego internetu), odpalam grę przez tego dziadowskiego steam'a i po 30 minutach wyłączam, bo dawno w taki badziew nie grałem... Zero grywalności, zero klimatu, zero czegokolwiek. Ponadto płacę za produkt, który nie jest mój, bo należy do jakiegoś STEAM'a. Po 5 minutach wkładam płytkę F2 do czytnika- gra w wersji angielskiej v1.00 na 64 bitowym systemie instaluje się z pliku setup bez jakichkolwiek problemów. Odpalam, są jakieś zniekształcenia kolorów, ale to mały pikuś (nie muszę ściągać na przymus żadnych pathy z internetu, tylko sam sobie radzę z problemem, poprzez wyłączenie explorera) i po chwili rozkoszuję się starą grą, która daje mi o wiele więcej emocji i frajdy niż te nowe badziewie.
Od tamtego dnia, jak przechodzę przez jakieś empiki, nie-emipiki, pierwsze czego szukam na pudełkach z grami, to czy wymagane jest połączenie z internetem, lub znaczka STEAM- od jakichś 2-3 lat nie kupiłem żadnej gry :-)
Najnowszą grą jaką mam, poza tym badziewnym Falloutem NV, jest Oblivion- kapitalny nawiasem mówiąc :-)

Wyżaliłem się i trochę mi ulżyło :-P

 

100% racji

Raz że wydawane są strasznie niedopracowane gry które od razu po starcie okazuje sie że wymagają ogromnych patchy. Dwa te gry mimo ogromnych możliwości technicznych jakie obecnie są, są zwyczajnie nudne. Pamiętam swoje podejście do falllout 3, niby fallout, ale generalnie to niczym sie nie różnił od setki innych gier zrobionych w schemacie idź , zastrzel, kliknij, powtórz czynnosc x razy aż spotkasz big bossa. Pograłem kilka godzin, i doszedłem do wniosku że nuda i tyle. Szkoda czasu. Dużo bardziej w klimacie fallouta jest już borderlands, które w podobnym stylu potrafiło być zabawne i nawiązywać w stylu fallouta, do naszej rzeczywistosci, kultury czy historii.

A dla większosći obecnych gier podstawą jest ogromny open world, który pozwoli jak najwięcej kasy wydusić z multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest fajny. Jak się pojawił 15 lat temu też na niego pomstowałem. jeżeli korzystasz z internetu gdzie 1.7 GB to 60% limitu transferu na stałym łączu to masz problem z wykluczeniem cyfrowym i średniowiecznym dostawcą internetu. Dzisiaj jak kupię klucz do steam to gra musi być naprawdę fajna, a zdarzają się takie. Przynajmniej nie zagraca się domu pudełkami . Dzisiaj w Windows 10 nie działają gry z securom. Więc albo trzeba kupić edycję steam/gog cyfrową albo no cd cracka wgrywać jak w piracie.

 

 

A co do Fallout 3 czy New Vegas to takie Oblivion with Guns. Bardzo fajne gry, ale do kultu pierwszych dwóch części ciężko się zbliżyć. Ja jako fan serii bardzo je sobie poważam. Zwłaszcza New Vegas, które jest bardziej żywe ale początki w tych grach są żmudne, później bywa że sprawy nieźle się rozkrecaja. Fallout 4 na razie nie sprawdzę bez upgrade PC.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racji

Raz że wydawane są strasznie niedopracowane gry które od razu po starcie okazuje sie że wymagają ogromnych patchy. Dwa te gry mimo ogromnych możliwości technicznych jakie obecnie są, są zwyczajnie nudne. Pamiętam swoje podejście do falllout 3, niby fallout, ale generalnie to niczym sie nie różnił od setki innych gier zrobionych w schemacie idź , zastrzel, kliknij, powtórz czynnosc x razy aż spotkasz big bossa. Pograłem kilka godzin, i doszedłem do wniosku że nuda i tyle. Szkoda czasu. Dużo bardziej w klimacie fallouta jest już borderlands, które w podobnym stylu potrafiło być zabawne i nawiązywać w stylu fallouta, do naszej rzeczywistosci, kultury czy historii.

A dla większosći obecnych gier podstawą jest ogromny open world, który pozwoli jak najwięcej kasy wydusić z multiplayera.

Fallout 3 jest bardzo fajny, kiedy wgra się wszystkie mody, które podwyższają poziom trudności i szczególnie na początku robią z gry survival. Poza tym ma mimo wszystko sporo walorów - jakiś klimat jest, post-apokalipsa pełną gębą. To prawda, że do F1 i F2 się nie umywają. W sumie zastanawiam się dlaczego nie powstała fanowska kontynuacja, jako obszerny sequel (czy nic o tym tylko nie wiem). Wydawać by się mogło, że w tym wypadku technologia nie jest już przeszkodą i potrzeba raczej ludzi od dobrych scenariuszy. Ja tam bym pohasał po całych Stanach, a nie tylko fragmencie (Nowej) Kalifornii. :)

 

Wiecie Koledzy, kiedyś mi się wydawało że grając w gierki nigdy nie pomyślałbym, że poczuję się staro. A jednak trochę przestaję rozumieć, albo mniej doceniam to co wypuszczają dzisiaj na rynek jeśli chodzi o gry RPG, które w gruncie rzeczy są rodzajem interaktywnej książki. Nie miałbym nic do efekciarstwa, mam tylko wrażenie że linie fabularne wymyślają już nie zajawkowicze, a jacyś inżynierowie. Za kilka lat Fallout 5, niedługo Baldur 3, będzie lepiej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów oldschoolu powstało Pillars Of Eternity. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów oldschoolu powstało Pillars Of Eternity. ;]

Niezłe oceny zbiera, pewnie kiedyś będzie grane. Chociaż szkoda, że to jednak zdobywanie twierdzy orków, a nie włóczenie się po napromieniowanym pustkowiu z licznikiem Geigera! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też Wasteland 2, ale mi nie podeszlo jak Fallouty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też Wasteland 2, ale mi nie podeszlo jak Fallouty

Jeśli chodzi o postapokalipsę - czy raczej klimat wojennego survivalu i zbierania śmieci - This War of Mine koledzy, polecam. Na maksa super giera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze jestem fanem Counter Strike, obecnie Global Offensive. Może ktoś z kolegów grywa regularnie i jest opcja na mecz turniejowy?

 

counter-strike-global-offensive-zwiastun

Edytowane przez Spart85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Wiedzmina 3 na ps4. Gra petarda!!! Już teraz wiem, że to najlepsza gra w jaką grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.