Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.08.2023 o 17:37, machlo napisał(-a):

Oto ci on :)

cf7fe535316fa4128e1e96fa8c00e32d.jpg

Tu również pogratuluję. 

 

21 godzin temu, Sebak napisał(-a):

Niby człowiek wie, że jest za duży, ale jednak nie mogłem się powstrzymać. 
 

IMG_8809.thumb.jpeg.dcc09b11084b86869c979812141b1acd.jpeg

G musi być duży. 

 

 

Pozostałym również gratuluję.  

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2023 o 18:35, M.Mike napisał(-a):

DstWnJJ.jpeg

Fajny zegarek. Wcześniejsza Seria 8. Ciężko go dostać w idealnym stanie. Wiem bo sam szukałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rmak napisał(-a):

452283606_2023-08-2820_01_44.thumb.jpg.3a30d3f795f2f56fa2fc6c7e42d9de92.jpg

2023-08-28 200133.jpg

 

Gratulacje, zawsze go chciałem ale nie pykło jakoś


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie, to naprawdę świetnie wykonany i bardzo wygodny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, mario1971 said:

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z małym i sympatycznym Seiko SJE093. Oto i on! Dziękuję Piotrowi @pisarza namiary kontaktowe na sprzedawcę, a pośrednio także @machlo👍

Jak wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, tts napisał(-a):

Jak wrażenia? 

Pierwsze dotyczące ergonomii jak najbardziej pozytywne. Co do jakości wykonania wypowiem się jak dokładnie go obejrzę. Leży bardzo dobrze, chociaż bałem się, że będzie za mały. Pasek na długość w sam raz, chociaż mógłby być z centymetr krótszy i jest troszkę za sztywny. Na szybko nie widać grubszych baboli, bezel przyzwoicie klika i centruje, data przeskakuje 7 minut przed północą. wskazówki są idealnie osadzone i zbiegają się równo na pełnych godzinach. Indeksy są raczej średnio wykończone, ale wypukłe szkło niweluje te mankamenty. Jakością szlifów, polerką i tarczą zajmę się w domu, jak znajdę więcej czasu.      


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, mario1971 said:

Pierwsze dotyczące ergonomii jak najbardziej pozytywne. Co do jakości wykonania wypowiem się jak dokładnie go obejrzę. Leży bardzo dobrze, chociaż bałem się, że będzie za mały. Pasek na długość w sam raz, chociaż mógłby być z centymetr krótszy i jest troszkę za sztywny. Na szybko nie widać grubszych baboli, bezel przyzwoicie klika i centruje, data przeskakuje 7 minut przed północą. wskazówki są idealnie osadzone i zbiegają się równo na pełnych godzinach. Indeksy są raczej średnio wykończone, ale wypukłe szkło niweluje te mankamenty. Jakością szlifów, polerką i tarczą zajmę się w domu, jak znajdę więcej czasu.      

Super! Dziękuję! Chętnie poczytam więcej Twoich przemyśleń na jego temat jak okrzepnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tts napisał(-a):

Super! Dziękuję! Chętnie poczytam więcej Twoich przemyśleń na jego temat jak okrzepnie. 

 

Jeżeli interesują Cię rozszerzone opinie to na WUS masz wątek na prawie 80 stron, dotyczący tylko tego modelu


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, pisar said:

 

Jeżeli interesują Cię rozszerzone opinie to na WUS masz wątek na prawie 80 stron, dotyczący tylko tego modelu

Tak! Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.