Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się nieźle. Musze sie przejsc.

 

Tapnięte z SGS3 now Free

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ostatni dzień ziemi" z tym Defoe czy jakoś, tym brzydkim.

 

szczena opada, masakra normalnie, tylko trzeba cały film do końca zobaczyć :) .

 

Polecam moim wrogom :ph34r: , bo takiego "szitu" to ja dawno juz nie widziałem :huh: .

 

Niestety tytuł tak mnie zainteresował , że obejrzałem ten film do końca :angry: .

przyjmuję wyrazy współczucia, jakby co. -_-


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ Zamkniety z Gajosem obejrzyjcie koniecznie, moim zdaniem każdy to powinien obejrzeć !

Widziałem wczoraj - dobry film - masz rację każdy powinien zobaczyć. Drugim filmem o podobnym klimacie i tematyce jest " Bezmiar sprawiedliwości " - polecam każdemu.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawitacja - rewelacja

Byłem w Cinema ,a wczoraj po raz drugi /uwielbiam takie kino/ w Iimaxie ,niby to i to 3D ,ale różnica duża.

Na ten film zdecydowanie polecam IMAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem 3096 Dni......mocny film......zmusza do myslenia.


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu w tvp obejrzałem grecki dramat o tytule KIEŁ. Z poczatku bez zainteresowania ale pozniej mnie zaintrygowal i obejrzalem do konca. Ryje beret ;) ale generalnie daje do myslenia.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ostatni dzień ziemi" z tym Defoe czy jakoś, tym brzydkim.

 

szczena opada, masakra normalnie, tylko trzeba cały film do końca zobaczyć :) .

 

Polecam moim wrogom :ph34r: , bo takiego "szitu" to ja dawno juz nie widziałem :huh: .

 

Niestety tytuł tak mnie zainteresował , że obejrzałem ten film do końca :angry: .

przyjmuję wyrazy współczucia, jakby co. -_-

Czy to ten jak dzieciak na początku wyskakuje przez okno ?

Obejrzałem 10 minut i wymiękłem, również i mnie przyciągnął tytuł ale to już dawno - tylko dopiero teraz skojarzyłem który to .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“42″ The True Story of An American Legend - bardzo dobre kino z Harrisonem Fordem na drugim planie. Historia pierwszego czarnego gracza NBL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi z najlepszych......obejrzalem dzisiaj ktorys raz, film z lat mojego dziecinstwa-ogladany jeszcze na kasetach vhs :)

 

pomimo tego ze teraz jak to ogladam wydaje sie troche kiczowaty adal mam do niego bardzo wielki sentyment :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Człowieka ze stali - oczywiście po zapowiedziach, obsadzie, muzyce spodziewałem się czegoś fajnego. Miało to być nowe spojrzenie na Supermena, coś na kształt Batmana Nolana a tu ...... kicha. Przynajmniej dla mnie kicha. Koleś grający Supermena jak dla mnie nie pasuje do roli! Dopóki miał brodę to jeszcze jakoś się prezentował, jak zgolił stracił cały urok. Przez większość filmu nic się nie dzieje, za to przez ostatnie 20 minut za dużo - marudzę? Może! Ale takie mam odczucie! Za dużo tej nawalanki Ogrom zniszczeń porównywalny do anime Dragon Ball. Ogólnie reżyser i scenarzysta chcieli połączyć matriksa, dzień niepodległości, dragonball w jeden film - dodając Supermena jako bohatera - nie polecam.

 

A wracając do Anime to mam wielki żal jako wielki fan tej serii, że kilka lat temu takiego kibla zrobili!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Człowieka ze stali - oczywiście po zapowiedziach, obsadzie, muzyce spodziewałem się czegoś fajnego. Miało to być nowe spojrzenie na Supermena, coś na kształt Batmana Nolana a tu ...... kicha. Przynajmniej dla mnie kicha. Koleś grający Supermena jak dla mnie nie pasuje do roli! Dopóki miał brodę to jeszcze jakoś się prezentował, jak zgolił stracił cały urok. Przez większość filmu nic się nie dzieje, za to przez ostatnie 20 minut za dużo - marudzę? Może! Ale takie mam odczucie! Za dużo tej nawalanki Ogrom zniszczeń porównywalny do anime Dragon Ball. Ogólnie reżyser i scenarzysta chcieli połączyć matriksa, dzień niepodległości, dragonball w jeden film - dodając Supermena jako bohatera - nie polecam.

 

A wracając do Anime to mam wielki żal jako wielki fan tej serii, że kilka lat temu takiego kibla zrobili!

Dla mnie ten film był... nielogiczny, bardzo niespójny i generalnie z wszystkim się zgadzam


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV5BNjE5MzYwMzYxMF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTk4

 

Film wizualnie genialny, bardzo dobrze zagrany (Bullock super), zdjęcia poezja... 90 minut świetnego kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Wokol futbolu - Okolofutbola. Moim zdaniem lepszy niz Football Factory i Hooligans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten jak dzieciak na początku wyskakuje przez okno ?

Obejrzałem 10 minut i wymiękłem, również i mnie przyciągnął tytuł ale to już dawno - tylko dopiero teraz skojarzyłem który to .

Motyw z dzieciakiem wylatującym przez okno podczas baraszkowania rodziców to chyba w "Antychryście" był.

Rówenież z W.Dafoe....film zajmujący jedno z czołowych miejsc w moim osobistym rankingu filmów z kategori ' WTF?"   ;)

 

Dla miłośników sci-fi."Europa Report" -świetny klimat i ciut starszy "Sunshine" (W stronę słońca) z rewelacyjnym Cillianem Murphy i genialnym soundtrackiem.

Edytowane przez Pagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.