Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie  jestem po hicie dnia wczorajszego - Pan Samochodzik :)  Czy oni po nakręceniu filmu nie oglądają  tego ?  Leży dosłownie wszystko : brak scenariusza, fatalny dźwięk, aktorstwo, dialogi i cała reszta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Jak pies z kotem. Doskonały film autobiograficzny o braciach Kondratiuk. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Z jakiego to filmu ekipa..?  ;)

 

358380037_823132832502822_3476769230225054086_n.thumb.jpg.8f29dd27af5569180fc92c740c45e7b6.jpg

 

358459144_823132772502828_6093850343996348676_n.thumb.jpg.b5c90f2de713a9d641c92ef141a005ed.jpg

Na pewno się wybiorę 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego to filmu ekipa..? 
 
358380037_823132832502822_3476769230225054086_n.thumb.jpg.8f29dd27af5569180fc92c740c45e7b6.jpg
 
358459144_823132772502828_6093850343996348676_n.thumb.jpg.b5c90f2de713a9d641c92ef141a005ed.jpg

jeszcze nie widziałem, ale zamierzam się wybrać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, plszcto napisał(-a):


jeszcze nie widziałem, ale zamierzam się wybrać 😉

Zapowiada się dobrze 🤗🤗🤗

8072064.3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2023 o 08:15, Admof napisał(-a):

Nie wiem, nie chciałbym uchybić pamięci Pana Henryka, ale dla mnie jako rocznika 1988 już zawsze będzie się kojarzył z genialnym Wielkim elektronikiem z 3 części Przygód Pana Kleksa "Pan Kleks w Kosmosie" :) Widziałem go wprawdzie w innych rolach i do dzisiaj niezmiernie szanuję za doskonały warsztat. Ale tak go zapamiętam na zawsze.

Tak, wiem, rzadko zaglądam do tego tematu, złota łopata za odkopywanie staroci, ale musiałem :D

Rola, którą przypomniałeś była już w II części czyli w "Podróżach Pana Kleksa" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać czwartą serię „Jacka Ryana” na Amazon Prime - całkiem niezła im wyszła, szczególnie po słabej trzeciej. Irytujące jest jednak to że wszyscy nie-Amerykanie rozmawiają pomiędzy sobą po angielsku - wyglada to kuriozalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dla mnie ta czwarta seria była wyraźnie najsłabsza.

Naprawdę? Idiotyczna seria trzecia (gdzie np. prezydent Czech biegała bez ochrony po mieście) bardziej ci się podobała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Czujnik napisał(-a):

:D

 

lalka.jpg.1dfb7dfbba12c5b23cde98dd56b3d022.jpg

 

tapatalked

Ja na to idę 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po tej ekranizacji "lalka" nie będzie spędzać snu z oczu maturzystów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, trollu napisał(-a):

może po tej ekranizacji "lalka" nie będzie spędzać snu z oczu maturzystów :lol:

O ile pamiętam siebie jako maturzystę to taka "lalka" w ogóle nie pozwoliłaby zasnąć 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam "Sisu"...

 

Podoba się. Taki skandynawski Tarantino... Nawet czcionka, w rozdziałach podobna...

 

 

 

 

film-sisu-poster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo uważam. Swoją drogą John Wick to przy Sisu miękka rura.... Świetnie się bawiłem na tym filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, petruss napisał(-a):

Właśnie oglądam "Sisu"...

 

Podoba się. Taki skandynawski Tarantino... Nawet czcionka, w rozdziałach podobna...

 

 

 

 

film-sisu-poster.jpg

Byłem w kinie dobrze się bawiłem 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? Idiotyczna seria trzecia (gdzie np. prezydent Czech biegała bez ochrony po mieście) bardziej ci się podobała?

Nie pamiętam już szczegółów, ale pamiętam, że dopiero przy czwartej serii miałem spory dyskomfort i dopiero przy czwartej serii poczułem mocne zniechęcenie do kierunku w którym produkcja ewoluuje.
Bzdurnych sytuacji jest zazwyczaj w takich serialach na pęczki. Dużo zależy od tego jak takie nonsensy „opakuje” i jak się je przykryje sprawną realizacją i dobrze zbudowanym nastrojem. Jak dla mnie w czwartej serii wyszło to słabo, ale zdaję sobie sprawę, że inni widzowie mogą mieć inną opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Oppenheimera. Film bardzo dobry, choć za długi, spokojnie można by uciąć z 45 minut. Tym którzy się na niego wybierają, polecam poczytanie historii głównego bohatera, bo historia jest o nim, nie o budowie bomby właściwie. Film dość zawile pokazuje życie głównego bohatera, mieszając wiele wątków.
 

Cillian Murphy bardzo dobrze wcielił się w rolę, ale muszę przyznać że Matt Damon kradnie show w scenach w których się pojawia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.