Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

"Zabójstwo..." jest doskonałe, to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. A to jedna z moich ulubionych scen w tym filmie:

 

 

Jak to jest oświetlone i sfotografowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylen Gomotre S02, trzy sesje po 4 odcinki sobie urzadzilem. Jak dla mnie za***iscie jak w pierwszym sezonie. No moze wnetrza mieszkan tych wszystkich macherow nie bily tak oczojebliwe. Mam nadzieje na kolejna serie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Git" dobry film, ma klimat

 

Trailer tragiczny,  ale film warto. Krótki, godzina z haczykiem. Można za przysłowiowe trzysta złotych zrobić coś na poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po****ny film ale akcja wylewa się z ekranu. Niczym gra FPS, tylko nie wiadomo o co chodzi :) Chyba mi się podobał, sam nie wiem :D

 

https://youtu.be/96EChBYVFhU


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem serial, na który wpadłem całkowicie przypadkowo. Piszę o serialu 22.11.63, ekranizacja powieści S. Kinga; Dallas '63. Serial bardzo lekki, przyjemny. Miał kilka małych niedociągnięć, ale był bardzo wciągający. Odcinków jest tylko 8 i z tego co wiem, nie jest planowana kontynuacja. Według skali FilmWeb dla mnie mocne 7/10

 

7733706.3.jpg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to banalne, ale polecam książkę, naprawdę fajny klimat Ameryki lat sześćdziesiątych.

Zamówiłem od razu po finalnym odcinku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy piwku popełniłem Green room - thriller z dość mocnymi scenami. Rozrywka raczej na męski wieczór ale polecam.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, świetny serial. Ciekawe czy znowu będziemy czekać tak długo na kolejny sezon.

Czekam cierpliwie :)

 

No to masz podobne odczucia do moich :), ja nie widzę spadku poziomu i z nadzieją czekam na więcej. Potwierdzono już 3 i 4 serię. Włosi mają podobno niezłego jebca na punkcie tego serialu, podobno aktor grający Malamore dostawał pogróżki za to co zrobić w przedostatnim (chyba?) odcinku.

To dobrze że serial nadal trzyma poziom tak jak piszesz-jak dla mnie jeden z lepszych seriali ostatniego czasu w tej tematyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem hobbita cześć pierwsza. Za 10 minut kolejne 2 części na enemef :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem wlasnie z nowych ghostbustersow... mocno slaby film i to w takim stopniu ze 1/4 przespalem mimo ze mi sie to nie zdarza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reżyserował Michael Bay, gwarancja akcji na wysokim poziomie. Strasznie siekanka monetami, polecam fanom takiego klimatu :D

 

https://youtu.be/5MBjAN7jqsQ


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezły, taki helikopter w ogniu bez helikoptera


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie ogladam w tv "Łowcę Jeleni"....klasyka klasyki.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja też, już po. Kino przez duże K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, "Łowca jeleni" - jeden z moich najważniejszych filmów czasów liceum. Do dziś robi na mnie wielkie wrażenie. Zwłaszcza sceny, które podałem tu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116161-ulubione-sceny-filmowe/page-3?do=findComment&comment=1491506

 

i tu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116161-ulubione-sceny-filmowe/page-4?do=findComment&comment=1633384

 

A Michael Cimino zmarł niedawno. Co sądzicie o innych jego filmach? Kilka lat temu obejrzałem wreszcie pełną wersję "Wrót niebios". Moim zdaniem nie jest to film ani tak zły, jak wskazywałyby jego wyniki finansowe, ani tak dobry, jak chcieliby jego "wyznawcy". Jednak brakowało mu rygorystycznego montażu, który usunąłby nieco dłużyzn (np. kilka 5-6 minutowych scen tańca). Ale miejscami wizja brutalności Zachodu jest frapująca. No i Vilmos Zsigmond, mistrz kamery. Do tego fajna obsada - w sumie więc piękna śmierć westernu.

 

Pamiętam też "Rok smoka" - tam też mówiło się parę zdań po polsku. Jest tam taka długa sekwencja rozgrywająca się w Azji, która pewnie kosztowało mnóstwo pieniędzy, a nie była zbyt potrzebna - chyba dlatego Michael nie był lubiany przez swoich księgowych. Zapamiętałem też fajną piosenkę z napisów końcowych ;)

 

 

Nie widziałem za to nigdy remake'u "Godzin rozpaczy". Pierwowzór Wylera jest fenomenalny, film Cimino to ponoć porażka - ktoś z Kolegów może widział?

 

No i cóż, przyznam, że kilka lat temu z ulgą odetchnąłem, że Cimino nie zrealizuje jednak adaptacji "Doli człowieczej" Malraux. Uwielbiam tę powieść i po prostu nie chciałem, by została zepsuta na ekranie - a niestety tego spodziewałem się po Cimino... Tym niemniej - i tak będę go wspominał z sympatią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reżyserował Michael Bay, gwarancja akcji na wysokim poziomie. Strasznie siekanka monetami, polecam fanom takiego klimatu :D

 

 

Całkiem fajny, dzięki za linka. Ja wczoraj obejrzałem świetny film nawiązujący do autentycznej postaci i autentycznych wydarzeń -  Huragan z 1999 roku. Jeżeli ktoś nie widział to mogę z czystym sumieniem polecić, Denzel w formie.

 

http://www.filmweb.pl/film/Huragan-1999-869

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ta przeklęta niedziela" - świetne kino, oddające ducha epoki (przełom lat 60. i 70.). Peter Finch i Glenda Jackson jak zawsze na wysokim poziomie, do tego rewelacyjne zdjęcia i montaż. Widziałem już kilka filmów Schlesingera i każdy bardzo mi się podobał: "Nocny kowboj", "Z dala od zgiełku", "Maratończyk", "Sokół i Koka", "Dzień szarańczy", nawet słabszy "Pacific Heights" to fajna rozrywka.

 

A wracając do "Niedzieli" - poniżej kilka dowodów na wysmakowaną formę i na to, że jak na swój czas to był dość odważny film:

 

60601.6.jpg
 
post-64635-0-86764700-1469570447.jpg
 
Sunday-Bloody-Sunday-088.jpg
 
Sunday-Bloody-Sunday-260.jpg
 
79342081_o.png
 
6776_4.jpg

 

18228471e7361ff1c0896ca194a18c75.jpg

 

A kto rozpozna gościa z ostatniego kadru? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga część, najlepszego filmu o bandziorach (w mojej ocenie). Nie jest to co było, ale można se sprawdzić  ;)

 

 

No pierwsza część była mocna, dobre kino. Na pewno się skuszę na drugą część

 

 

Ja ostatnio obejrzałem Stranger Things. Jakoś bez entuzjazmu podszedłem do tego serial, bo to i nie moje klimaty i nie przepadam zbytnio za Winoną Ryder, jednakże ocena na FilmWeb 8,5 dała mi do myślenia. Co prawda, sądziłem, że ocenę podbijają sci-fi geeki, ale musiałem sam się przekonać.

 

Stranger-Things-poster.jpg

 

Serial "łyknąłem" w 4 dni. Niesamowity klimat lat 80tych tak mnie wciągnął, że oglądałem jeden za drugim. Dodatkowo fajna muzyka. Jak na luźną rozrywkę według mnie zasłużył na 8 w skali do 10. Jeśli ktoś jest fanem lat 80tych, pozycja obowiązkowa! 

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.