Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem zawiedziony po seansie. Niby wszystko grało, były zabawne momenty, ale czegoś mi brakowało. A należę do zwolenników tego typu luźnych filmów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się trzonem, ja wezmę głowę !! Byłem w kinie, tak z partyzanta w ciemno z żoną, zatkało nas oboje  :lol:  :lol:  :lol:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Niepodległości 2- słabe. Ilość kalek ze Star Wars, Terminatora i licho wie czego jeszcze nie do zniesienia i ten pierwiastek amerykańskości, który w pierwszej części był uroczo naiwny, teraz za bardzo spoważniał. Parę fajnych żartów nie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo słabiutkich recenzji włączyłem sobie z nudów, jestem świeżo po seansie i podobało się :) Chyba nie jestem wymagającym widzem, skoro wbrew dosłownie wszystkim opiniom znawców, uważam że film dobry :D 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy są tu jacyś jeszcze fani (przypuszczam, że tak), ale... Gra o tron?! Zakończenie sezonu dla mnie genialne. Sporo się wydarzyło i nieźle popchnęli fabułę do przodu. Widać, że serial zmierza ku końcowi. W ogóle ten sezon to dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra o tron miazdzy. I ten 6 sezon jeden z lepszych. Żaden serial tak mnie nie zaskakiwal :D

Edytowane przez pgmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowanie fanem "Gry i tron" i rowniez moim zdaniem najlepszy sezon. Najlepszy odcinek moim zdaniem "Bitwa benkartow" po prostu miazga, rozjebka na calego i rewelacyjny final.

Moja ulibiona postac Arya Stark w ostatnim odcinku juz w pelnej formie, rozpoczla "porzadki".

Swietna akcja tez z "panami" jak przyszli negocjowac warunki kapitulacji z Daeneris ;)

Wydawalo sie, ze powaleni Starkowie juz sie nie podniosa, a jednak. Piekna nauka, ze nigdy nie mozna sie poddawac nawet jak sie jest na prawdziwym dnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bitwa bekartow najlepszy odcinek tego sezonu imo... widac nawet po ocenach na imdb bo ma 10! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Niepodległości 2- słabe. Ilość kalek ze Star Wars, Terminatora i licho wie czego jeszcze nie do zniesienia i ten pierwiastek amerykańskości...

Łagodnie ich oceniłeś :lol: Wczoraj z żoną poszliśmy sobie do kina- matko, jaka rzeźnia. Pierwsze pół godziny jeszcze dało się oglądać, ale potem już tylko gorzej było.

Dawno nie oglądaliśmy nic podobnie słabego i słysząc komentarze niektórych przy wychodzeniu z kina nie tylko my byliśmy zażenowani, że tak bez sensu straciliśmy czas i kasę  :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot Ash vs Evil Dead - genialny , biorę się za oglądanie reszty serialu, bezwzględnie.

Za kamerą Sami Raimi, w roli głównej Bruce Cambell i są w formie jak za najlepszych lat. Strachu moze nie za dużo, więcej krwi, i mnóstwo absurdalnego czarnego humoru. Ash jako podstarzały playboy wymiata. Klimat bardziej w strone Armi Ciemności niż pierwszej części Evil Dead. Ogólnie czułem się momentami jakbym wrócił do świetnych produkcji z lat 80/90- tych a nie obecnej hollywoodzkiej sieczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łagodnie ich oceniłeś :lol: Wczoraj z żoną poszliśmy sobie do kina- matko, jaka rzeźnia. Pierwsze pół godziny jeszcze dało się oglądać, ale potem już tylko gorzej było.

Dawno nie oglądaliśmy nic podobnie słabego i słysząc komentarze niektórych przy wychodzeniu z kina nie tylko my byliśmy zażenowani, że tak bez sensu straciliśmy czas i kasę  :(

 

Jezu jestem umówiony z kumplem na jutro i sam już nie wiem bo każdy nie zostawia suchej nitki....!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot Ash vs Evil Dead - genialny , biorę się za oglądanie reszty serialu, bezwzględnie.

Za kamerą Sami Raimi, w roli głównej Bruce Cambell i są w formie jak za najlepszych lat. Strachu moze nie za dużo, więcej krwi, i mnóstwo absurdalnego czarnego humoru. Ash jako podstarzały playboy wymiata. Klimat bardziej w strone Armi Ciemności niż pierwszej części Evil Dead. Ogólnie czułem się momentami jakbym wrócił do świetnych produkcji z lat 80/90- tych a nie obecnej hollywoodzkiej sieczki. 

 

Trochę będziesz zawiedziony. Z każdym odcinkiem ciśnienie trochę spada. Choć jako całość jest dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jestem umówiony z kumplem na jutro i sam już nie wiem bo każdy nie zostawia suchej nitki....!

Może nie będzie tak źle ;) My się nastawiliśmy na fajny film, więc mogliśmy czuć się zawiedzeni.

A jak od razu jesteś przygotowany na chałę, to rozczarowanie nie będzie zbyt wielkie. A może nawet Wam się film spodoba- przecież możemy mieć różne gusta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zwolennik luźnych komedii produkcji USA wybrałem się w piątek na Central Intelligence (Agent i pół). Na film czekałem jakieś 3 miesiące, jak tylko pokazał się pierwsze trailery na FilmWeb'ie. Według mnie film słaby, a brałem poprawkę na to, że to nie jest ambitne kino. Jak dla mnie 5/10 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z filmu Dzień Niepodległości.Powiem krótko albo ten film to jedno wielkie nieporozumienie albo ja już jestem za stary na takie filmy. Nie podobał mi się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj rzuciłem okiem co się dzieje w kinie : Inferno, X-men, Iluzja 2. Inferno raczej na pewno po tym co widziałem w Kodzie DaVinci czy Aniołach i demonach - bardzo lubię takie filmy. Co do reszty to wyjdzie w praniu ale zapowiadają się ciekawe filmy. Nie widziałem nowego dnia niepodległości ale to film w stylu "nudny wieczór z piwem przed kompem lub tv" :lol:  na pewno będę chciał obejrzeć ale też na pewno nie jest to film, na który miałbym zamiar wydać pieniądze w kinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po zakończeniu sezonu drugiego serialu Gomorra. Bez spoilerów powiem tylko tyle, że jak dla mnie serial który wytycza nowe standardy, od teraz nic już nie będzie bardzo dobre, jeśli nie otrze się o poziom Gomorry. Z czystym sumieniem polecam. Zapraszam do uczty :) 

 

62f49d17d64a2e449c2b905f949a293e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, świetny serial. Ciekawe czy znowu będziemy czekać tak długo na kolejny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borning - norweski film samochodowy godny polecenia, dobra rozrywka szczególnie jak ktoś w uscars siedzi

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-48316-0-60835800-1467842869.jpg Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z miesiąc już nic nie oglądałem, ale za jakiś czas, już po Euro i w trakcie urlopu to nadrobię. Tymczasem przeczytałem sympatyczny wywiad z Markiem Rylance'em:

http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,13,20330308,0,Aktor-z-filmu--BFG--Bardzo-Fajny-Gigant--to-nowa-g.html

 

Obaj jesteśmy fanami "Zabójstwa Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.