Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Vikander też zachęca do obejrzenia kolejnego Bourne'a ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym odcinku VI sezony "Gry o tron". 

Uwielbiam tę historię  ^_^

Wydaje mi się, że będzie to najlepszy po pierwszym sezon i mam nadzieję, że jednak już ostatni  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że nie oglądałem więcej jak 3 odcinków na krzyż i chciałbym obejrzeć 6-ty sezon na HBO GO, jednak nie mam czasu i ochoty nadrabiać poprzednich 5-ciu. Jakieś sensowne rady? Bez kpin ;)

 

Zdecydowanie uwielbiam krótkie seriale - Kompania braci(moim zdaniem najlepszy serial "ever"), Tinker Tailor Soldier Spy, Smiley's People, Perfect Spy, The Game, Akwarium, czyli samotność szpiega, oraz stary, pierwowzór nowego z Kevin'em Spacy - The House of Cards, czy pierwszy sezon Fargo, oraz polski - Odwróceni i Alfabet Mafii(to raczej "fabularyzowany" dokument ;d) - te z kolei polecam ja ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem jakoś od 4 sezonu oglądać i nadrobiłem poprzednie 3 w 3 dni (piątek sobota niedziela) - po prostu siadasz i oglądasz to jest około 7h na sezon.

 

Z ciekawych filmów ostatnio - "Concussion" oparty na faktach związany ze środowiskiem futbolu amerykańskiego i Will Smith mówiący z akcentem z Kenii czy tam z innego afrykańskiego kraju. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio widziałem dwa bardzo dobre europejskie filmy - "Barany" i "Miara człowieka". Zakończenie tego pierwszego doprawdy niezapomniane.

O! Edmund, czyżbyś skręcił w kierunku współczesnego kina ambitnego?  I jeszcze El Clan.

Można powiedzieć, że to takie aktualne klasyki repertuarowe :) (za wyjątkiem Miary)

 

Mnie w ostatnich tygodniach skradły całkowicie festiwale (Wiosna Filmów i AfryKamera)

Na Wiośnie wiele nowości z Berlinale 2016 ale także kilka tytułów egzotycznych. Łącznie wchłonąłem ok. 15 ultranowych tytułów ale nie ma co o nich tu pisać bo większość wejdzie do normalnej dystrybucji za pół. roku albo i w ogóle..

 

Natomiast przyłączam się do pozytywnych opinii o Cloverfield Lane 10

Film, który autentycznie miesza widzom w głowach. W trakcie seansu trudno zdecydować się, która historia jest właściwie ..prawdziwa!

 

Przewrotny, niepokojący ale nierówny - 7,5-8/10. Fascynuje ale i irytuje.

Charakterystyczna, charyzmatyczna kreacja Goodmana. Sporo mocnych twistów.

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Edmund, czyżbyś skręcił w kierunku współczesnego kina ambitnego?  I jeszcze El Clan.

Można powiedzieć, że to takie aktualne klasyki repertuarowe :) (za wyjątkiem Miary)

 

 

Hehe, właściwie to od dawna oglądam europejskie kino, także to współczesne i często daje mi ono wielką satysfakcję. Choć moje uwielbienie do kina amerykańskiego z lat 40. i 70. jest jednak dużo silniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

464-film-page-large.jpg

 

Ma kilka ciekawych rozwiązań, ale ogólnie jest bardzo przewidywalny, prosty, z mnóstwem amerykańskiego poczucia humoru. Nic szczególnego.

 

6550041e49edf6f3a85f906db945f87a.jpg

 

Ładne animacje i... na tym koniec. Banalna historyjka. Niby kino familijne, ale rodzice będą się nudzić. Przereklamowany.

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki, dzięki szefie bo zapomniałem. Obejrzę w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczekajcie na cala serie i zrobcie sobie seans 3 wieczory


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byłoby lepiej, ale chyba nie wytrzymam napięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zawsze robię z serialami, które naprawdę mi "wchodzą". Tu też poczekam na całą serie i zrobie sobie seje kilkugodzinnom z mafią. Pewnie ze dwa dni potem będę do starej coś po włosku bredził w domu


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi już gorszy jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 2 sezon tez trzyma poziom, tylko oczekiwania są już coraz większe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem drugi odcinek. Trochę ostudziliście mi Panowie zapał waszymi wypowiedziami iiiiii....

 

 

Bardzo dobrze, bo nie nastawiałem się na nic specjalnego, a odcinek bardzo mi się podobał. Miłe zaskoczenie. Swietnie przedstawiona relacja ojca z synem.

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę, dzisiaj Puls2 przypomina fenomenalny film Mike'a Leigh:

http://www.filmweb.pl/film/Sekrety+i+kłamstwa-1996-701

 

 

@Lincoln

Nigdy nie widziałem jeszcze "Sekretów i kłamstw", kiedyś muszę to nadrobić.

 

 

I nadrobiłem. Rzeczywiście, wielkie kino. A takie skromne i z pozoru zwyczajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że udało się zebrać brakujące pieniądze i "Wołyń" Smarzowskiego ujrzy światło dzienne. Premiera 7. października.

 

 

Temat cholernie ciężki, ale i ignorowany przez wiele lat. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdy się boisz?

Czy moze kłamstwa?

A moze...jednego i drugiego?

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda i kłamstwo były wtedy, zycie rzadko bywa biale lub czarne, większość to szarości....

Dziś to tylko dowolne interpretacje.

Kazdy zobaczy co chce,byle tylko nie starał sie zbijać 'kapitalu" na swoich opiniach.

Chetnie zobacze film.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Marku.

Co nie zmienia faktu, ze to co się stało było czymś bardzo złym.

Oczywiście wszystko ma swoją przyczynę, dlatego napisałem:

 

 

 

A moze...jednego i drugiego?

Mam nadzieje, ze film zostanie zrobiony rzetelnie i zgodnie z prawdą historyczną.

 

Równiez chętnie zobaczę film.


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na  "Nice Guys"?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.