Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Kirk ma 100 lat  :)

 

Cp_n4ApWYAAZBIb.jpg

 

Mój Kirkowy top:

1. "Układ" - w szczególności początkowe sekwencje, aż do ponownego załamania:

 

 

2. "As w potrzasku"

3. "Ścieżki chwały"

4. "Ostatni pociąg z Gun Hill"

 

W piątce na pewno znajdzie się też "Piękny i zły"... jak tylko uda mi się go wreszcie obejrzeć  :)

 

I bonus - "Syn śmieciarza", chyba ze 3 razy czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Syn śmieciarza" - świetna

No coś Ty, "Spartakus" - gdy wszyscy wstają podając się za przywódcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzalem Arrival. Chyba jednak za duzo sie spodziewalem po bardzo pochlebnych opiniach, ktore slyszalem. Zawsze z niecierpliwoscia czekam na kazdy film, ktory ma byc ambitnym podejsciem do teamatu Sci-Fi. Arrival, nie powiem, ma ciekawy klimat i obiecujacy watek ale nie do konca udalo sie wykorzystac potencjal, ktory w filmie drzemie. A szkoda. Dobre kino ale nie wybitne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który serial lepszy, Narcos czy Gomorra? Wspólnie z żoną zastanawiamy się, co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomorra gorsza do oglądania ze względu na napisy w Narcos tylko część dialogów jest w napisach.,Zdjęcia w Narcos lepsze, w Gomorrah jest dużo scen niedoświetlonych.,Jeżeli chodzi o przekaz .to we włoskim serialu jest bardziej pesymistyczny ,nie ma żadnych pozytywnych postaci,są tylko źli i jeszcze gorsi,.W Narcos mimo całego bezmyślnego okrucieństwa dobro zwycięża. ,Obydwa seriale wybitne i warte obejrzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomorre mam rozgrzebaną, Narcos zaczęte, a kobieta się nakręciła na Belfra. No i jedziemy z Belfrem. Na szczęście jest dobry.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomorra 1000x lepsza

 

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po I sezonie Gomorra i jestem miło zaskoczony.

Dobry jest jeszcze Młody Papież - premiera była 1 czy 2 miesiace temu. 1 sezon dostępny jest już w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem z Łotra1 :)  .....dla prawdziwych fanów ! Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej się dzieje, czy bardziej gadane ?

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dużo się dzieje, akcja non stop :)  ale przede wszystkim świetne odniesienia do Sagi a szczególnie do Nowej Nadziei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaję się na Łotra, także pozytywne opinie cieszą :). A Belfer to świetny serial, jeden z fajniejszych, jakie oglądałem. Skończyłem też teraz pierwszy sezon Paktu i niestety nie ma porównania - o ile każdy odcinek trzymał w napięciu i kończył się tanim chwytem, że koniecznie trzeba obejrzeć następny, to fabuła jakaś niedopracowana, mało spójna, sporo wątków bez sensu i zakończenie wg mnie zupełnie byle jakie. Na wolne chwile, jak się nudzi, to można szybko obejrzeć, bo jest krótki, ale są lepsze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dużo się dzieje, akcja non stop :)  ale przede wszystkim świetne odniesienia do Sagi a szczególnie do Nowej Nadziei :)

 

Większy rozmach niż w przebudzeniu mocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku. zdecydowanie, tym razem w tej kwestii jest dobrze, kilkanaście nowych światów i wszystkie robią wrażenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaję się na Łotra, także pozytywne opinie cieszą :). A Belfer to świetny serial, jeden z fajniejszych, jakie oglądałem. Skończyłem też teraz pierwszy sezon Paktu i niestety nie ma porównania - o ile każdy odcinek trzymał w napięciu i kończył się tanim chwytem, że koniecznie trzeba obejrzeć następny, to fabuła jakaś niedopracowana, mało spójna, sporo wątków bez sensu i zakończenie wg mnie zupełnie byle jakie. Na wolne chwile, jak się nudzi, to można szybko obejrzeć, bo jest krótki, ale są lepsze propozycje.

A ja mam inne odczucia. Po pierwszym odcinku Belfra pomyślałem sobie, że to będzie bardzo dobry polski serial, a z odcinka na odcinek było coraz gorzej. Przyjaźnie/układy na całe życie zawarte po 2 minutach znajomosci, łapanie pijanych dzieciaków z wysokości 2 metrów w ostatniej chwili itp. Pakt jak dla mnie dużo równiejszy, nie przeładowany wątkami, No i gra aktorska jak dla mnie nie do porównania. Jeszcze nie widziałem drugiego sezonu Paktu, warto? Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku. zdecydowanie, tym razem w tej kwestii jest dobrze, kilkanaście nowych światów i wszystkie robią wrażenie 

 

to świetnie. Wydaje mi się, że ciągnięcie sagi w oparciu o główne wątki, bohaterów, historie nie jest dobrym pomysłem. Temat po prostu się wyczerpał, RoTJ zamknął historię. Dotyczy to także prequeli, co czułem już przy Zemście Sithów, pomijając niespinające się wątki między trylogią III-VI, a trylogią I-III.

Chyba rozwijanie wątków pobocznych, osadzonych w uniwersum GW, jest o wiele lepszym pomysłem. Zobaczę, po obejrzeniu Łotra1 czy tak jest i czy kolejny epizod "kanoniczny" (VIII) potwierdzi słuszność tezy.... Powiem szczerze, że nie bardzo interesuje mnie, co zrobi dziadek Luke, babcia Leia.... O wiele ciekawiej zapowiadają sie takie zamknięte historie z uniwersum, jak Łotr1..... A to daje możliwości stworzenia dużej ilości dobrych filmów.

Liczyłbym też na zaniechanie wątku ideologii, mocy, jedi etc. W GW fascynował mnie wątek militarnym technologiczny, "polityczny" niż new age-owskie dyrdymały.... Oczywiście musi być walka dobra ze złem, ale bez pseudo-ideologii.... Szczególnie, że to ideologia relatywistyczna.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo

8ff872b230a4127c3b0c5204b6e03f96.jpg

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.