Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Peaky Blinders to serial w klimacie  szemranych interesów w okresie miedzywojennym. Podobał mi się bardziej niż Zakazane imperium.

 

 

 

True Detective  oglądałem, pierwszy sezon bardzo dobry, drugi zdecydowanie gorszy. 

drugiego nie widziałem , poszukam na yt i obejrze , pierwszy sezon bardzo dobry , klimat mroczny jednak fryzury i sposób ostrzyżenia aktorów ewidentnie współczesny i nic nie mający wspólnego sprzed 100 lat....punk rock , skin heed itp klimaty

Co do fryzurek to samo można powiedzieć. >>>Ogniem i mieczem <<<< :wacko:

 

ktoś z was wcześniej pisał o "KOMORNIK" dopiero kilka dni temu widziałem i musze przyznać , żę dosyć dobry .

Edytowane przez artiplast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko. Kto nie widzial jeszcze zwierzat nocy i manchester by the sea to pora nadrobic. Ten pierwszy zwlaszcza w kinie.

Oprocz tego niezly moonlight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko. Kto nie widzial jeszcze zwierzat nocy i manchester by the sea to pora nadrobic. Ten pierwszy zwlaszcza w kinie.

Oprocz tego niezly moonlight

manchester jak najbadziej, glownie dla Afleka, ale zwierzeta moim zdaniem bez rewelacji, niby wszytsko jest okej, ale czegoś tam brakuje, idzie obejrzec ale zeby specjalnie komuś polecić to bym się zastanowił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manchester jak najbadziej, glownie dla Afleka, ale zwierzeta moim zdaniem bez rewelacji, niby wszytsko jest okej, ale czegoś tam brakuje, idzie obejrzec ale zeby specjalnie komuś polecić to bym się zastanowił :)

Mnie ten film zamiótł i 2 razy w kinie widzialem :)

Nie wiem czego tam moze brakowac? Pod wzgledem klimatycznym ten film jest wow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugiego nie widziałem , poszukam na yt i obejrze , pierwszy sezon bardzo dobry , klimat mroczny jednak fryzury i sposób ostrzyżenia aktorów ewidentnie współczesny i nic nie mający wspólnego sprzed 100 lat....punk rock , skin heed itp klimaty

Co do fryzurek to samo można powiedzieć. >>>Ogniem i mieczem <<<< :wacko:

Peaky Blinders oglądałem cztery sezony, im dalej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Girl with all the gifts - zombie trochę inaczej - polecam.

A zaraz idę na kolejny o zombie - tym razem produkcja koreańska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Train to Busan ?

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Train to Busan ?

 

(0).(0)

 

Pewnie tak. Żona płakała widząc końcówkę. Nawet niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lepszy niż te amerykańskje :) A "Girl with all the gifts" nie zmęczyłem do końca. Mało się troszku działo

 

(0).(0)

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem kinomaniaka i jego recenzje , przy Murze popłakałem sie ze śmiechu opinia 6m20s całkiem rozwala ....

zresztą dla mnie całe chińskie kino w stylu władcy pierścieni to knot za 1 punkt , nawet jak się bym zmusił nie jestem w stanie wytrzymać wiecej niż kwadrans ....

 

 

 

 

 

poniżej top 10 roku 2016  nie widziałem wszystkich filmów z top 10 , więc nie typuje , nie widziałem Wołynia , nie lubie żeżniczych filmów i żezi na rodakach , ale będzie trzeba zobaczyć bo wg maniaka to nr 2 ....

 

co do mela gibsona i przełęczy ocalonych zgadzam się że ostatnie 30 minut to dobry film , do bólu przerażający ale przetrwać te godzine wcześniej to jak oglądanie tego MURU made in china .... :wacko:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. Żona płakała widząc końcówkę. Nawet niezły.

Dokładnie :)

W Girl with all the gifts końcówka zrobiona jest super. W filmach o zombie najbardziej Lubień te sceny, w których ocalali się błąkają po martwych miastach, to uczucie wyludnienia, niepewności, napięcia

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełęcz ocalonych oglądałem wczoraj w nocy. Przez pierwszą godzinę myślałem, że zasnę ale od 1:04... Uffff

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełęcz ocalonych oglądałem wczoraj w nocy. Przez pierwszą godzinę myślałem, że zasnę ale od 1:04... Uffff

 

(0).(0)

za***isty film. Ogolnie 2016 jest bogaty w swietne pozycje. Ale zadnego polskiego filmu nawet top25 bymnie dal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym widziałem dwa filmy:

- "Honorowy obywatel" - zaskakująco świetne kino z Argentyny. Wygląda jak telewizyjny reportaż, ale ma to swoje uzasadnienie. Sporo świetnych scen, dużo humoru i jeszcze więcej goryczy. W roli głównej Oscar Martinez, bardzo dobra rola.

- "Ukryte działania" - niby wszystko ok, fajne aktorstwo kobiecego tria i Costnera, ale troszkę bez wyrazu. Utrzymane w podobnym klimacie "Służące" sprzed kilku lat były bardziej poruszające, a "Pierwszy krok w kosmos" ciekawiej pokazał program kosmiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem w nocy, podobało mi się, dobra rozrywka. Od taka holiłódzka bajka 4fun, wzruszyłem się na końcu Bradziu w formie.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=HSzx-zryEgM


(0).(0)

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w piątek naszło na Bonda i obejrzałem Skyfall. Tragedia, co oni zrobili? Zero Bonda w Bondzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na:

 

Moim zdaniem warto.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem w dzień, lepszy niż ostatni Iron Man, Thor czy Avengers. Lubię Marvela, tak na marginesie wydaje mi się że "Logan" to będzie qpa.

 

 

https://youtu.be/HSzx-zryEgM

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie przypadkiem zobaczyłem akurat dziś w nocy "Moonlight", Teraz się okazuję, że to najlepszy film roku 2016 wg Amerykańskiej Akademii Filmowej. Nie czuję się jak bym zobaczył taki świetny film, kolejny dobry raczej. Oglądaliście ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie przypadkiem zobaczyłem akurat dziś w nocy "Moonlight", Teraz się okazuję, że to najlepszy film roku 2016 wg Amerykańskiej Akademii Filmowej. Nie czuję się jak bym zobaczył taki świetny film, kolejny dobry raczej. Oglądaliście ?

Też uważam ze nie zasluguje na statuetke... juz lepiej jakby la la land ja zatrzymał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "La La Land" nie dałem się zaciągnąć żonie, więc nie mam porównania. Na "Moonlight" natknąłem się przypadkiem w zeszłym tygodniu, szykując videotekę na statek, jak to zwykle bywa przed wyjazdem. Poczytałem recki, mówię sobie - zobaczę z ciekawości. I tak dziś w nocy zobaczyłem, a rano czytam że arcydzieło, no nie wiem. Fajną postać stworzył Mahershala Ali, pewnie tak mi się podobał, bo kojarzy mi się głównie z lobbystą w garniaku za 5000 papiera w "House of Cards". Tutaj taki prawdziwy "Thug". Z resztą dostał dziś Oscara za tego właśnie bandziora.

 

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za cztery dni premiera Trainspotting 2 :) W sumie dawno nie czekałem tak na premierę czegokolwiek. Ciekawe co im z tego wyjdzie, bo T1 jest jednym z moich ulubionych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie przypadkiem zobaczyłem akurat dziś w nocy "Moonlight", Teraz się okazuję, że to najlepszy film roku 2016 wg Amerykańskiej Akademii Filmowej. Nie czuję się jak bym zobaczył taki świetny film, kolejny dobry raczej. Oglądaliście ?

 

Idę jutro do kina na ten film. Zobaczymy co to warte ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.