Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Za mną OBŁAWA z 2012 roku w reżyserii Marcina Krzyształowicza.

 

recenzja filmu: http://www.filmweb.pl/film/Ob%C5%82awa-2012-639947

 

film do obejrzenia choćby tutaj: https://vod.pl/filmy/oblawa/kj4w4z0

 

 

 

Film dla mnie rewelacyjny, wielowątkowy, nie jest to jakaś amerykańska szmira tylko dobry polski film. Mankamentem może być tylko podkład dźwiękowy - znów buczenie słychać a nie wypowiadane pełne słowa, ale może znów się czepiam.

 

Wśród aktorów poza młodym Stuhrem można zobaczyć Weronikę Rosati :)

 

Z czystym sumieniem POLECAM.

 

co ciekawe film w założeniu miał wyglądać 'normalnie' ale ponoć przy normalnym montażu nie dało się go oglądać więc postanowiono zmontować go ponownie w ten właśnie sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe film w założeniu miał wyglądać 'normalnie' ale ponoć przy normalnym montażu nie dało się go oglądać więc postanowiono zmontować go ponownie w ten właśnie sposób :)

 

Nie wiedziałem. Dzięki za info.

W sumie to liczy się efekt, a ten został osiągnięty. Dzięki temu WIDZ cały czas zmuszany jest myśleć by się ni pogubił w fabule.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gangi Nowego orku" widziałem trzy razy i za każdym razem podobały mi się bardziej. Gdyby tylko zamienić Cameron Diaz na inną aktorkę...

 

Ja ostatnio wiele słyszałem o Francois Ozone. Wczoraj oglądałem jego film z 2014 pt. Nowa dziewczyna.

Powiem tylko tyle że widziałem juz wiele ale tak zakręconego filmu dawno nie widziałem.

Do gry aktorskiej i scenariusza nie można się czepiać, jednak kino familijne to to  nie jest...

 

Akurat "Nowej dziewczyny" nie widziałem, ale ostatnio obejrzałem "5x2" i "Basen". W pierwszym zagrała doskonała jak zawsze Valeria Bruni-Tedeschi. Bardzo dobry film. "Basen" jest już bardziej efekciarski, ale też miło się ogląda.

 

Po jakichś 28 latach obejrzałem też "Znikający punkt" - za pierwszym razem w kinie nocnym na TVP1, z tatą :) Teraz też oglądało się bardzo dobrze. Zakończenie, które w dzieciństwie mnie zszokowało, zostało naprawdę świetnie zrobione. Fajna muzyka, no i oczywiście Challenger, dla którego tak naprawdę warto ten film oglądać :) Jedyną sceną, która dziś wypada katastrofalnie, jest retrospekcja z tragicznie zmarłą ukochaną Kowalskiego. Cóż, wygląda niestety jak to:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film ma klimat, podobnie jak "Fargo" ...która zaraz chyba włączę raz jeszcze ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z kina z IT i musze dolaczyc sie do pozytywnych recenzji. Bardzo fajnie oddany klimat, dobra gra aktorska, swietna muzyka i jak dla mnie rewelacyjny pennywise. Polecam obejrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IT na plus choć postawiony na ciągłe nastraszanie i trochę brakło mi budowania napięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w kinie zupełnie przypadkiem, szedłem z kumplem i przechodziliśmy obok kina, wskazuje mi plakat mówi że to jest dobry film akcji.

 

 

Analizuję ten plakat, i myślę nie znam ale co tam, sprawdzam w necie że trochę kopane, sporo strzelane i wysadzane - myślę sobie, na pewno nie arcydzieło ale można się dwie godzinki odmóżdżyć. Mocne kino akcji :D :D :D Dzieje się non stop, nawet nie takie oczywiste zwroty akcji, podobało nam się. W kinie oprócz nas było dwóch  kilkunastolatków, śmialiśmy się, że kiepsko to o nas świadczy :P Nie mniej polecam

 

Ponadto w weekend

 

 

No nie jest to kino dla wyszystkich, zresztą pierwowzór mówi sam za siebie. Wiadomo czego się spodziewać, żona wytrzymała godzinę, ja do końca i nie było tak źle. Można się pośmiać

 

No i nowi "Piraci"

 

 

Świetny od początku do końca, postać Salazara wymiata !! Javier idealnie się wpasował, ulubiona postać tej odsłony serii

 

 

Na jutro zaplanowałem ten

 

 

Oglądał ktoś może ? Może być dobrze.

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio obejrzałem film Wajdy - jeden z ostatnich (z 2013r.):

 

Wałęsa. Człowiek z nadziei

 

https://vod.pl/filmy/walesa-czlowiek-z-nadziei-online/nnl4sfm

 

opis filmu tutaj:

 

http://www.filmweb.pl/film/Wa%C5%82%C4%99sa.+Cz%C5%82owiek+z+nadziei-2013-608184

 

Filmu opisywać raczej nie trzeba. Obejrzałem... bo ostatnio była kolejna rocznica sierpnia '80.

 

Zastanawia mnie to co przeczytałem na filmweb - link powyżej. Film polski a premiera była później niż na świecie. Ktoś wie o co tutaj chodzi/o co z tym chodzi?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok., rozumiem. dzięki za wyjaśnienie.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos sez 3. Dla mnie sez 1 najlepszy, 2 średni,3 najgorszy.

 

 

 

 

Miejscami dynamiczny, miejscami monotonny. Obejrzeć i zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film ma klimat, podobnie jak "Fargo" ...która zaraz chyba włączę raz jeszcze ;)

No klimat niesamowity ma to fakt, apropo Woody Hareldson świetnie się umie odnaleźć własnie w klimacie filmów z takiego amerykańskiego upalnego zadupia - To nie jest kraj dla starych ludzi, Urodzeni mordercy  czy tez absolutnie genialne true Detective , wszystko moje ulubione pozycje i absolutnie godne polecenia.

Fargo jestem po 3 sezonie serialu, zreszta bardzo mocno zainspirowanego filmem, i rozgrywającego się w zimowym tle Minessoty. Trzeci sezon trzyma poziom, ale niestety słabszy w mojej opinii od dwóch pierwszych , no i finałowy odciek jakoś taki bez sensu...

A z seriali jeszcze oglądałem ostatnio Deadwood, teoretycznie western, w praktyce świetny serial obyczajowy z akcją podchodzącą raczej pod Unforgiven niż Siedmiu wspaniałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No klimat niesamowity ma to fakt, apropo Woody Hareldson świetnie się umie odnaleźć własnie w klimacie filmów z takiego amerykańskiego upalnego zadupia - To nie jest kraj dla starych ludzi, Urodzeni mordercy czy tez absolutnie genialne true Detective , wszystko moje ulubione pozycje i absolutnie godne polecenia.

Fargo jestem po 3 sezonie serialu, zreszta bardzo mocno zainspirowanego filmem, i rozgrywającego się w zimowym tle Minessoty. Trzeci sezon trzyma poziom, ale niestety słabszy w mojej opinii od dwóch pierwszych , no i finałowy odciek jakoś taki bez sensu...

A z seriali jeszcze oglądałem ostatnio Deadwood, teoretycznie western, w praktyce świetny serial obyczajowy z akcją podchodzącą raczej pod Unforgiven niż Siedmiu wspaniałych.

A Japończyki dalej nabywasz i zbywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem film. Poszedłem z żoną do kina na dzieło zatytułowane botox. 48 zł psu w d*pę. Jedyny film gorszy jaki widziałem w życiu miał tytuł Kac Wawa .,..ale to ten sam autor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po tym panu? Cała jego "twórczość" trzyma ten poziom, kilka płaskich i wulgarnych gagów filmowca nie czyni.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takiej kichy się nie spodziewałem. Pitbull taki nie był.

I nie o wulgaryzmy chodzi a o skrajne skretynienie....

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja jutro wybieram się na Blade Runnera 2049 i już nie mogę się doczekać! Jestem wielkim fanem starego Blade Runnera, którego uważam za jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) film sci-fi w historii kina. Przy okazji cieszę się, że jednak Scott nie zdecydował się na reżyserowanie nowego filmu  :) Szkoda tylko, że nowy film jest bez Rutgera Hauera... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.