Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

 

To chyba raczej do tematu "Żarty żartami"?

 

Autor tego "artykułu" też daje czadu: " Na liście nie znajdziecie jednak takich klasyków, jak "Skazani na Shawshank", "Nietykalni" i "Zielona mila"."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też przez chwilę się zastanawiałem, czy nie "pójść" z tym do "Żarty żartami", bo nieźle się przy tej liście ubawiłem ;-)

A swoją drogą, to ja osobiście "Skazanych ..." wysoce sobie cenię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak bym miał Eterne Kontiki to bym ją teraz zakładał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przez chwilę się zastanawiałem, czy nie "pójść" z tym do "Żarty żartami", bo nieźle się przy tej liście ubawiłem ;-)A swoją drogą, to ja osobiście "Skazanych ..." wysoce sobie cenię ;-)

Film, kult, choc slowa nie lubię


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przez chwilę się zastanawiałem, czy nie "pójść" z tym do "Żarty żartami", bo nieźle się przy tej liście ubawiłem ;-)

A swoją drogą, to ja osobiście "Skazanych ..." wysoce sobie cenię ;-)

 

:) nawet ci z metacritic zauważyli chyba absurdalność obranej metody, ale co tam - ważne, żeby ranking poszedł w świat opatrzony mylącym nagłówkiem.

 

Ja "Skazanych..." czy "Zieloną milę" też lubię, to bardzo dobrze zrobione filmy i świetna rozrywka, choć oczywiście zaczynanie od nich listy filmów, które w tym niedorzecznym rankingu zostały pominięte, to gruba przesada. Ale w tym "artykule" gość chyba szukał jakiegoś punktu odniesienia i jedyne, co znalazł, to ranking filmwebu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film lubię, bo lubię wszystkie filmy na podstawie ksiazek ktore czytałem, odczuwam wtedy dziwne " wibracje" i konfrontuje je z wyobraźnią podczas czytania....Chyba jasno napisalem :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak czy inaczej mamy jasność, że ten "ranging" to niezłe jaja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej mamy jasność, że ten "ranging" to niezłe jaja ;-)

 

To subiektywne odczucia "kogoś". Te sprawy są niezmierzalne. Utwórzmy taki ranking sami tutaj. Wielu się uśmieje..

Traktowałbym jako jedną z wielu ciekawostek.

 

A... Byłem na Geostorm. Nie wejdzie do żadnych fajnych rankingów. Moich rankingów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To subiektywne odczucia "kogoś". Te sprawy są niezmierzalne. Utwórzmy taki ranking sami tutaj. Wielu się uśmieje..

Traktowałbym jako jedną z wielu ciekawostek.

 

 

To nie subiektywne odczucia, tylko wynik przyjętych kryteriów wyboru... 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem film „1922” produkcji NETFLIX...na początku film był bardzo obiecujący, napięcie czuć już od samego początku filmu ale potem gdzieś to uciekło, przez drugą połowę filmu cały czas myślałem żeby go wyłączyć jednak film przykuwał uwagę swoim klimatem i jakoś dotrwałem do końca 5/10 pkt.

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam nadzieję, że moderator nie wyrzuci stąd tego postu  ;) Ilekroć miałem okazję oglądać oficjalny teledysk do "One" Metallici zastanawiałem się, fragmenty jakiego filmu zostały w tym teledysku wykorzystane? Ostatnio miałem trochę czasu więc poszperałem i trafiłem na film "Johnny poszedł na wojnę" z 1971 roku, w reżyserii Daltona Trumbo. Poruszający antywojenny obraz. Serdecznie polecam tym, którzy nie mieli jeszcze z tym filmem styczności. Dla zachęty to, od czego zaczęły się moje poszukiwania. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem film „1922” produkcji NETFLIX...na początku film był bardzo obiecujący, napięcie czuć już od samego początku filmu ale potem gdzieś to uciekło, przez drugą połowę filmu cały czas myślałem żeby go wyłączyć jednak film przykuwał uwagę swoim klimatem i jakoś dotrwałem do końca 5/10 pkt.

 

Dzisiaj go miałam w proponowanych, ale... chyba się nie skuszę.

 

Za to z uporem maniaka nadrabiam 7 sezonów Once Upon a Time. Kto powiedział, że to bajka dla dzieci? Bzdura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walt Kowalski na tvn7

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę popełniłem Thor Ragnarok w 4dx.

Film super, rozrywka fajna, bardzo dużo humoru.

4dx - w porównaniu do tego co doświadczyłem w 2002r jest lepiej ale i tak kolejne filmy będę oglądał maksymalnie w 3d.

 

Taplaltakl.

 Byłem na 2D. Lubię generalnie ten gatunek, ale obecne produkcje ida w tak przegiętym, efekciarsko-kreskówkowym kierunku, że zaczyna mnie to razić. Ale nie narzekam, bo cudem tylko udało mi sie wykręcic z Listów do M 3  :blink:  :D

 

Co do filmu - zaskoczenie własnie z humorystycznymi akcentami - momentami brechtałem z całą salą bardziej niż na jakichś francuskich komedyjkach ;)

Natomiast absolutny creme de la creme - Cate Blanchet w roli Heli... :blink:  :rolleyes:  :wub:  Oczywiście rola jak rola w takim gniotku, mam na myśli wizję. Jak nie jestem fanem ani jej urody (obiektywnie jest jednak mega piękna, ale w wersji blado-blond po prostu mnie nie kręci... :ph34r: ) ani takiego gotyckiego makeupu, to w tym filmie połączenie tych dwóch elementów dało hipnotyczny efekt //rumieniec... Sam nie wierzę w to co piszę, ale po filmie szukałem w sieci fotosów z filmu, bo czułem niedosyt tej aktorki w tej konkretnej wersji...  :rolleyes:  :P  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem wczoraj pierwszy odcinek trzeciej serii "Fargo", Evan wymiata. Przehit, w zasadzie dwie pierwsze serie świetne, więc pewnie będzie trzymał poziom we wszystkich seriach. Rzadko się taka sytuacja zdarza,


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuję skończyć 7 odc 1 sezonu (jedynego na razie) SEAL Team.... nie polecam. O wiele lepsze z nowości o tej tematyce jest The Brave czy Valor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w kinie na filmie twórcy "Bogów" pt. "Najlepszy".

Naprawdę to chyba najlepszy film jaki ostatnio widziałem... I to nie tylko dlatego że historia Legniczanina i głównie kręcona w moim mieście.

Film rewelacyjny.. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Podobno bardzo dobra rola Gierszała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim gorąco serial "Hannibal" wybitnie niesamowity Madds Mikelsen, całość zrobiona ze smakiem, poezja dla oczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim gorąco serial "Hannibal" wybitnie niesamowity Madds Mikelsen, całość zrobiona ze smakiem, poezja dla oczu

Ogladałem, również polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Ogladałem, również polecam.

Tyle, że z każdym kolejnym sezonem był coraz słabszy, coraz bardziej odjechane poetycki wizje reżysera przeszkadzały to oglądač.

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 

 

1.Mother! - g..wno rzadkiej maści , tego beznadziejnego gniota nie uratują ani aktorzy ani dorabiana ideologia o głębokim niby przesłaniu i symbolice..WYSZEDŁEM z kina przed zakończeniem filmu 

 

2.Cicha noc - z przyjemnością do obejrzenia - kolejny niezły film polski 

 

3. Subarbicon - mnie się bardzo podobał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.