Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

The Mandalorian - nie jestem specjalnie fanem Star Wars, zawsze się oglądało bo wszyscy oglądali, ale trzeba przyznać, że serial Disneyowi mega wyszedł. Na razie obejrzałem 5 odcinków i nie mogę się doczekać kolejnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że w temacie filmowym ale polecicie jakiś fajny serial na HBO GO? Wiele już widzieliśmy i właśnie czegoś nowego szukamy. W zasadzie gatunek bez znaczenia, byle się dobrze oglądało.

a co mamy już za sobą?

Gommora

Genialna Przyjaciółka

Wielkie kłamstewka

Wataha

Pakt

Luther

Obsesja Eve

Czarnobyl

Detekyw

Templariusze

Miasteczko Twin Peaks 

Fargo

Młody Papież 

Tabu

Westworld

Ostre przedmioty

Ślepnąc od świateł

Na cały głos

Długa noc

Teoria wielkiego podrywu

 

Żeby nie było nie jesteśmy żadnymi maniakami, nie siedzimy w nocy żeby cały sezon na raz obejrzeć (ale jak ktoś tak robi to szacun). Wolę zaufać Waszym opiniom, bo wiadomo że na portalach jedni się zachwycają inni piszą, że do bani. 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HBO GO zacząłbym od Ostre przedmioty, The Walking Dead, Ray Donovan. Tak na dzień dobry ode mnie kupa oglądania. Kolejność nieprzypadkowa. Przy okazji napiszę, że również polecam to co Rafi ostatnio, czyli The Kominsky Method na Netflixie- odcinki krótkie, serial bardzo fajny i wchodzi momentalnie. Ponadto jakby ktoś wcześniej nie widział (jak ja do wczoraj) Apocalypto to niech to zmieni ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Times Square - bodajże są na HBO GO. Jeden z lepszych seriali jakie miałem okazje oglądać, wciąga jak bagno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja trzaskam Watchmen i His dark materials w międzyczasie jeszcze zaliczyłem The sleepers i Temple obejrzałem też...

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szymar - "Paragraf 22" widzieliście? Polecam. Tak samo "Brytania" - fajny klimat. Ja poza "GoT" z HBO widziałem - ślepnąc od świateł, Czarnobyl, Wataha, Templariusze, Euforia, Westworld, Gomorra, Krypton, Tabu. Z tych - Krypton to bajeczka, Euforia - mi się podobał chociaż tematyka niełatwa i dlatego serial chyba zrobił małą burzę w dyskusjach o różnych sferach życia. Ale to samo chyba można powiedzieć o Watchmenach - mi się bardzo podoba, podszedłem do tego serialu bez jakichkolwiek wymagań i jestem mega zaskoczony rozwojem wydarzeń. Ale z tego co wyczytałem pobieżnie - też podnosi publiczną dyskusję o pewnych rzeczach - ale bez polityki w tym temacie. Kroniki Times Square - też świetny serial i raczej z tych niełatwych z racji tematyki. Z innych bajek typowo opłaconych dla pewnych środowisk - Batwoman. Ogóle jak na bajkę dla zabicia czasu - ok poza jednym (wyjątkowo) żenującym odcinkiem. Teraz chyba niedostępne - Rodzina Borgiów i Rzym - też polecam. Potwór z bagien - bajka, jakoś ujdzie  :P 

Na razie trochę się zastanawiam co będzie z Watahą bo w pierwszym odcinku trochę się to wszystko nie trzyma, zobaczymy co będzie dalej. Westworld oglądałem rok temu i pamiętam, że zrobił na mnie ważenie. Nie wiem  czy będzie jeszcze kontynuowany, furtkę sobie zostawili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzym super ale 2 sezon widać że na szybko robiony. Podobno miało być 4 czy 5 jednak zmiana planów i trzeba było 3 czy 4 sezony skomasowac w 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje! wczoraj zaczęliśmy Kroniki Times Square. dobrze się zapowiada!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że w temacie filmowym ale polecicie jakiś fajny serial na HBO GO? Wiele już widzieliśmy i właśnie czegoś nowego szukamy. W zasadzie gatunek bez znaczenia, byle się dobrze oglądało.

a co mamy już za sobą?

Gommora

Genialna Przyjaciółka

Wielkie kłamstewka

Wataha

Pakt

Luther

Obsesja Eve

Czarnobyl

Detekyw

Templariusze

Miasteczko Twin Peaks

Fargo

Młody Papież

Tabu

Westworld

Ostre przedmioty

Ślepnąc od świateł

Na cały głos

Długa noc

Teoria wielkiego podrywu

 

Żeby nie było nie jesteśmy żadnymi maniakami, nie siedzimy w nocy żeby cały sezon na raz obejrzeć (ale jak ktoś tak robi to szacun). Wolę zaufać Waszym opiniom, bo wiadomo że na portalach jedni się zachwycają inni piszą, że do bani.

Dzięki!

Koniecznie The Sopranos/Rodzina Soprano. Nawet jak to nie twoje klimaty to serial tak wielowymiarowy, że warto. Stary, ale wciąż z czołówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolego @szymar, WATCHMEN polecam. 16go finałowy odcinek, a w ostatnim się działo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się tylko przed serialem polecam obejrzeć film Snydera z 2009 roku - dla mnie świetny - też jest na HBO GO. Możliwe że na święta dostanę komiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oj działo się tylko przed serialem polecam obejrzeć film Snydera z 2009 roku - dla mnie świetny - też jest na HBO GO. Możliwe że na święta dostanę komiks

 

Dzięki za cynk o tym, że film jest na HBO GO, bo serial zainspirował mnie do tego, żeby go obejrzeć, a jakoś nie mogłem na BR sensownego wydania znaleźć. Wieczór mam już zaplanowany  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyko że to chyba jest ta krótsza wersja, ale na początek spoko teraz serio z wypiekami na buzi czekam na komiks

 

Mam też złożone zamówienie u Mikołaja na książkowe His dark materials w oryginale - zobaczymy, czy dam radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to życzę Ci, żeby się okazało, że grzeczny byłeś  ;)

 

A ja najwyżej zacznę od tej krótszej wersji na HBO GO, a później się zobaczy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio rodzina soprano mnie kusi. ale ma tyle sezonów, że ciężko mi sie zabrać. parę razy się watchmen pojawiło, więc chyba jako następny sprawdzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Soprano obejrzeć trzeba. James Gandolfini w roli życia :) A i trochę zegarków da radę wypatrzeć. Zgadzam się z przedmówcami, Soprano to obowiązkowa pozycja na serialowej mapie, a, że dużo odcinków to nawet lepiej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fidelio rodzina soprano mnie kusi. ale ma tyle sezonów, że ciężko mi sie zabrać. parę razy się watchmen pojawiło, więc chyba jako następny sprawdzę.

Serio polecam najpierw film, bo ułatwia odnalezienie się w uniwersum no i jest spoooro nawiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Mandalorianin - nie jestem obiektywny, bo z GW praktycznie wszystko lubię, ale: piąty odcinek taki se. Jakiś taki wypełniacz czy coś.

Cztery pierwsze bardzo in plus i będę śledził dalej :)

Melodyjka towarzysząca Mando mnie prześladuje :D

 

Przy przeprowadzce znalazłem też zbiorcze DVD z "Małą Brytanią" - polecam KAŻDEMU :D Każdemu, bo u każdego coś wywoła ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Świetna mikstura humoru i wcale niebanalnej zagadki.

 

 

 

To jest francuska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Jak podobał Ci się "Rzeź" Polańskiego, to ten też będzie. Film podobny, bardziej damsko-męski i bardziej współczesny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 Underground - odpalone przez przypadek, bardzo dobrze spędzony czas :) Fabuła w filmie jest bo jest, ekipa, humor, ro***erducha pierwsza klasa. Taki nieskażony myślą film z fajnymi, krwawymi efektami, pościgami, strzelaniem itd. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 2 Papieży i to jest dla mnie premiera roku w Netflixie, a nie przegadany Irlandczyk (gdzie szczególnie irytujący jest DeNiro, grający jednym i tym samym grymasem twarzy od lat 90-tych). Tu mamy koncert gry aktorskiej na najwyższym poziomie. Polecam, a ostatnia scena to już absolutna przyjemność.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem na Gwiezdnych Wojnach - mi się podobało, sporo nawiązań do starych GW (dla mnie na plus), jeśli ktoś lubi tą sagę to raczej się nie zawiedzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz żebym zrobił spoilery albo opowiedział film?  :lol: Nie jest tajemnicą, że to ostatni film z sagi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.