Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ślepnąc od świateł tylko dla Frycza.Potęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem 1 sezon „Zagubieni w kosmosie”.

Dzisiaj rozpoczynam 2 oglądać. Mogę powiedzieć, ze podoba mi się bardziej od rozreklamowanego „Wiedźmina” :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... „Zagubieni w kosmosie”. ...

Włanczam popcorm2.gif

Zobaczymy jaki masz gust cool.gif

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy z córką. No taki se..... Naiwny ten film jakiś.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy z córką. No taki se..... Naiwny ten film jakiś.

 

Możesz rozwinąć temat? Rozumiem, ze np. taki Mandalorian jest kinem ambitnym, tak? :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale jakoś tak nie zagadał. A naprawdę się dobrze nastawiłem. No goście mają katastrofę lądują na jakiejś obcej planecie i zamiast skupić się na współdziałaniu, zrozumieć że tylko współpraca jest ich szansą, knują jeden przeciw drugiemu. Ten robot to ich szansa a przynajmniej spory atut w walce o przeżycie a doprowadzają do jego zniszczenia. Taki w stylu starych seriali rodzinnych ten serial i brak w nim pazura. Za grzeczny.

Ps. I po co ten zaczepny ton ....

 

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Netflix sensacyjny serial "Niewiarygodne". Rewelacyjna filmowa robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem film John Rambo fajnie po paru latach obejrzeć go jeszcze raz na dużym telewizorze w dobrym sprzętem grającym,ale mam pytanko Czy ktoś się orientuje jaki zegarek miał Sylvester Stallone w tym filmie.

 

Ja też wczoraj obejrzałam. Może mało kobiece kino, ale co tam Wydaje mi się, że miał Pama.

Sylwek w formie. tez sie zastanawiałem co nosi.  Poszukałem i jest to  Carl F. Bucherer Patravi ScubaTec

 https://www.atimelyperspective.com/sylvester-stallone-wears-carl-f-bucherer-in-rambo-last-blood/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale jakoś tak nie zagadał. A naprawdę się dobrze nastawiłem. No goście mają katastrofę lądują na jakiejś obcej planecie i zamiast skupić się na współdziałaniu, zrozumieć że tylko współpraca jest ich szansą, knują jeden przeciw drugiemu. Ten robot to ich szansa a przynajmniej spory atut w walce o przeżycie a doprowadzają do jego zniszczenia. Taki w stylu starych seriali rodzinnych ten serial i brak w nim pazura. Za grzeczny.

Ps. I po co ten zaczepny ton ....

 

Do zaczepności mi daleko, uwierz :) Uważam, że oba seriale, to kino typowo rodzinne i rozrywkowe jak dla mnie. Takie lekkie dla odmóżdżenia po pracy.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sylwek w formie. tez sie zastanawiałem co nosi. Poszukałem i jest to Carl F. Bucherer Patravi ScubaTec

https://www.atimelyperspective.com/sylvester-stallone-wears-carl-f-bucherer-in-rambo-last-blood/

W ostatniej części i owszem A w IV pt. John Rambo miał Panerai PVD Luminor Marina Militare. To już później odgrzebałam. Oglądając film, może w 2-3 kadrach dało się dostrzec, że to Pam.

https://www.watch-id.com/sightings/panerai-pvd-luminor-marina-militare-sylvester-stallone-rambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu nawalanki nad rzeką widać w jednym ujęciu.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Once Were Warriors - https://m.filmweb.pl/film/Tylko+instynkt-1994-31913

Natknąłem się na jakimś lokalnym festiwalu lata temu. Niepozorny a naładowany emocjami film. Świetny według mnie.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej części i owszem A w IV pt. John Rambo miał Panerai PVD Luminor Marina Militare. To już później odgrzebałam. Oglądając film, może w 2-3 kadrach dało się dostrzec, że to Pam.

https://www.watch-id.com/sightings/panerai-pvd-luminor-marina-militare-sylvester-stallone-rambo

Zgadza sie :)

post-95072-0-25077000-1578851380_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Właśnie obejrzałem Wstręt, czyli pierwszy film R. Polańskiego po wyjeździe z kraju. Mozna rzecz. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psy3.jpg

 

ogólnie jako kino akcji - spoko. Wątki się nie kleją ale co tam  :lol: jeśli ktoś robi sobie wygórowane nadzieje (bo mam wrażenie, że wielu tak ma) to może być kicha, jeśli podejdzie się na luzie i przymknie się oko na pewne niedociągnięcia - fajna rozrywka. 

Tylko trochę nie kumam po co zabierać na ten film dzieci - obok mnie siedział facet z dwójką chłopaków  +/-10 lat? Film gdzie non stop sypią się k, ch, plują krwią - słabe kino familijne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yellowstone 2 sezon - nagrałem i zaczynam oglądać. 1 sezon był niezły.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na tych Psach. Dostałem to na co się nastawiałem.Taki  sobie film akcji. Rano juz zapomniałem o czym ten film był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny

 

Jednego dnia część najpierwsza - Nowa Nadzieja - i najostatniejsza, Skywalker Odrodzenie.

Nowa Nadzieja w szczególnej fanowskiej edycji Project 4K77, czyli coś do czego Lucas nigdy nie dopuścił - oryginalna pierwotna kinowa wersja filmu we współczesnej jakości. Wszystko co oglądacie dzisiaj jest już zepsute, ostatnie wydanie niemodyfikowanej pierwszej trylogii to dwupłytowe Special Edition DVD z 2006r.

 

Po obejrzeniu chyba zrozumiałem, czy raczej uświadomiłem sobie na czym polegał fenomen i dlaczego tak wielu fanów, w tym ja,  nie zaakceptowało sequeli. Dzisiaj Nowa Nadzieja ma ponad 40 lat, ja też mam ponad 40 lat ale oglądając czuję się prawie tak jak czułem się jako gówniarz widząc ten film po raz pierwszy mnóstwo lat temu, przez 2 godziny można pozwolić sobie uwierzyć że naprawdę jesteśmy w takim świecie, film nie jest śmiertelnie poważny ale też w żadnym miejscu nie głupawy, ma idealny poziom wyważenia żeby niemal każdy mógł się na trochę oderwać od rzeczywistości.

Nowe produkcje już tego nie mają, tam co chwilę jest jakaś infantylna pseudodowcipna scenka ze zwierzakami albo robotami, gierki słowne w natężeniu i błyskotliwości odpowiedniej dla kogoś o inteligencji główki kapusty, ujęcia służące wyłącznie pokazaniu kolejnych osiągnięć technik CGI, odpowiedni poziom poprawności politycznej chociaż zabrakło jakichś LGBT, może będą w spin-offach jeśli to faktycznie koniec głównej sagi ale ten koniec już nie raz zapowiadano a jednak żądza pieniądza zwyciężyła. Ogląda się to jak komiks albo kreskówkę, w dodatku o totalnie niespójnej i nielogicznej fabule, ani przez sekundę nie można mieć poczucia utożsamiania się, ulokowania w tym uniwersum. Jak ma być śmiesznie to jest głupawo, jak ma być poważnie to jest żenująco. Apogeum tej chały to było Mroczne Widmo i chyba nawet twórcy uznali że przegięli, niestety sam Lucas konsekwentnie psuł swoje pierwotne dzieła dodając tam a to widoczki, a to stworki, a to nasrane techniką "ulepszone" ujęcia, a to podmienionych bez kompletnego sensu aktorów, najgorsze że te pokaleczone wersje są obecnie jedynymi które można kupić. 

 

Do części IV-VI w wersjach kinowych wracałem i będę wracał, pozostałe nadają się do obejrzenia raz, niektóre nawet i nie tyle.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Najlepsze nowe GW to "Łotr 1" ot co :)

I według mnie spokojnie konkurują z pierwszymi trzema.

 

Podobnie odbieram stare, nowsze i najnowsze części.

Przy najstarszych spędziłem dzieciństwo. Do tej pory ciepło mi na duchy, jak wspominam niedzielę, którą spędziłem sam (zapalenie ucha, reszta rodziny u dziadków na obiedzie :) ) z dwoma, aaaalbo nawet trzema(?) częściami GW. Leciały jedna po drugiej na jednym z dwóch ogólnopolskich programów :)

W sumie to tylko sentyment mnie przy starych trzyma, bo wracając teraz do nich... mimo, że rozrywka dobra to nic w nich tyłka nie urywa :D

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gwiezdne Wojny

 

Jednego dnia część najpierwsza - Nowa Nadzieja - i najostatniejsza, Skywalker Odrodzenie.

Nowa Nadzieja w szczególnej fanowskiej edycji Project 4K77, czyli coś do czego Lucas nigdy nie dopuścił - oryginalna pierwotna kinowa wersja filmu we współczesnej jakości. Wszystko co oglądacie dzisiaj jest już zepsute, ostatnie wydanie niemodyfikowanej pierwszej trylogii to dwupłytowe Special Edition DVD z 2006r.

 

Po obejrzeniu chyba zrozumiałem, czy raczej uświadomiłem sobie na czym polegał fenomen i dlaczego tak wielu fanów, w tym ja,  nie zaakceptowało sequeli. Dzisiaj Nowa Nadzieja ma ponad 40 lat, ja też mam ponad 40 lat ale oglądając czuję się prawie tak jak czułem się jako gówniarz widząc ten film po raz pierwszy mnóstwo lat temu, przez 2 godziny można pozwolić sobie uwierzyć że naprawdę jesteśmy w takim świecie, film nie jest śmiertelnie poważny ale też w żadnym miejscu nie głupawy, ma idealny poziom wyważenia żeby niemal każdy mógł się na trochę oderwać od rzeczywistości.

Nowe produkcje już tego nie mają, tam co chwilę jest jakaś infantylna pseudodowcipna scenka ze zwierzakami albo robotami, gierki słowne w natężeniu i błyskotliwości odpowiedniej dla kogoś o inteligencji główki kapusty, ujęcia służące wyłącznie pokazaniu kolejnych osiągnięć technik CGI, odpowiedni poziom poprawności politycznej chociaż zabrakło jakichś LGBT, może będą w spin-offach jeśli to faktycznie koniec głównej sagi ale ten koniec już nie raz zapowiadano a jednak żądza pieniądza zwyciężyła. Ogląda się to jak komiks albo kreskówkę, w dodatku o totalnie niespójnej i nielogicznej fabule, ani przez sekundę nie można mieć poczucia utożsamiania się, ulokowania w tym uniwersum. Jak ma być śmiesznie to jest głupawo, jak ma być poważnie to jest żenująco. Apogeum tej chały to było Mroczne Widmo i chyba nawet twórcy uznali że przegięli, niestety sam Lucas konsekwentnie psuł swoje pierwotne dzieła dodając tam a to widoczki, a to stworki, a to nasrane techniką "ulepszone" ujęcia, a to podmienionych bez kompletnego sensu aktorów, najgorsze że te pokaleczone wersje są obecnie jedynymi które można kupić. 

 

Do części IV-VI w wersjach kinowych wracałem i będę wracał, pozostałe nadają się do obejrzenia raz, niektóre nawet i nie tyle.

Surowa ocena, ale jako fan SW, nie mogę się z nią nie zgodzić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Najlepsze nowe GW to "Łotr 1" ot co :)

I według mnie spokojnie konkurują z pierwszymi trzema.

 

Podobnie odbieram stare, nowsze i najnowsze części.

Przy najstarszych spędziłem dzieciństwo. Do tej pory ciepło mi na duchy, jak wspominam niedzielę, którą spędziłem sam (zapalenie ucha, reszta rodziny u dziadków na obiedzie :) ) z dwoma, aaaalbo nawet trzema(?) częściami GW. Leciały jedna po drugiej na jednym z dwóch ogólnopolskich programów :)

W sumie to tylko sentyment mnie przy starych trzyma, bo wracając teraz do nich... mimo, że rozrywka dobra to nic w nich tyłka nie urywa :D

 

To prawda że Łotr 1 jest najbardziej w stylu pierwotnej trylogii, jeśli już mowa o spin-offach to np. Hana Solo w ogóle nie byłem w stanie obejrzeć - takie to durne, ckliwe i nudne.

 

Jak oglądałeś w TV to późno :) Ja widziałem w kinie którego już dzisiaj nie ma. Po bilety do kina na Powrót Jedi kolejka była większa niż do mięsnego.

 

Dzisiaj tyłka faktycznie nie urywa bo do wielu rzeczy które wtedy były tak przełomowe że w zasadzie wyrywały z butów - i to zaczynając już od napisów początkowych, słynny "crawl" - już się mniej lub bardziej świadomie przyzwyczailiśmy bo były wielokrotnie powielane, poprawiane, wzorowano na nich późniejsze produkcje itp.

Podobnie np. Obcy, 8 pasażer Nostromo - kiedy film wszedł do kin absolutny szok, dzisiaj normalka chociaż nadal ma klimat i napięcie któremu mało co jest w stanie dorównać.

 

Czytałem że nawet ludzie którzy nie widzieli Gwiezdnych Wojen nie są od nich "wolni umysłowo" bo to zjawisko tak powszechne w kulturze że trzeba by żyć na bezludnej wyspie żeby go zupełnie nie znać, więc nawet oglądając teraz pierwszy raz siłą rzeczy nie jest to totalna nowość i zaskoczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.