Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co za bardzo porownywac.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No tak, jakby nie patrzeć, konwencja filmów Burtona była zupełnie inna, choć ja akurat mam wieli sentyment dla Batmanów w jego reżyserii  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Bo to film z nich lat szczenięcych. Ale ogólnie sama koncepcja Batmana Supermana oo itp to jakiś idiotyzm. Przebierańcy w gumowych kostiumach albo obcisłych gaciach. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Można oglądać jako typowe popkornowce. Są perełki. Logan na ten przykład to według mnie po prostu świetne kino, a nie tylko świetny film w kategorii "superbohaterowie."

 

@Batman - nikt nie tęskni za Schumacher'em?

Jokera co prawda tam nie uświadczysz, mniemniej... ;)

 

Wybieram się właśnie na Joachima, zobaczymy co to warte.

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne. Kino rozrywkowe. Ale sam pomysł tych wszystkich przebierańców i superbohaterów to jakaś dziecinada. Pamiętam jak oglądałem tego Batmana z Nicholsonem i przeżyłem szok jak okazało się że Batman nosi kostium a nie jest jakimś mutantem czy czymś takim. W szafie kostium wisiał. Jako kino rozrywkowe słabych lotów. Avengers Batman itp. A już dramat ten doktor jakiś tam z Cumberbatchem i Legion samobójców. No nie moja bajka. Ale ja mam specyficzny gust, nie trawię Incepcji i Dunkierki Nolana. Natomiast świetny jest interstellar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne. Kino rozrywkowe. Ale sam pomysł tych wszystkich przebierańców i superbohaterów to jakaś dziecinada. Pamiętam jak oglądałem tego Batmana z Nicholsonem i przeżyłem szok jak okazało się że Batman nosi kostium a nie jest jakimś mutantem czy czymś takim. W szafie kostium wisiał. Jako kino rozrywkowe słabych lotów. Avengers Batman itp. A już dramat ten doktor jakiś tam z Cumberbatchem i Legion samobójców. No nie moja bajka. Ale ja mam specyficzny gust, nie trawię Incepcji i Dunkierki Nolana. Natomiast świetny jest interstellar.

interstellar i Kontakt z J.Foster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak. Kontakt jest świetny. W sumie 2 fantastyczne filmy fanatyczne. A z seriali Expanse. Sci-fi oczywiście. Uważam go za najlepszy. 3 sezon trochę przegadany ale 1 i 2 świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co dotyczy kina sci-fi, to ostatnio oglądałem Niepamięć z T. Cruisem i ...polecam. Natomiast moim faworytem w ostatnim czasie jest bezapelacyjnie Nowy początek. Już nie mogę się doczekać Diuny tego samego reżysera :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mają rację, nowy Joker to świetne kino. Gra, zdjęcia i muzyka to mistrzostwo :)

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Byłem - Yeah Bunny, niewiele jest filmów, z ostatniego przynajmniej wypustu, które by mnie tak przykuły do ekranu.

Historia, sposób jej wizualizacji, M_U_Z_Y_K_A sprawiały, że przez pół filmu miałem gęsią skórkę, praktycznie cały film siedziałem na skraju fotela, a po seansie miałem ochotę wjechać autem do Wisły. Diablo depresyjny.

Film to teatr ;) jednego aktora. Phoenix: raz - powinien dostać Oskara, dwa - nie dożyje starości (obym się mylił).

 

Fajno zobaczyć, że Bobby De Niro żyje. Chyba zakręcę się wokół Irlandczyka.

 

Głębszej analizy nie napiszę. Muszę sprawę przemyśleć...

Chyba pójdę drugi raz do kina, na pewno kupię blureja jak się pojawi.

 

Na tą chwilę Joker to dla mnie samodzielny byt, bez powiązania z czymkolwiek co było. Nie o historię postaci mi chodzi, a o sposób jej przedstawienia. Zobaczymy jak to się rozwinie. Będę śledził...

 

p.s. O Jokerze mowa ;)

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym filmem Joker jest tak jak z Panerajem.Albo się super podoba albo super nie.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Tutaj praktycznie wszyscy zachwycają się Jokerem na innym forum nie widziałem jeszcze pozytywnej opinii.

 

https://film.wp.pl/mroczny-intensywny-nie-do-zniesienia-ludzie-wychodza-z-jokera-6431915584579713a

Bo to świetny dramat albo nawet ghriller psychologiczny to nie bajeczka marvela (chwała za to) na którą być może wielu liczyło

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ciekawe. Tutaj praktycznie wszyscy zachwycają się Jokerem na innym forum nie widziałem jeszcze pozytywnej opinii.

 

https://film.wp.pl/mroczny-intensywny-nie-do-zniesienia-ludzie-wychodza-z-jokera-6431915584579713a

Może to być syndrom użytkowników skupionych na forach wp/onet/interia;)

Byłem na Jokerze i nie widziałem, żeby ktokolwiek wyszedł. Kiedyś widziałem jak ludzie wychodzili z "The Watchmen", ale tam nawet byli tacy, co przyprowadzili małe dzieci. Kwestia założeń, oczekiwań i niewiedzy nt. filmów sygnowanych DC/Marvel.

Świetna rola Phoenixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oni" - trochę nierówny i jednak za długi. Ale ogólnie warto. Im bliżej końca, tym więcej dobrych scen z udziałem Silvio (Toni Servillo jak zawsze bez zarzutu), spośród których najlepsza to chyba telefoniczny trening bohatera w sprzedawaniu przedmiotów i marzeń. Do tego mnóstwo pięknych dziewczyn, w tym nasza Kasia, która do tego jest też przekonującą aktorką. Pojawia się też cytat z literatury Dino Buzzatiego. Inne filmy Sorrentino podobały mi się chyba bardziej, ale i ten oceniam raczej na plus. Zegarek w kadrze: Omega Speedmaster (chyba '57 Co-Axial).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joker - muzyka, praca kamery, klimat miasta brudnego i wiszącego w powietrzu wybuchu, plus znakomita rola JP. Świetny film.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Camino Breaking Bad . Cytując komentarz  ,, Można obejrzeć, ale gdyby film nie powstał, to nic by się nie stało''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "Ela Camino" to czy zauważyliście że brakuje jednej, moim zdaniem bardzo ważnej, retrospektywy? Cały czas są flashbacki jak to Jessie był więziony, ale nie pokazano ... jak się z tej niewoli wydostał. Trochę to słabe moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "Ela Camino" to czy zauważyliście że brakuje jednej, moim zdaniem bardzo ważnej, retrospektywy? Cały czas są flashbacki jak to Jessie był więziony, ale nie pokazano ... jak się z tej niewoli wydostał. Trochę to słabe moim zdaniem.

To prawda, poźniej skupili sie na tym jak Jessie zdobywał pieniadze, ale kluczowej  kwesti brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, moja literówka.

Przedrostek El okresla ze Camino ( droga ) jest rodzaju meskiego. Np. El Mariachi (wiadomo kto) albo La Mujer ( kobieta, żona).

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.