Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież było pokazane w ostatnim odcinku serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, muszę sprawdzić - jakiś czas już minął odkąd widziałem ostatni odcinek serii Breaking Bad.

Przecież było pokazane w ostatnim odcinku serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Obywatel Jones" - podobał mi się. Porządne kino, klasyczne w formie (ale jest kilka fajnych niuansów) i sposobie opowiadania, z jasnym podziałem racji. Historyczne, ale aktualne i wciągające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Wybieram się na "Obywatela," zobaczymy co tam pani Agnieszka zmajstrowała :)

 

Brightburn: Syn ciemności

https://www.filmweb.pl/film/Brightburn%3A+Syn+ciemno%C5%9Bci-2019-813382

Żadne arcydzieło, powiedziałbym rzemieślnicza średnia półka, ale IMO warto rzucić okiem.

Aktor z roli głównej nie tak straszny jak Ezra w "Musimy porozmawiać o kevinie(*)" ale też daje radę :)

 

(*) Też polecam obejrzeć. Tilda świetna.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci "Gorączka" na Paramount Channel. Najlepsze akcje już za chwilę, jak wyjdą z banku. Pacino ma Brajtka na łapie ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci "Gorączka" na Paramount Channel. Najlepsze akcje już za chwilę, jak wyjdą z banku. Pacino ma Brajtka na łapie wink.png

 

To nie Breitling, tylko chronograf Bulgari.

 

Ja z "Gorączki" najbardziej lubię sekwencję, którą tworzą rozmowa Voighta i De Niro w samochodzie, nocne miasto z rozbrzmiewającym "New Dawn Fades" i oczywiście rozmowa przy kawie.

 

p.s.

ja filmów na Paramount Channel staram się nie oglądać, bo nie pokazują napisów końcowych. Napisz, czy tym razem też tak zrobili.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Breitling, tylko chronograf Bulgari.

 

Ja z "Gorączki" najbardziej lubię sekwencję, którą tworzą rozmowa Voighta i De Niro w samochodzie, nocne miasto z rozbrzmiewającym "New Dawn Fades" i oczywiście rozmowa przy kawie.

 

p.s.

ja filmów na Paramount Channel staram się nie oglądać, bo nie pokazują napisów końcowych. Napisz, czy tym razem też tak zrobili.

 

Jesteś pewien że to był Bulgari?

 

Dużo denerwujących reklam w trakcie filmu, ale napisy końcowe były  :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylić się nie da. Diagono jest niepowtarzalny.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylić się nie da. Diagono jest niepowtarzalny.

 

:)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film mogę obejrzeć nasty raz, nawet w tej chwili  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie moja bajka, podobnie jak Star Trek, Star Wars i tym podobne... ^_^


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Dwa tygodnie ojcowskiego ;) Wożę dzieciary po lekarzach, uczę się jeździć motocyklem :) , kończę remont mieszkania, maluję meble, palę gary szykując obiady, nadrabiam listę filmów do obejrzenia :)

 

Wczoraj i dziś nutka apokaliptyczna:

World War Z - dobry, czasem nawet bardzo dobry jak się, oczywiste bzdury wyprze z pamięci (katastrofę samolotu na ten przykład). IMO można obejrzeć.

 

Zombieland - świetna czarna komedia. Sam epizod Billa M. wart obejrzenia całego filmu, ale reszta też dobra.

 

Ex Machina - kino SF, ale według mnie jasno pokazujące, że ludzkość dobiega mety ;) Bardzo dobry.

 

Ludzkie dzieci/Children of Men - depresyjny :( ale cóż począć. Dobry i tyle. Według mnie warto zobaczyć.

 

W kolejce hemnes kredens biała bejca i "Ewolucja planety małp."


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz takie klimaty to polecam jeszcze Upgrade. Nie o zombiakach, ale w niedalekiej przyszłości, z raczej prostą fabułą i fajną rozpierduchą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pozazdrościłem tym, którzy jeszcze nie oglądali Breaking Bad i namówiłem żonę by w końcu obejrzała najlepszy serial ever i oglądam wraz z nią. (Ja już x3)! Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wytrzymałem 2 odcinki i sobie podarowałem. Breaking bad w ogóle mnie nie wciągnął. Z seriali, które ja polecam to:

True detective, Dom z papieru, Belfer s1, Wataha, Hannibal, Dexter, Elementary, Sherlock Holmes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich trochę straszniejszych , jak ktoś lubi mocne kino polecam koreański :

Ujrzałem diabła (2010) Ak-ma-leul Bo-ass-da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Dom z papieru jest ciekawy i wciąga, jednak większość sytuacji jest tak niedorzecznych że w kilku momentach miałem ochotę wyłączyć. Preferuje jednak seriale które są bardziej realistyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My nie daliśmy rady skończyć nawet pierwszego sezonu DzP. Był ok, ale nie był aż tak wciągający.

 

Teraz mamy na tapecie:

 

1) Happy - spore zaskoczenie, nigdy nie oglądałem serialu z takim pomysłem, usłyszałem o nim w sumie przez przypadek. Mi się podoba od pierwszego odcinka, kobitka się wciągnęła po drugim nawet bardziej niż ja :)

2) Mind Hunter - jesteś my w trakcie pierwszego sezonu, ale nie jestem przekonany, że skończymy. Na swój sposób to wszystko już było w innych serialach.

3) Ballers/Gracze - bardzo lubię :) nie skażony myślą seria, z fajną obsadą, lekką fabułą, masą pieniędzy i ładnymi paniami/autami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Preferuje jednak seriale które są bardziej realistyczne ;)

Olej realizm ;)

Aaaaalbo inaczej: gdybyś był ciekaw, jakby wyglądały realia życia z superludźmi => The Boys:

https://www.filmweb.pl/serial/The+Boys-2019-801842

UWAGA: mocno pogięty :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wysoka dziewczyna" - pięknie skomponowany kolorystycznie, bardzo bolesny film. @Gregorian (jeśli jeszcze tu zaglądasz) - widziałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.